Žádost o UB - Trep_CZ • Minicraft.cz



Trep_CZ
Sponzor

10 postů
2 reputace

IGN: Trep_CZ
Od Trep_CZ » přes 3 let

 

  1. Trep_CZ
  2. Obchadzanie banu (Trep_CZ)
  3. Čas a datum banu.
  4. irie
  5. Dočasný IP
  6. Zdravím, žádám si o unban protože jsem si zaplatil unban a nevěděl jsem že mám ještě jeden ban a to je IP ban. Takže bych byl velice rád kdyby jste mi dali unban a už nikdy nebudu cheatovat a dělat blbosti, děkuji Trep. :)
     
  7. Ban je oprávněný ale já jsem byl blbec a začal jsem cheatovat a nemám problém to co jsem s X-RAYEM natěžil vrátit ale opravdu hodně moc bych chtěl unban.

//odebráno nevhodné slovo -Testr

 








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím, napiš si prosím žádost podle osnovy, nemusíš tvořit nové vlákno, stačí upravit tvůj předchozí příspěvek.

Osnova:

  1. Tvůj nick na serveru.
  2. Důvod banu.
  3. Čas a datum banu.
  4. Nick admina který ti udělil ban.
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP).
  6. Uveď proč chceš unban.
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný?
  8. Důkazní materiál (Nepovinné).





 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

s tou osnovou sa nemusíš nijak zvlášť obťažovať, keďže máš trest odomňa, môžem sa rovno vyjadriť. Pokiaľ si dostal ban, nemal si sa prihlasovať za ďalší účet, ale si ten unban rovno zakúpiť, prípadne napísať sem na fórum. Pôvodný trest bol za mňa jednoznačne udelený právom - bolo vidieť, že si diamanty určite náhodou nenachádzal.

Ako vieš, unban na IP adresu sa zakúpiť nedá. Je tvojou chybou, že si chcel trest obchádzať, nevidím teda dôvod ti dávať unban.

 

S pozdravom, Irie








Trep_CZ
Sponzor

10 postů
2 reputace

IGN: Trep_CZ
Od Trep_CZ » přes 3 let
irie said:

Zdravím,

s tou osnovou sa nemusíš nijak zvlášť obťažovať, keďže máš trest odomňa, môžem sa rovno vyjadriť. Pokiaľ si dostal ban, nemal si sa prihlasovať za ďalší účet, ale si ten unban rovno zakúpiť, prípadne napísať sem na fórum. Pôvodný trest bol za mňa jednoznačne udelený právom - bolo vidieť, že si diamanty určite náhodou nenachádzal.

Ako vieš, unban na IP adresu sa zakúpiť nedá. Je tvojou chybou, že si chcel trest obchádzať, nevidím teda dôvod ti dávať unban.

 

S pozdravom, Irie

Omlouvám se, ale nevědel  jsem že si mohu unban koupit. :(








Trep_CZ
Sponzor

10 postů
2 reputace

IGN: Trep_CZ
Od Trep_CZ » přes 3 let
irie said:

Zdravím,

s tou osnovou sa nemusíš nijak zvlášť obťažovať, keďže máš trest odomňa, môžem sa rovno vyjadriť. Pokiaľ si dostal ban, nemal si sa prihlasovať za ďalší účet, ale si ten unban rovno zakúpiť, prípadne napísať sem na fórum. Pôvodný trest bol za mňa jednoznačne udelený právom - bolo vidieť, že si diamanty určite náhodou nenachádzal.

Ako vieš, unban na IP adresu sa zakúpiť nedá. Je tvojou chybou, že si chcel trest obchádzať, nevidím teda dôvod ti dávať unban.

 

S pozdravom, Irie

Byl bych rád i za skrácení banu.








Trep_CZ
Sponzor

10 postů
2 reputace

IGN: Trep_CZ
Od Trep_CZ » přes 3 let
  1. Trep_CZ
  2. Obchadzanie banu (Trep_CZ)
  3. Čas a datum banu.
  4. irie
  5. Dočasný IP
  6. Zdravím, žádám si o unban protože jsem si zaplatil unban a nevěděl jsem že mám ještě jeden ban a to je IP ban. Takže bych byl velice rád kdyby jste mi dali unban a už nikdy nebudu cheatovat a dělat blbosti, děkuji Trep. :)
     
  7. Ban je oprávněný ale já jsem byl blbec a začal jsem cheatovat a nemám problém to co jsem s X-RAYEM natěžil vrátit ale opravdu hodně moc bych chtěl unban.

//olmik " Sloučená vlákna - zbytečně založené nové vlákno" //








Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím,

žádost ti již byla zamítnuta... 






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l