Žádost o unmute #2 • Minicraft.cz



OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let

Zdravím chtěl bych poprosit o unmute nebo zmenšení mute. Za dnešek jsem napsal pouze jedno sproste slovo a hned jsem dostal mute na hodinu od @MILENAJETETA za Opakované+každodenní vulgarita (nechapu to opakovane,když jsem dnes napsal pouze jedno vulgarni slovo). Ale po půl hodině přišel @Szyho27 a mute mi zrušil, ale hned mi dal mute na 8 hodin. To si myslím, že za jedno slovo, které bylo mířené na mě, nikoho to neurazilo ani neohrozilo, že je mute na 8,5 hodiny přehnané. A prosím, aby jste mě nechali vyjádřit k vaší odpovědi a nazamykali hned vlákno :)

Děkuji za zpětnou vazbu :)

OP_Sabo








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 3 let

Ahoj,

mas 5 stranovy banlist v lehote troch mesiacov, ked sa nevies vpratat do koze a vkuse si musis otvarat usta a nevydrzis chvilu byt slusny, nediv sa.








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let
Ja som si názor povedal do predošlej žiadosti :-D. Prenechávam na @Szyho27





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Szyho27
Helper+

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Pokud chceš mojí odpověď, máš ji už v minulém topicu co jsi psal.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 3 let

@OP_Sabo dovol abych ti to vysvětlil. Trochu to tu nastínil i panic ačkoliv to není řečené přímo. Ban ti prodloužili, protože přihlédli k tvému rejstříku a jelikož (jak píše panic) máš za 3 měsíce plných 5 stran, tak to už je něco. Tudíž se ti budou tresty z toho stupňovat až se to bude řešit rovnou bany, někdy i v řádu dnů.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



OP_Sabo
Hráč

53 postů
0 reputace

IGN: _Pisk0t_
Od OP_Sabo » přes 3 let
GejmronCZ said:

@OP_Sabo dovol abych ti to vysvětlil. Trochu to tu nastínil i panic ačkoliv to není řečené přímo. Ban ti prodloužili, protože přihlédli k tvému rejstříku a jelikož (jak píše panic) máš za 3 měsíce plných 5 stran, tak to už je něco. Tudíž se ti budou tresty z toho stupňovat až se to bude řešit rovnou bany, někdy i v řádu dnů.

Dobře, ale z 15 minut na 4 hodiny a pak hned na 8 hodin je uz prehnane!!!








natalkiis
Helper

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » přes 3 let

Neni to prehnane, co cekas kdyz budes nadavat 24/7 ze budes mit mute na 10 minut? Nemel si psat ani to jedno blbe sproste slovo a chovat se slusne. Kazdej vi jakej ses tak nevim proc se vubec pokousis vymluvit. 








villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 3 let

Pokial sa vulgarita opakuje nebodaj kazdy den je potrebne navysovat trest, tak ako pisal panic za posledne 3 mesiace si sa odtrhol z reťaze ....








Hauvikk
Sponzor++

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » přes 3 let
imperturbable said:

Ahoj,

mas 5 stranovy banlist v lehote troch mesiacov, ked sa nevies vpratat do koze a vkuse si musis otvarat usta a nevydrzis chvilu byt slusny, nediv sa.

 

 

Ban list má 9 stránkoví. :D






S pozdravem Hauvik ;)



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 3 let

Do žiadostí sa síce nemajú pripájať hráči, čo nemajú žiaden dôkaz, no keďže tu potreboval Sabo aj iných ľudí vyjadrenia, tak sa to dá ospravedlniť.

Poprosím ešte o vyjadrenie niekoho z vyšších členov AT, nech tu nie sme len my a hráči.

@saffers  @randomjmeno

Prosím, topic si otvorte.

Milenoš






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz