deda17 a xXx69hOnZa420xXx • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Zdravím, výše zmínění hráči okolo 1 hodiny ráno, což je cca před hodinou, prý nadávali a uráželi na Parkouru. Nebyl jsem u toho, ale na Surv přišel Auto_Q, který si na ně stěžoval. Dřív než jsem mu napsal ať to hodí sem se odpojil, takže já. Šel jsem tam a takhle to dopadlo...Po několika urážkách typu kid, blbec, dement atd. a vychloubání se, jsem souhlasil, aby šli na TS z čehož mám přes 11 minut záznamu, kde mě opakovaně uráží a dělají si šoufky. (nevím z jakého důvodu se mi nahrál jen mic - OBS, ale systémový zvuk ne ikdyž mám vše nastavené jako vždy a vždy to fungovalo, mám audio soubor s tichem - oCam.....klidně uploadnu alespoň záznam z micu, pokud budete chtít) Celou dobu ať už v chatu nebo na TS se chovali jako naprostí hovada, to nelze jinak říct. Alespoň mám zde tyto 2 screeny (Začátek TS Konec TS) jako důkaz nahrávání. Screeny jsou neořezané.

Toto byl druhý střed s těmito hráči, nebo alespoň s xXx69hOnZa420xXx. Ani předtím se nechoval zrovna ukázkově... vlastně se choval stejně. Na TS jim nebyly nadávky cizí ať už č**** nebo urážky typu kido a trapného pokusu o troll nebo joke.

Nevím jesti jsou pod vlivem alkáče nebo omamné látky, ale tohle je moc. Z mého záznamu uslyšíte většinou akorát výsměch, protože to bylo tak trapný až to bylo vtipný.

Hráči jako oni nemají na serveru co dělat a ikdyž by se mělo přistupovat stejně, zaslouží si odepření přístupu na server a to nejlépe permanentně. Na TS stačí ban podle banovacího pořádku.

 

Poznámka: Na serveru se objevil z čista jasna Tomáš, tak jsem to s ním začal řešit. Po nějaké době hodil ignor a pak šel jinam. Pro mnohé členy je tohle chování typické a na AT to nevrhá zrovna dobré světlo (zejména, když se jedná o někoho, kdo by měl za AT zodpovídat majiteli). Říkej si co chceš Tome, ale hráči ví svoje. Alespoň tě může těšit, že v tom nejsi sám. Mimochodem s potrestáním až ráno souhlasím.

 

Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj, trošku som nepochopil význam tohto vlákna. Fotky si tu dal, na ktorých nič podstatné nie je. Na zázname, ktorý vraj máš, si počuť len ty, lebo ti nenahral zvuk z pc. Aký malo zmysel vytvoriť vlákno na pol strany, v ktorom vlastne nič podstatné nie je? Nestačilo napísať dátum a čas, časť servera a meno hráčov? :D

PS: Neviem, ako sa na to pozerá Tomáš, ale urážky, ktoré si spomenul - " kid, blbec, dement " v noci o jednej, nie je z môjho pohľadu nič hrozné, aj keď sa jedná o porušovanie pravidiel.

Adam:)








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím, 

chápu, že tě chování těchto hráčů mohlo rozhodit, ale věř mi, že může být i mnohem hůř... Urážky, které jsi zde vypsal by se po opakovaném napsání do chatu mohly trestat mutem, ale rozhodně ne permanentním banem na server. Ne každý hráč se dokáže chovat slušně, a věř mi, že pokud se tak budou chovat dál, spravedlnost je brzy stihne...

Co se Tomáše týče, nevidím v tom velký problém... Nikdy nevíš, co se děje na druhé straně, takže soudit lidi jen podle toho, že ti neodepisoval na zprávy je trošku hloupé. (osobně si myslím, že máš spíš v hlavě na Tomáše svůj názor a snažíš se najít každou chybičku, aby jsi na něho mohl podávat další stížnost, což mi připadá dětinské) 

 

Přeji pěkný den

---

 





 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@Sir_Stepan Ne že by mě to rozhodilo, za ty léta tady jsem toho viděl dost, ikdyž je fakt, že mě vždycky něco překvapí. Nejsou to pouze tyto urážky, stačí si vyjet log na Parkouru. Ano vím co se dává za nadávky, znám pravidla a mám slušný pojem o tom, co za co je. Ovšem jak jsem zde napsal, tak dané označení je akorát. Osobně si myslím, že lidi takového typu a chování nemají na serveru co dělat. Proto jsem navrhl takto radikální řešení, aby se předešlo dalším incidentům, protože je vidět, že tito hráči se nehodlají ani zdaleka polepšit.

 

Ano, mám názor na téměř všechny z vás, se kterými jsem se setkal. Pokud si myslíš, že na Toma hledám kdejakou chybičku a snažím se ho nějak pošpinit nebo ho vyhodit, tak si na omylu. Na tohle tu jsou jiní experti a já s tím nechci mít nic společného. Takže moje první reakce, když jsem si přečetl tvojí větu v závorce bylo "Dej si facku!". Tim jsi mě docela naštval, protože něco takového opravdu tolerovat nechci. Mám tě rád, ale neštvi :D

A nesoudím lidi za to, že neodepisují, ale když se něco řeší, tak se to má dořešit a ne uprostřed toho jen tak hodit ignor a odejít. Bohatě by stačilo, kdyby napsal, abych vyčkal nebo že musí rychle něco udělat. Žádný problém, počkám... ale tohle ne.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."