IGN: saffers
Zdravím, je tu zase další týden a s ním přichází i soupis novinek. Začnu sice poměrně netradičně poměrně nedávnou novinkou a to ze soboty. Bylo kompletně redesignováno hlavní menu. Byly rozděleny minihry a survival / creative herní módy do 2 sekcí - každá na jedné straně. Také jsme přidali počet hráčů na jednotlivých částech serveru a nastavení účtu na hlavním lobby.
Nové menu na hlavním lobby
Nastavení účtu na lobby
Aby toho nebylo málo, tak jsme také udělali pár změn v mapě na hlavním lobby. Na první pohled nejsou vidět, ale bystří hráči je určitě najdou.
Mapa na hlavním lobby
Zde na našem fóru jsme dostali návrh na přidání kategorie do obchodu pro nákup nebo prodej itemů, které souvisí s redstonem. Tak jsme jej uskutečnili a výsledek můžete vidět na všech našich survival serverech. Samozřejmě se jednalo jen o tuto kategorii, ale přidali jsme i několik dalších itemů, které hráči žádali.
Nová kategorie "Redstone" na survival serverech
Zatím všechny předchozí soupisy novinek za týden obsahovaly nějaké nové Parkour mapy. Tento není výjimkou a přidali jsme celkem 3. Podíleli se na nich hráči @raymbo2, @DominikCZ_Zero, @Wither_Girl, @Lukaolcz a @N13Y.
Velkému počtu map došlo místo na lobby minihry, takže jsme museli přidat nějaké další tabule. Nově tedy musí chodit do patra pro připojení do novějších map.
Nové tabule s cedulkami na lobby
Mapa Parkour147 od hráčů @Lukaolcz a @N13Y
I přesto, že některé změny a novinky spousta hráčů ani nezaznamenala, tak se jich událo poměrně dost. Například jsme přidali nové skiny do kategorií "Office" a "Slime", změnili obtížnost na "Normal" na herním módu "Castaway", zvýšili maximální počet domovů na FunCreativu nebo třeba přidali možnost prodávat po stacích tak, jako to je na ostatnách částech serveru. V neposlední řadě jsme aktualizovali naše Pravidla a podmínky využívání naších služeb. Z tohoto důvodu museli také všichni členové našeho týmu podepsat potřebné dokumenty, aby mohli mít přístup ke stejným informacím jako doposud.
Jako vždy kompletní seznam změn naleznete v našem changelogu zde na webu a taktéž bych chtěl poděkovat všem, co se na novinkách podíleli.