SovaZabijak • Minicraft.cz



SovaZabijak
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: SovaZabijak
Od SovaZabijak » přes 3 let

Dobrý den mohl bych se zeptat, šel jsem na minicraft můj nejoblíbenější server a zde bylo napsáno, že jsem byl zabanován za xray a já v tu dobu nebyl na serveru. Tak nevím, co se stalo. Byl bych rád za unban děkuji. -SovaZabijak








REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

Ahoj, napiš si prosím žádost podle osnovy a nejlépe i normální textem, díky.

 

Osnova:

  1. Tvůj nick na serveru.
  2. Důvod banu.
  3. Čas a datum banu.
  4. Nick admina který ti udělil ban.
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP).
  6. Uveď proč chceš unban.
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný?
  8. Důkazní materiál (Nepovinné).







MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

S úpravou predlohy sa obťažovať nemusíš. Spýtam sa, myslíš, že sme takí hlúpi? Kopkáš si v kľude s xrayrom, potom ťa zabijem cez kill, pár sekúnd ešte beháš po tvojej reske a keď napíšem tvoje meno globálne v chate, tak sa na 5 sekúnd prestaneš hýbať a potom napíšeš, že "Som back"? Následne sa vyhováraš, že si bol na WC a na tvojom účte hral kamarát. V tejto žiadosti dokonca píšeš, že si ani len na serveri nebol, tak kde je potom tá pravda? Rozhodne ti unban za tieto klamstvá nedám. Unban si keď tak môžeš zakúpiť, ale rozhodne neodporúčam vymýšlať si ďaľšie nezmyselné príbehy. 

Ešte informácia :

  • Na tvojom účte sa cheatovalo, teda máš ban za hacky.
  • Ak by si aj necheatoval ty, tak si to priznal, že na tvojom ÚČTE hral "kamarát" a teda si TY zodpovedný za to, čo sa stalo, teda opäť unban na základe toho nezískaš.

Ešte ti tu dokladám bohužiaľ orezaný screen (pretože sú tam súkromné správy hráčov, ale v prípade potreby nemám problém sa s tým podeliť s ostatnými členmi) kde sa sám vyjadruješ, že na tvojom účte sa hralo a teda potvrdzuješ, že si to bol ty, opäť teda ten nezmysel v tomto vlákne je len ďaľší výmysel.

(https://ctrlv.sk/MNZg)  > alebo zde.

Unban zamietam.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz