c h a n n e l i c o n p r o s i m • Minicraft.cz



smazak_cz
Hráč

12 postů
12 reputace

IGN: smazak_cz
Od smazak_cz » přes 3 let

chcu channel icon na ts nevim co je na tom tak nesmyslne Koolyc

 

//Sir: Nesmyslné bylo, že celý text obsahoval 4 slova a z toho byla pouze 2 natolik správně napsaná, že se dala rozluštit... dávej si na to prosím pozor !








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 3 let

Zdravím,

už jenom za to, co jsi předvedl v PM bych ti žádnou ikonu nepřidával ( klik - bylo myšleno na Zoubka). O tom bohužel nerozhoduju já, ale Zoubek.

 

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Čautě, jedinej důvod, proč sem píšu je, že musím potvrdit, že Zoubek neumí odpovídat. Už tak měsíc má mail, na kterej neni schopnej odepsat ANO/NE. Nic těžkýho...

Jen jsem na to chtěl poukázat, nebudu tu fušovat do ničeho jinýho. Gejmron






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
GejmronCZ said:

Čautě, jedinej důvod, proč sem píšu je, že musím potvrdit, že Zoubek neumí odpovídat. Už tak měsíc má mail, na kterej neni schopnej odepsat ANO/NE. Nic těžkýho...

Jen jsem na to chtěl poukázat, nebudu tu fušovat do ničeho jinýho. Gejmron

Noa šak ma aj svoj život čo vaše ikonky primitivne ma riešiť. 








natalkiis
Moderátor

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » přes 3 let
Legenda02 said:
GejmronCZ said:

Čautě, jedinej důvod, proč sem píšu je, že musím potvrdit, že Zoubek neumí odpovídat. Už tak měsíc má mail, na kterej neni schopnej odepsat ANO/NE. Nic těžkýho...

Jen jsem na to chtěl poukázat, nebudu tu fušovat do ničeho jinýho. Gejmron

Noa šak ma aj svoj život čo vaše ikonky primitivne ma riešiť. 

Není jeho povinnost odpovídat? Kor kdyz je to uz mesic.. :D 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
_ItzCryGirl_ said:
Legenda02 said:
GejmronCZ said:

Čautě, jedinej důvod, proč sem píšu je, že musím potvrdit, že Zoubek neumí odpovídat. Už tak měsíc má mail, na kterej neni schopnej odepsat ANO/NE. Nic těžkýho...

Jen jsem na to chtěl poukázat, nebudu tu fušovat do ničeho jinýho. Gejmron

Noa šak ma aj svoj život čo vaše ikonky primitivne ma riešiť. 

Není jeho povinnost odpovídat? Kor kdyz je to uz mesic.. :D 

Ak neodpovedá v hre, fajn. Ale však on ani email mať nemusí, to že má je len vaše plus. Ak neodpisuje, nemá čas alebo možno len to prekukol, ak mu chodí toľko mailov čo chodilo niekedy mne, tak sa nečudujem že nejaký email s primitivnou ikonou prehliadol cheeky 

//A smazakovi za to jeho primitne správanie čo predviedol nie raz na forum by som ani sekundu môjho času nevenoval, možno tu Zub vidí rovnako ;)








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

To je otázka, když má momentálně osobní život a své osobní problémy.

Proč tedy na server stále funguje jako správce?

Slíbil, že bude více aktivní. Možná na začátku, když jsme se vrátili zpět, teď tam ještě vidím jen Milouše.

Fajn, neodpovídá ti na maily, poslat mu další taky neuškodí. Na serveru neodpovídá, to je pravda. Jedinou přes helpop, když už se tedy uráčí. Občas má tedy blbý kecy, to vám nebudu lhát.

My hráči nevidíme, že hledáte například: Cheatery. Takže to bych jako výmluvu nebrala, nevíme o tom. Bcs zmizí a ostatní věci mají jen členové AT

 

OTÁZKA DNE

PROČ JE STÁLE V AT KDYŽ NENÍ AKTIVNÍ. V tomhle má majitel serveru bordel, a neříkejte mi, že ne, sami i vy vidíte, že ti helpeři nejsou aktivní. 

 

 

Smáža.

Celkem nevhodné chování, podle toho co vidím, tak si byl raději naštvaný z toho, že ti vůbec neodepíše (nedivím se)

Co dělají asi výbušní lidé když je něco naštve. A NEŘÍKEJTE MI, ŽE NEVÍTE

Každopádně Smažákovi bych doporučil slušnému chování.

 

SPRÁVCE

 

U Szyha, klidně bych mu správce vrátil dala. Zatím nejlepší správce TS3 co jsem na mini viděla.

Předtím nabít i normální lidi. (Žádná nenávistná sorka)

Už jen tým, jaký TS3 byl dříve, je pro starší lidi na mini lepší. I pro nové, v podstatě tu chválím Szyha: D nz

SZYHO27 SPRÁVCEM! (((Pokud tedy chce a jak se rozhodne majitel nebo jiný správce TS3

 

 

EMAILY

Neznám pravidla odpovídá na emaily, ale i když by byl e-mail starý měsíc, tak by měl reagovat.

I kdyby to byl největší hloupost, co od Gejmrona čekám, tak by se dalo reagovat.

Alespoň z mé strany.

 

SNAD DO NENÍ MOC DLOUHÉ

NEJSEM ŘEČNÍK - Pravomoce na iconku má, proč mu jí tedy nedat.






Šulínek.



Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 3 let

Zdravím,

vlákno se vydává trochu jiným směrem, než bylo původně zamýšleno, proto jej zamykám. Pokud se bude chtít Zoubek, nebo někdo jiný z AT vyjádřit, odemkne si vlákno...






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l