Přidat něco nového na /warp pvp (survival servery) • Minicraft.cz



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
2.7.4 V minihře je povolené se odpojit v případě, že zrovna hráč bojuje s dalším hráčem pouze po uplynutí 8 sekund od posledního úderu. Pokud se hráč odpojí dříve, tak automaticky ztratí své itemy. Toto je pravidlo ze skypvp a napadlo mě že to má podobný plugin a skoro to využívá to stejne proč to nepřidat na survival servery na pvp (oneblock skyblock survival atd..) a já co docela mám rád pvp na oneblocku tak se stejně odpojuji lidi z pvp na oneblocku aby nestratili věci a rádsi si nechají Ban na 30min







NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Radši*







Por5as
Sponzor

110 postů
48 reputace

IGN: Por5as
Od Por5as » přes 3 let

Zdravím,

na většině serverech už toto je, hráč při odpojení z boje dostane ban.






S pozdravem, Por5as


MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Ahoj,

Myslím, že by nebol problém pridať aj príkaz na automatické zmazanie inventára pri tom bane.

Milenoškovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Hauvikk
Moderátor

84 postů
63 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » přes 3 let

Mě by zajímalo jak je řešený problém takový že vám crashne hra nebo vypadne internet tak přece nemůžete za to že se to stalo?






S pozdravem Hauvik ;)



Gqbiik_
Hráč

20 postů
38 reputace

IGN: Gqbiik_
Od Gqbiik_ » přes 3 let
Cauko, Kari proc pleteš pvp minihry a survival servery, ale když to tak vemu na skypvp tě to nezabije pokud nebudes v arene kde je zóna pvp /kitpvp ti to smaže KS, pokud se chystáš odpojit z boje v pvp zone, tak z tebe nejspíše vypadnou věci, jak to uděláš do survicalu to kdo ví, ale myslím si že nikdo nebude nadšený toto dělat.. Gl a napadá je dobrý. Laatanek







Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let
Hauvikoslav said:

Mě by zajímalo jak je řešený problém takový že vám crashne hra nebo vypadne internet tak přece nemůžete za to že se to stalo?

 

Pro tyto případy máme /ir na navrácení itemů.






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 3 let
Ale v pvpcku nevypadnou věci nic a pak jen zbytečně plytvas potky na typka