Chyby na Survivalu • Minicraft.cz



TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

Zdravím, používám odjakživa na připojení do survivalu verzi 1.15.2 Kde mám nějaké módy na lepší FPS. Dnes jsem se připojit na survival s 1.15.2 nemohl. Připojil jsem se s 1.16 ale tam se mi v textu tak divně ukazují háčky a čárky, proto na ni nehraji. Teď například nemohu ani létat ve svých reskách, přitom to ještě včera šlo. Sakra kdo tam s tím, co zas dělá. Prosím opravte to






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 3 let

Ahoj,

přes noc se předělával survival na vyšší verzi, takže je možné, že se tam vyskytly nějaké chyby. Vyčkej na opravu.

 

Trpaslík 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



TheBecky_
Sponzor++

77 postů
142 reputace

IGN: tenDawidoff_
Od TheBecky_ » přes 3 let

Zdravím; 

na survivalu jsme zkoušeli msg a nejdou // při pokusu o provedení tohoto příkazu došlo k vnitřní chybě. 

Jen pro info..






 

TheBecky > tenDawidoff



TH3L0M1S
Sponzor++

63 postů
18 reputace

IGN: TH3L0M1S
Od TH3L0M1S » přes 3 let

BTW proč mám pod svým nickem hráč když jsem sponzor?

 






Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ahoj, Žiaľ, dnes to musíte zniesť, než sa to opraví. Už dlho píšete so žiadosťou na surv 1.16,tak dnee ste ho dostali, no vyskytli sa i nečakané chyby, ktoré budete musieť dnes tolerovať. Snáď to zajtra pôjde všetko okay. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

Survival 1.16, konečně, díky saffe. Díky za ty blocky. Konečně můžu doupgradit domy, které jsem předělával. Chyby...pfff no a co, vždycky budou chyby, tak se z toho nemusí hráči hned podělat. Opraví se a bude to, já jsem rád.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



saffers
Majitel

5340 postů
7515 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 3 let

Zdravím,

 

nyní by měly být prakticky všechny nalezené chyby opravené, nicméně při připojení s verzí 1.15.2 žádný problém nevidím a na Survivalu ji mělo přibližně 12 % hráčů. Jaké tam tedy máš módy konkrétně?






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



rakvik
Hráč

136 postů
414 reputace

IGN: bodlacek
Od rakvik » přes 3 let

Zdar,

Měl jsem taky tento problém, je možné, že je to způsobené resource packem, hlavně tedy pokud je v resource packu úprava textu - upraven soubor en_us.lang, lze v něm upravit popisky itemu atd, takhle ten problém vypadá https://ctrlv.cz/SkUg.

Způsob jak to vyřešit je si udělat prvně kopii resource packu, který to způsobuje a v té kopii vyměnit soubory v assets/minecraft/font/default.json, alt.json, glyph_sizes.bin za ty které jsou z verze 1.16 (ve verzi 1.16 je tam ještě soubor uniform.json, ten tam taky přidej) Soubory najdeš v .minecraft/versions/1.16.jar (otevři ho pomocí winraru a uvidíš tam složku assets). Následně si tu kopii přejmenuj na 1.16 (aby jsi v tom neměl borčus) a hraj ji na 1.16.

P.S. Prvně se podívej jestli není dostupná nová verze toho resource packu.

P.S.S. Snad jsi pochopil můj návod, kdyby ne, tak napiš a zkusím to vysvětlit více podrobně

S pozdravem,

Sukulent

//Chybu jsem s hráčem vyřešil, chyba byla v resource packu






Milujete dobré jídlo? Následujících pět měst je pro vás jako stvořených -  JenProCestovatele

"Food is love Food is life"