Anketa • Minicraft.cz



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Zdravím,

Zde přikládám krátkou anonymní anketu a budu moc rád, když ji vyplníte. Anketa se týká jedné hráčky a je čistě informativní.

Děkuji moc za váš čas a trpělivost.

Ještě jednou si dovolím upozornit, že anketa je anonymní a tudíž se nemusíte bát, že vaši odpověď někdo uvidí.

S pozdravem Matq_ a zde je odkaz na anketu :

https://www.strawpoll.me/19504085








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Jeezis, už zaas?








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Chybí ti možnost - Ano bude tam i kdyby jsme se stavěli na hlavu, protože by jsme museli mít důkaz k jejímu vyhození, neboť nic závažné zatím neprovedla a jen mi prostě vadí (tato věc se už řešila v petici a tak já __Mat__ jí sem postnu zbytečně znovu).

Tahle možnost ti tam docela chybí :)






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

Zdar,

vcelku nemám nic proti anketě, ale ve výsledku ti to nic nezmění. Nebudu vyhazovat hráčku na základě toho, že jste se někdy v minulosti nepohodli a teď hledáš zámínky a zakládáš petice na základě stereotypů. Jelikož petici podáváš poté cos dostal ban od člena AT, tak se asi pokoušíš se záští v očích jen pomstít a vydobýt si svoji psychickou úlevu. Opakovaně si hráčku bezdůvodně urážel, porušoval jsi GDPR a i přes opakované upozornění jsi stále slepě pokračoval. Pokud máš nějaké závažné informace proti hráčce xSad, určitě si je rád přečtu. Samozřejmě odpovědi typu, že se zastávám xSad je naprosto namístě, protože bych se zastal každého z Vás, kdyby byl pod útlakem nějaké opakované šikany. Zároveň naléhám na hráče, aby přestali dělat "z komáry velbloudy" a pokud mají s hráčkou problém, ať si to s ní vyříkají v SZ bez urážek a ve spisovné češtině. Beru konstruktivní kritiku, ale děcký povyk a urářky si laskavě ponechte pro sebe či svoji rodinu.

Poslední řádky vět jsou mířeny pro ty z Vás, co se stále zaobírají ohledně problématiky xSad.








Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Kdyby jsi to četl pořádně, tak zjístíš, že tato anketa nebyla vytvořena za účelem nikoho vyhodit a ještě jednou : tato anketa je čistě INFORMATIVNÍ :)

Jen takový fun fact ...








saffers
Majitel

5349 postů
7525 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 4 let

Zdravím,

tato anketa má jednu nejvější nevýhodu a tou je anonymita každého hlasu. Díky tomu může kdokoli hlasovat i vícekrát (samozřejmě 1× z každé IPv4 adresy) a tím tedy může dojít i k situaci jako nyní - příspěvek má 10 zobrazení, ale hlasů tam je již přes 30.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

Však ano, já ti jen podávám informativní odpověd.








Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

No, jsem rád, že mi vidíš do hlavy. Ano, je pravda, že jsem dostal ban od Kaktusatora za "urážky člena AT" .  Tyto "urážky" byly mířeny na Kaktusátora a tak je logické, že kdyby mě to hodně žralo, tak udělám tu anketu o Kaktusatorovi. A už asi nemá cenu opakovat to, že anketa je informativní a nebyla vytvořena za účelem někoho vyhodit ...

Takže prosím, až mě budeš chtít kritizovat a číst mi myšlenky, zjisti si nejdřív fakta :)

To bych od profesionála, jako jsi ty opravdu nečekal a celkem zamrzelo :(








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let

Vies co? Nech je to informativne ako chce, ale nic to nemeni na tom, aby ste ju prestali riesit aj keby ti neviem co v minulosti urobila. Vy nie ste ziadny AT detektivovia ktori rozhoduju o vsetkom co sa bude diat. Akoze ospravedln ma, ale uplne zbytocne ju provokujes a vyvolavas hadky








Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Saffe ta anketa nebyla poslána jen sem, je i na discordu a dalších prostředcích tohoto typu.