Žádost o unban • Minicraft.cz



valeric55
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: valeric55
Od valeric55 » přes 4 let
Dobrý den, dostala jsem unban za cheating a obcházení banu, přitom necheatuji a nic jiného. Dá se ti vyřešit? Na serveru se jmenuji valeric55. Ban jsem dostala od zoubkoveho skřítka, nemá žádný důvod.







AlrCallMeSubaru
Hráč

30 postů
18 reputace

IGN: CryingArtist
Od AlrCallMeSubaru » přes 4 let

Pokud máš ban tak asi není za nic. Můžeš specifikovat proč si myslíš, že je bezdůvodný?
Takhle Ti nepomůže nikdo, jak já tak ani nikdo z AT. Zkus předložit důkazy o tom, že jsi nevinná.






heart



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Nazdar,

neumíš si podat žádost o UB, to za prvé. Za druhé, na tvé IP hraje hráč, který má ban. Následně po udělení banu se připojil další hráč, který měl shodnou IP a také cheatoval. Zde je video: https://www.youtube.com/watch?v=w7RDdc6kheI

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



danielsiska
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: danielsiska
Od danielsiska » přes 4 let

prosím o unban,dostal jsem ho kvůli tomu že sem napsal basicland do chatu, ban jsem dostal v 8.2  2020  v 21:40 adminem TomasC,  na serveru jse jmenuji danielsiska dokonce mam dukaz ze stréamu :https://www.youtube.com/watch?v=BC0xqn28PYg    přetočte na 11:50    prosím o unban :(

 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

@danielsiska udělej si své vlákno podle osnovy zde






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



simonhrajeMC
Sponzor++

15 postů
13 reputace

IGN: simonhrajeMC
Od simonhrajeMC » přes 4 let

@danielsiska   Ano viděl sem video ten stream , dělal jsi reklamu a do chatu si napsal IP server  , napsal sto a dostal ban za reklamu, koukal sem že na trvalo, v pravidlech je psáno že na jiné server IP je reklama , měl bys si předčíst pravidla celého serveru od hora až dolu, měl bys ses poučit už reklamu nedělat , člověk jako hráč , se  chybami učí.

Takový hráč nezná moc pravidla a jde na server streamovat udělá reklamu pak se divý proč jsi  dostal.  

 

Raději si jsi ty pravidla předčti dvakrát jo bude lepší když budeš pomatovat 😊 

V tom streamu bylo jasně vidět jak si tam dal do chatu reklamu napsalo ti to tam (reklama na serveru není povolení) :/ . ale dobře udělal jsi chybu.






Hezký den od simonhrajeMC!


danielsiska
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: danielsiska
Od danielsiska » přes 4 let

simonhrajeMC mam dotaz dáte mi unban nebo mam hrat pres jiny ucet ?

 

 








Desting_
Sponzor

142 postů
93 reputace

IGN: Desting_
Od Desting_ » přes 4 let

PS: Při tvorbě žádosti postupuj dle: http://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=7813






v případě potřeby mě kontaktuj

Napiš mi email



Desting_
Sponzor

142 postů
93 reputace

IGN: Desting_
Od Desting_ » přes 4 let
danielsiska said:

simonhrajeMC mam dotaz dáte mi unban nebo mam hrat pres jiny ucet ?

 

 

Zdravím @danielsiska,

nejdříve si udělej si vlastní vlákno, jak správně řekl @GejmronCZ, dle osnovy. Zadruhé rozhodně se nesnaž obcházet ban, jinak ti bude pravděpodobně trest ještě prodloužen a navíc dostaneš IP ban. Také jsem viděl tvůj stream a reklama zde byla zřejmá, takže za mě nemáš při žádosti o unban moc velkou šanci.

Hezký den,

Desting_

 






v případě potřeby mě kontaktuj

Napiš mi email



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let
Desting double post :-D.





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz