Unban-khokotleo • Minicraft.cz



khokotleo
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: khokotleo
Od khokotleo » přes 3 let

khokotleo

cheatnig-xray

30.12.2020

irie

docasny

zdravim chci pozadat znova o unban od dostni banu ubehlo 17 dni a ja si myslim ze to dloha doba na to abych si uvedomil ze nemam pouzivat zadne programy proto zadam aspon o zkraceni delky bane popripade zruseni predem dekuji za odpoved 








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

ban ti môžem o niečo skrátiť pod podmienkou, že ak sa táto činnosť, za ktorú si bol potrestaný bude opakovať, trest bude dlhší. Ak s takýmto riešením súhlasíš, stačí napísať. Nebudem ti keď tak upravovať dĺžku banu, len ti ho po určitej dobe zruším.

 

S pozdravom, Irie








khokotleo
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: khokotleo
Od khokotleo » přes 3 let

 

zdravim

ano se zkracenim banu souhlasim a tato cinost kterou jsem provadel se jiz nikdy nebude opakovat a chci se zeptak  o jakou dobu mi bude zkracen ban dekujiza odpoved








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

Keďže ide o pomerne dlhý trest, bude pravdepodobne skrátený o mesiac až polovičnú dĺžku celého banu. Na server by si sa teda mohol dostať približne v polovici budúceho mesiaca.

 

S podzravom, Irie

 

- oprava - Neskoro som si všimla, že si dostal aj IP ban za obchdázanie banu. Z pôvodného dvojnásobku trestu za obchádzanie ti ho teda skrátim na tri mesiace, ktoré by si normálne dostal.