BlessedForever - unban • Minicraft.cz



Prift
Hráč

8 postů
4 reputace

IGN: Prift
Od Prift » přes 3 let
  1. Tvůj nick na serveru. - BlessedForever
  2. Důvod banu.  Autoclicker - TruckGirl
  3. Čas a datum banu. - 12.11. v 19:07
  4. Nick admina který ti udělil ban. - Felixidk
  5. Druh banu (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP). - Dočasný
  6. Uveď proč chceš unban. - Necheatuji.
  7. Proč si myslíš ze je nebo není ban oprávněný? - No tak zaprvne prijde mi vtipne, ze na Skypvp banujete za autoclicker (pro nic netusici je tam 1.9 pvp). Pochybujem že Moderátor má nějaký důkaz jelikož jsem ban dostal 2 minuty po tom co se pripojil. Myslim že by se občas mohli členové AT podívat na IP adresu hráče než ho zabanují. Jestli mi chcete prohledávat PC Minecraft mám stále zapnutý. Jeste připomínka byl jsem na lunare.
  8. Důkazní materiál (Nepovinné). Paladin scan par minut po bane:  https://gyazo.com/8e947279601814646707df26e3464755

           Diky








Felixidk
Sponzor++

92 postů
86 reputace

IGN: mnauu
Od Felixidk » přes 3 let

Ahoj,

ban jsem dával na žádost @TruckGirl tak, jak to máš napsané i v důvodu. Proto si počkej na její vyjádření.

~ Felix






ahoj:)

 



REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 3 let

1. Že jsi na lunaru nic neznamená
2. autoclicker ja výhoda oproti ostatním stejně jako jakýkoliv jiný cheat, proto je skoro na VŠECH serverech zakázaný a je jedno jaká je pvp verze
 

  jen jsem to sem chtěl napsat








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 3 let

Co já tak vím tak i na ten váš lunar jdou cheaty.. ._.






Šulínek.



Ledovec
Sponzor++

2 postů
0 reputace

IGN: Ledovec
Od Ledovec » přes 3 let

Zdravím,

Lunar je pouze mod, který lze různýmy způsoby modifikovat.
V případě autoclickeru se nemusí mod žádným způsobem upravovat, jelikož AC (AutoClicker) je často spuštěn jako desktopová aplikace a tedy s Minecraftem vůbec nesouvisí.

S pozdravem
Ledovec








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Ja by som sa len chcel pozastavit a zasmiat, ako ste odhalili autoclicker cez server-side, kedze pochybujem ze slecna truckGirl vobec vie co autoclicker obnasa. Lunar client blokuje X milion injectov, takze poprosim aby ste sem nepisali vase hluposti ohladom toho. AAL dokaze blokovat dokonale injekcie pokial sa nejedna o kernel driver aspol. preto vieme velmi pekne vylucit autoclicker co sa tyka vyssich verzii 1.8.9 atd.

Ledovec - s minecraftom suvisiet musi inak by client-sided anticheaty absolutne nepripustili ten inject, odporucam studovat githuby (client-sided anticheaty) ako BAC, AAL, OCMCAC popripade vedlajsie client-sided anticheaty ako EAC, GuardIT etc.

To, ze vas informovali alerty vaseho server-sided anticheatu ma nezaujima, pretoze minicraft alerty su rozbite a sam viem, ze dotycny necheatuje. Pekny den.

 

//: Poprosim aby slecna TruckGirl sem poslala video na zaklade ktoreho urcovala autoclick, dik.








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
imperturbable said:

Ja by som sa len chcel pozastavit a zasmiat, ako ste odhalili autoclicker cez server-side, kedze pochybujem ze slecna truckGirl vobec vie co autoclicker obnasa. Lunar client blokuje X milion injectov, takze poprosim aby ste sem nepisali vase hluposti ohladom toho. AAL dokaze blokovat dokonale injekcie pokial sa nejedna o kernel driver aspol. preto vieme velmi pekne vylucit autoclicker co sa tyka vyssich verzii 1.8.9 atd.

Ledovec - s minecraftom suvisiet musi inak by client-sided anticheaty absolutne nepripustili ten inject, odporucam studovat githuby (client-sided anticheaty) ako BAC, AAL, OCMCAC popripade vedlajsie client-sided anticheaty ako EAC, GuardIT etc.

To, ze vas informovali alerty vaseho server-sided anticheatu ma nezaujima, pretoze minicraft alerty su rozbite a sam viem, ze dotycny necheatuje. Pekny den.

 

//: Poprosim aby slecna TruckGirl sem poslala video na zaklade ktoreho urcovala autoclick, dik.

 adamek ja bych se zase mohl pozastavit nad tim ze se musis vyjadrovat vsude pokud se nepletu tak lunar AAC vypl sam mi to kirito rikal pak se mi jeste priznal ze si vse vymysli a to ze vis ze hrac necheatuje nikoho nezajima :D 

https://ctrlv.cz/WkNx








Prift
Hráč

8 postů
4 reputace

IGN: Prift
Od Prift » přes 3 let

V prve rade bych rad podekoval za spamovani diskuze vecmi typu ze na lunare se da cheatovat.

Samozrejme ze to jde. Nevidel jsem ale zadny autoclicker na 1.9 pvp. Pochybujem ze @TruckGirl vubec vi co je autoclicker.

Jeste bych tu rad postnul cely obrazek nasi diskuze s nervoxem. Pred tim co je na snimku jsem se ho ptal ci je ok banovat na Skypvp za Autoclicker jelikoz je tam 1.9 pvp - https://gyazo.com/03b86a3ae57b9c6b5525f3ec531f984e








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » přes 3 let
Prift said:

V prve rade bych rad podekoval za spamovani diskuze vecmi typu ze na lunare se da cheatovat.

Samozrejme ze to jde. Nevidel jsem ale zadny autoclicker na 1.9 pvp. Pochybujem ze @TruckGirl vubec vi co je autoclicker.

Jeste bych tu rad postnul cely obrazek nasi diskuze s nervoxem. Pred tim co je na snimku jsem se ho ptal ci je ok banovat na Skypvp za Autoclicker jelikoz je tam 1.9 pvp - https://gyazo.com/03b86a3ae57b9c6b5525f3ec531f984e

uprimne nevim co resis celej screen jsem posilal testrovi (stejne se tam jenom bavime o tom ze jestli je OK pouzivat AC na 1.9 pvp) a vubec nezalezi na jake verzi pouzijes AC proste jsi ho pouzil tak za to pykas dont cry :shrug:








TruckGirl
Sponzor

3 postů
0 reputace

IGN: Be_cky_
Od TruckGirl » přes 3 let

Milý/á BlessedForever... Toto bolo vidieť, že sú to hacky (autoclick). A navyše veľa hráčov sa na teba sťažovalo v chate. Kedže som to videla, upozornila som adminov, ktorý na moje odporučenie ti dali ban. Podľa mňa si to zaslúžiš. Nemám čo k tomu viac povedať.






ProstePes