žadost o unban-ArkadoCZ • Minicraft.cz



ArkadoCZ
VIP

7 postů
0 reputace

IGN: arkadoCZ
Od ArkadoCZ » přes 3 let

Zdravím,

Můj nick na vašem serveru je ArkadoCZ.

Dostal jsem ban za cheating.

Ban jsem dostal 14.1.2021 okolo 3 hodiny odpoledne.

Ban mi byl udělen adminem Irie.

Druh banu je dočasný na necelé 3 měsíce.

O unban žádám z důvodu toho ,že jsem nikdy ve svém počítači neměl žádné cheaty. Maximálně mody do Gta 5.

Ban si myslím ,že není oprávněný z důvodu co jsem vypsal ve větě nad touto větou.

 








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

rada by som teda poznala vysvetlenie toho, ako je možné, že si dokonale presne kopal chodby, na konci ktorých boli vždy diamanty. Sledovala som ťa niekoľko minút a ako náhodné kopanie to určite nevyzeralo.

Keby to nestačilo - dostal si taktiež IP ban za obchádzanie banu. Máš sa k tomuto nejak vyjadriť? Ak by si si aj myslel, že bol ban neoprávnený, mal si si rovno napísať sem na fórum, nie sa prihlasovať a hrať za ďalší účet, konkrétne "Pepegeman"

 

S pozdravom, Irie

.








ArkadoCZ
VIP

7 postů
0 reputace

IGN: arkadoCZ
Od ArkadoCZ » přes 3 let

Ano, chápu omlouvám se lhal jsem ,používal jsem xray chtěl jsem si to vyzkoušet jak to funguje. Ano xray jsem  používal a vše vrátím ,ale ban jsem neobcházel po dostání banu jsem se na server nepřipojil.

ArkadoCZ








irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

hneď niekoľko dní po tom, čo si dostal ban sa na server pripojil po prvýkrát hráč Pepegeman, ktorý mal rovnakú IP, ako ty. Zvláštne, nemyslíš? O to viac, že na tejto IP bol donedávna zaregistrovaný len jeden účet - tvoj.

 

S pozdravom, Irie








ArkadoCZ
VIP

7 postů
0 reputace

IGN: arkadoCZ
Od ArkadoCZ » přes 3 let

No divné to je ,ale já jsem se nepřipojoval.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Dovolím si túto žiadosť zamietnúť, pretože je zrejmé, že hráč opäť klame. V prvom poste píše, že vo svojom počítači nikdy nemal žiadne cheaty, v ďaľšom príspevku sa zase priznáva k tomu, že ich mal na otestovanie, ako vlastne fungujú. Inými slovami je toto tá výhovorka na ktorú sa odvoláva kopec ľudí, čo klamú.

Dovolím si povedať, že aj ten ďaľší nick je jeho a že tu len opäť klame a ukazuje, ako je nevinný. 

S dovolením od irie > Zamietam.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz