Stížnost na HRÁČE 82exo_ • Minicraft.cz



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Zdravím,

Dnes jsem se připojil cca v 16:40 na kitpvp. Byl tam i Moderátor 82exo_, který mě hned začal fightit. Po tom co zjistil, že mě neporazí, ani kdybych měl vyplý monitor, tak začal utíkat. Po cca 10 minutách běhání se mi konečně povedlo ho zabít. v ten moment jsem napsal do chatu "ez". (toto patří *patřilo* k našemu běžnému trashtalku na sebe ještě, když jsem byl v AT a i po tom co jsem odešel.) Nicméně jsem asi 5-10 minut na to dostal 15ti minnutový mute za: "Slovnik, nevhodne tema."(vše je dohledatelné v logu). Zajímalo by mě, proč Moderátor může takto trashtalkovat, ale nedejbože si to jednou dovolí hráč a je zle. Podávám tuto stížnost, protože si nemyslím, že je to spravedlivé. Kolikrát hráči tomuto moderátorovi píšou mnohem zajímavější hlášky, ale to neřeší, protože jsou "kamarádi". Bohužel pro mě, Exo je dle mého zakomplexovaný a vyloženě hledá jakoukoliv záminku k udělení trestu.

Děkuji.

Palacinka






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 3 let

Zdravím,

Zde píšu svůj osobní názor ve věci stížnosti na člena @82exo_ 

Já se nedostanu k počitači, poprosím někoho ze členů ať mi nebo do příspěvku pošle výpis z logu. Každopádně i když to samozřejmě není moje starost, tak bych se chtěl zastat ať už svého kolegy, tak kamaráda, tak člověka který vykonává důležitou a náročnou roli na serveru.. A prosím ať se samozřejmě vyjádří vedení serveru -> @milenajeteta @tomasC @strejdazoubek @saffers 

Dle mého osobního názoru jestli se tomu opravdu tak stalo, tak člen pouze nevzládl situace která se v danou chvíli udála, každý dělá chyby no ani moderátor ani nikdo jiný není vyjímkou. Já jsem u něho žádné probému za dobu svého působení na serveru problémy nezaznamenal, a ať už si budeš že můj názor je zaujatý ve věci ochrany někoho tak opravdu není, je to jen můj osobní názor na vyskytlou situaci.. Pokud se tomu tak stalo bylo by na místě také vymazání záznamu z bl.. Jestliže se tomu tak nestalo udělil bych hráči trest za křivé obvinění.. A Ještě jednou opakuji, nevím co a jak je pravda pouze argumentuji a sdílím s vámi své myšlenky z toho co jsem si zde přečetl, čiže neberte mé tvrzení jako založené na podložených faktech.. 

 

//edited by olmik: Vzhledem k tomu že opravdu člen konal podle svých možností a ještě tomu správně, není co vyčitat, tohle je jedna z náplní práce moderátora.. A pokud si chceš být jistý že za tu stejnou věc nedostaneš dvakrát mute, tak to jednoduše nepiš, z tvého hlediska nemůžeme brát v potaz člověka, který se chová tak jak bylo ukázáno na exovo screenech a ještě si stěžovat. Ode mě vše, obvinění bych bral jako křivé, bo práce člena byla zřetelná a objasněna.. //

Děkuji, s pozdravem olmík






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



82exo_
Sponzor

13 postů
2 reputace

IGN: 82exo_
Od 82exo_ » přes 3 let

Zdravím, trest jsem ti dal za starší zprávy které jsi psal na kp.

https://ctrlv.cz/zZ72

https://ctrlv.cz/Yn22

Exo






S pozdravem 82exo_

E-mail: exiik_@minicraft.cz

 

 

 



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Tyto zpravy jsem psal 1-3 dny dozadu, jak můžeš vědět, že jsem za tyto zprávy již nebyl potrestán ? Další věc souvisí s tvojí zakomplexovaností, opravdu si jen tak prohlížíš zprávy všech hráčů několik dní dozadu, nebo jen mé? :D:D:D jen celkem funny myšlenka že jsi mi dal trest za něco, za co už jsem mohl být potrestán :D:D:D






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 3 let

Zdravím,

Z doby kdy jsi byl v AT určitě víš že se historie trestů dá dohledat jak ve hře tak přes AT banlist.

Tohle byl tvůj první mute na tomto nicku.

https://ctrlv.link/uSMv






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let

Dobrá tedy, ale opravdu přijde jen mně divné, že si Exo prochází moje logy několik dní zpět ? Dle mého celkem šikana + dat mute za něco co jsem napsal před několika dny ? :D:D směšné dle mého.






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).


irie
Sponzor

112 postů
122 reputace

IGN: irie
Od irie » přes 3 let

Zdravím,

je úplne normálne, že si člen AT pri potrestaní hráča skontroluje jeho staršie tresty, hlavne z dôvodu predlžovania trestov v prípade častejšieho výskytu podobného, alebo rovnakého prestupku voči pravidlám servera. Pokiaľ sa na teba sťažovali viacerí hráči, je logické, že si prešiel históriu tvojich správ. 

 

S pozdravom, Irie








snejciik
Sponzor++

356 postů
180 reputace

IGN: snejciik
Od snejciik » přes 3 let

Ahoj,

jelikož se jedná o trest z minulých prohřešků, tak to jakože chápu, ale hráč v danou chvíli napsal jen "ez" a v ten moment dostal mute, který neodpovídal tomu co napsal a hráč si myslel, že to dostal za to "ez". Chápu, hráč neustále nadává apod. v tu chvíli třeba píše něco sprostě, tak je pochopitelný, že daný člen si projede log toho hráče a popřípadě určí větší délku trestu. Jak jsem koukal včera na jeho log, tak tam moc extra věcí na potrestání nebyly. Takže tím bych chtěl říct, že pokud hráč v danou chvíli nepíše/nedělá nějaký prohřešek, tak je zbytečné trestat za minulost. Kdyby přišly reporty, fajn, chápu, ale myslím, že toto bylo z čista jasna náhoda člena možná i nějaká zaujatost vůči hráči, že si náhodou vyjel nějakýho hráče log. 

 

~ Snejk








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Co to tu vymýšlíte?

Pokuď je jeho nevhodné chování více jak 1-3dny staré, tak se netrestá. 

To už vám snad bylo řečeno, otázka č.2, proč mu byl ukázan jeho první trest?

To má být vaše další výmluva? Co tak koukám, tak by jste se tady snažili vymluvit jen na to, že jsi mu vyložene čuměl do logu, jen proto, aby tvé ublížené ego nebylo poškozeno.

A že je to normální? to jste vzali kde.

Samozřejmě jsem se podívala na zprávy, nemám páru zda byl za to potrestaný. Hráč by si měl samozřejmě hlídat své vyjadřovací schopnosti.

A za ''ez'' slovník? to by sice mělo být v pravidlech, pokuď to již není vymazáno. Ale co já tak vím, tak prvně warn a potom teprve mute. A o warnu tu nebylo ani slovo.

 






Šulínek.



Hayiku
Hráč

56 postů
46 reputace

IGN: _LYFTER
Od Hayiku » přes 3 let
Amelii_ said:

Co to tu vymýšlíte?

Pokuď je jeho nevhodné chování více jak 1-3dny staré, tak se netrestá. 

To už vám snad bylo řečeno, otázka č.2, proč mu byl ukázan jeho první trest?

To má být vaše další výmluva? Co tak koukám, tak by jste se tady snažili vymluvit jen na to, že jsi mu vyložene čuměl do logu, jen proto, aby tvé ublížené ego nebylo poškozeno.

A že je to normální? to jste vzali kde.

Samozřejmě jsem se podívala na zprávy, nemám páru zda byl za to potrestaný. Hráč by si měl samozřejmě hlídat své vyjadřovací schopnosti.

A za ''ez'' slovník? to by sice mělo být v pravidlech, pokuď to již není vymazáno. Ale co já tak vím, tak prvně warn a potom teprve mute. A o warnu tu nebylo ani slovo.

Asi tak... :DDD 






Pulka si mysli ze vladne svetu a druha ze svet vytvorila :).