Odcházím. • Minicraft.cz



jelentek
Sponzor

47 postů
19 reputace

IGN: jelentek
Od jelentek » přes 4 let

Dobrý den, Nedávno to bylo 5 let co jsem se poprvé příhlásil na minicraft. (Když počítám i staré účty které už nemám). A po těch 5 letech co jsem tu hrál odcházím. Chtěl bych předtím než odejdu říct pár slov. Poprvé co jsem se připojil na server jsem si řekl tak si j5 let du jen tak zahrát s kamarádama. Nakonec během těch 5 let jsem potkal spoustu nových lidí. Za co jsem rád. Třeba jsem potkal mého nejlepšího kámoše. Poté jsem poznal spoustu lidí. Bavil jsem se s hodně hráčema. Ale jak tak je tak všichni někdy končí. I pár mých přátel končilo. Pár přátel bylo i v AT ale momentálně už tam nejsou. Toto je velice povedený server a najdete spoustu příjemných i nepříjemných lidí. Odcházím protože si myslím že 5 let je pro mě dost. A protože se během těch 5 let většina věcí zlepšila. Ale jedna z nejdůležitějších věcí se zhoršila. A to je AT. Takže bych vám jenom chtěl říct. Jak dlouhodobým hráčům tak i novým. Ať si hraní užijou. 

Naposled se vám loučí. Jelentek.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let

Vela stastia v realnom zivote aj ked neviem kto si <3








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Přeju hodně štěstí a naprosto s tebou souhlasím. Ovšem já je tady budu otravovat navždycky :D

Poslední dobou se však situace trochu zlepšila, tak se snad blíská na lepší časy.

GLHF! a měj se :)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



2grms
Hráč

17 postů
11 reputace

IGN: deadgasm
Od 2grms » přes 4 let

Sice tě neznám, ale ať se daří v životě a máš vše co chceš. :)