Unban - FrozenGame • Minicraft.cz



FrozenGame
Sponzor

105 postů
11 reputace

IGN: FrozenGame
Od FrozenGame » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru. -  FrozenGame
  2. Důvod banu. - "Cheating"
  3. Čas a datum banu. - 23.1.2021 cca 19:30
  4. Nick admina který ti udělil ban.  -  irie
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). - dočasný (2m27d23h59m)
  6. Uveď proč chceš unban. - Unban chci, protože ten ban je neoprávněný, žádné cheaty nemám a ani jsem neměl.
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? - viz. bod č.6
  8. Důkazní materiál (Nepovinné).

 

Dávám to tady podruhé, z důvodu že poprvé se to z nějakého důvodu nepostlo.








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

rada by som teda poznala tvoju verziu opodstatnenia kopania presných ciest (viackrát dokonca 1x2) za blockom ancient debris. 

 

S pozdravom, Irie








FrozenGame
Sponzor

105 postů
11 reputace

IGN: FrozenGame
Od FrozenGame » přes 3 let

Zdravím,

nepoužíval jsem x-ray ani žádný jiný cheat. Co jsem ale dělal bylo zneužívání slabého výkonu mého PC. Když mám kromě Minecraftu v pozadí spuštěných více dalších věcí tak se mi pomaleji generujou chunky, tudíž se dostávám do situací kde mám před sebou 16x16 ničeho přes co vidím skrz bloky, čehož teda normálně nevyužívám protože nemám úplně k čemu, ovšem teď když je ten netherite tak jsem to vyzkoušel. K tomu se tady přiznávám a vím že je za to taky trest takže místo unbanu bych požádal alespoň výrazné zkrácení doby 2 měsíce a 27 dní. Neřeknu si na kolik, jelikož netuším jak dlouhé k čemu dáváte bany.

Děkuji, FrozenGame








majlop_cz
Sponzor

75 postů
18 reputace

IGN: majlop_cz
Od majlop_cz » přes 3 let

Jestli by jsi chtěl unban, tak tu je ještě jedna možnost jak dokázat, že ne/máš hacky. A to že by ti @irie prohledala  pc. Ale to nevím jestli se do toho chce tahat.

majlo






Jsem 14 letý kluk který už 3roky hraje na minicraft. Máma mi zakazuje je pc a někdy se nemůžu ani najíst. Chceš se se mnou setká přijeď do tábora. Chceš se setkat s @randomjmeno pošli mu peníze. Nic víc nic míň najdeš mě aktivniho v těchto hodinách 13-20. Mám pc jen na 3 hodki tak si to musím uźít. Tak cc 



FrozenGame
Sponzor

105 postů
11 reputace

IGN: FrozenGame
Od FrozenGame » přes 3 let
Ano to už mi bylo řečeno dneska jednou, ale do PC plného soukromých věci si určitě lozit nenechám. Jak jsem psal, budu spokojen jenom se zkrácením.







REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Ahoj, nejsem si úplně jistej jestli takhle funguje renderování v mc, pokud vím tak by to mělo renderovat prvně chunky nejblíže k tobě, navíc i tak by jsi neviděl ore ale jen blocky za transparent blockama (air, glass, lava, ...) I kdyby jsi mě ale přesvědčil že to tak máš tak je to stejné jako používání např. resourcepacku, vidíš orečka, jiný způsob, stejný výsledek. Podle mě by ti ban měl zůstat takový jako je za xray.
E: oprava autocorrectu








FrozenGame
Sponzor

105 postů
11 reputace

IGN: FrozenGame
Od FrozenGame » přes 3 let
Tak jako já nevím jak to přesně funguje, ale já prostě vidím orečka. Nevím jestli mám nějakej resource pack nebo nějakou kombinaci v nastavení kvůli které to tak vidím. Nehodlám tady čekat 3 měsíce než mi skončí ban za cheaty které nemám. Jsem sponzor a hraju na stejném počítači jako další 2 lidi, jeden z nich je VIP. Opravdu tady nebudu riskovat stahování nějakých hacků z kdoví kde abych si vykopal pár netheritu a riskoval tím ban, který nevím na jak dlouho bude ani jestli je to IP nebo ne. Klidně mi vemte všechno z netheritu, je mi to jedno, ale 3 měsíce být neprávem zabanován opravdu nechci.







Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let

Hoj,
x-ray není hack, ale způsob podvádění (Cheating, důvod tvojeho banu), Cheatování je podvádění, nikoliv hackování.
REC má v renderování pravdu, tenhle trick funguje max. na hráče nebo entity, když mačkáš rychle F3 + A, tak jde vidět kde je hráč nebo entita.
To že nechceš čekat až ti skončí ban, to je čistě tvůj problém, podvávděl jsi a věděl jsi o tom. Za mě ban oprávněný.

btw. za mě je basic cesta jak kopat, prostě kopej kolem sebe jak divej 2 bloky, potom 2 bloky pod tím a něco určitě najdeš.
Ail






email > ailexxxcz@seznam.cz



FrozenGame
Sponzor

105 postů
11 reputace

IGN: FrozenGame
Od FrozenGame » přes 3 let
AileXXX said:

Hoj,
x-ray není hack, ale způsob podvádění (Cheating, důvod tvojeho banu), Cheatování je podvádění, nikoliv hackování.
REC má v renderování pravdu, tenhle trick funguje max. na hráče nebo entity, když mačkáš rychle F3 + A, tak jde vidět kde je hráč nebo entita.
To že nechceš čekat až ti skončí ban, to je čistě tvůj problém, podvávděl jsi a věděl jsi o tom. Za mě ban oprávněný.

btw. za mě je basic cesta jak kopat, prostě kopej kolem sebe jak divej 2 bloky, potom 2 bloky pod tím a něco určitě najdeš.
Ail

Mysli si co chceš, žádné cheaty, hacky ani nic podobného nemám a zásadně nestahuju. Ban oprávněný není, ne když je na 3 měsíce a ze špatného důvodu. Až mi to zkrátí a změní důvod tak neřeknu ani slovo.

Řešíme to už dost dlouho, řeknite mi už nějakej admin co s tím teda bude, už mě to nebaví








Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 3 let

Hoj,
"Mysli si co chceš, žádné cheaty, hacky ani nic podobného nemám a zásadně nestahuju. " - Cheating je v překladu podvádění, tudíž stačí podvádět, to stahovat nemusíš :)

"Ban oprávněný není, ne když je na 3 měsíce a ze špatného důvodu." -Že je ban na 3 měsíce neznamená že je neoprávněný, i kdyby byl na rok, oprávněný bude. Důvod máš popsaný o řádek výše.

"Až mi to zkrátí a změní důvod tak neřeknu ani slovo." -Odpověď o řádek výše.

"Řešíme to už dost dlouho, řeknite mi už nějakej admin co s tím teda bude, už mě to nebaví" -To že tě to nebaví, to je čistě tvůj problém, 2 dny není dlouhá doba na řešení banu.

(Za mě poslední odpověď)

Ail
 






email > ailexxxcz@seznam.cz