Medieval BUILDEŘI • Minicraft.cz



LockyCZ
Hráč

19 postů
0 reputace

IGN: nickfred
Od LockyCZ » přes 7 let

Dobrý den, už jsem vám hodněkrát psal o BUILDERA. Ale kámoš mi říkal že by chtěl být taky BUILDER (Nick ve hře : xXNicolasXx). Tak jsme se spolu domluvili že postavíme něco velkého ! Něco přes celou FUNCreative parcelu. Warp : /warp XBuilders Myslím že dohromady pracujeme skvěle a že se na všem schodneme.       Dole máte Odpovědi (Ode mě a xXNicolasXx) na otázky pro přijmutí.

 

NICKFFRED

1. Jak dlouho hraješ Minecraft? : 4 roky

2. Jak dlouho hraješ na serveru? : 2 měsíce

3. Máš koupený Minecraft? : Ne

4. Kolik máš volného času denně, který můžeš věnovat pro server? : 4 - 12 hodin

5. Jakou máš hodnost na serveru? : VIP

6. V jakém žiješ státě? : ČR

7. Jaké zvládáš cizí jazyky? Na přibližně jaké úrovni? : Angličtina Dobrá Úr.

8. Napiš, proč by jsi zrovna ty měl/a být v našem týmu. Rozepiš se. : Umím hodně dobře stavět a už mě nebaví stavět sám pro sebe. Chci s mým stavěním pomoct serveru. Který mé stavby ocení a má výborný a aktivní A-team.

9. Napiš nějaký kontakt na sebe. (Email, Skype,..) : Email : LockyCZYT@seznam.cz     ,     Skype : jeffrygamecz

10. Kolik je ti let? 11 a 2/3    (skoro 12 :D)

11. Byl/a jsi již v Admin Teamu na nějakém serveru? Kterém a proč tam již nejsi? : Nebyl :(

12. Napiš o sobě krátký a výstižný životopis. (Přibližně 10 vět, nemusí obsahovat osobní údaje) : Narodil jsem se 1.3.2005. Moje koníčky : Minecraft (stavění a minihry), Ježdění na kole a chození ven s kámošema. Bydlím v Plzeňském kraji v malém městě. Moje rodné město je Stod. (Víc už mě nenapadá. Kdyžtak mi napište co ještě potřebujete vědět.) 

13. U zmíněných členů Admin Teamu napiš, jaký máš k nim vztah nebo co si o nich myslíš. (saffers, xXMoz3kXx, eli1012, MrLemonCZ, GirlyGirl320, ESCGamer55, AlexikCz, Ziky, TheNightN, RandomJmeno a případně dalších) : Já mám ke všem vztah dobrý, protože když něco potřebuju tak mi vždy odpoví ten pravý a že na mě nekašlou. Ale xXMoz3kXx, eli 1012 a AlexikCz jsem neměl šanci poznat na serveru jsem je nikdy neviděl a ani mi nikdy neodpověděli.

14. Warp / ID Parcely na které jsi stavěl/a stavbu. FUNCreative /warp XBuilders

15. Jaké typy / styly staveb jsou tvojí předností? (středověk, příroda, modern...) Středověk, příroda a občas i modern.

16. Máš zkušenosti se stavbou v týmech? Ano.

17. S kterými bloky umíš pracovat? Tak přibližně se všemi.

 

 

xXNicolasXx

1. Jak dlouho hraješ Minecraft? : 5,5 roku.

2. Jak dlouho hraješ na serveru? : 2 roky.

3. Máš koupený Minecraft? : Ne.

4. Kolik máš volného času denně, který můžeš věnovat pro server? : Pondělí, středa, čtvrtek, pátek a víkend.

5. Jakou máš hodnost na serveru? : Sponzor.

6. V jakém žiješ státě? : ČR

7. Jaké zvládáš cizí jazyky? Na přibližně jaké úrovni? Angličtina Normální Úr.

8. Napiš, proč by jsi zrovna ty měl/a být v našem týmu. Rozepiš se. : protože jsem vždy tušil sílu builderství od mala sem stavěl epické stavby na mc a nechci s tím přestat.

9. Napiš nějaký kontakt na sebe. (Email, Skype,..) Skype : santhein

10. Kolik je ti let? : 11

11. Byl/a jsi již v Admin Teamu na nějakém serveru? Kterém a proč tam již nejsi? : Ne.

12. Napiš o sobě krátký a výstižný životopis. (Přibližně 10 vět, nemusí obsahovat osobní údaje) : Narodil jsem se 31.8.2005. Bydlím v malé vesnici ve středočeském kraji. Moje rodné město je Příbram. (Kdyžtak se můžete ještě na něco zeptat a já vám odpovím. Víc mě už nenapadlo.)

13. U zmíněných členů Admin Teamu napiš, jaký máš k nim vztah nebo co si o nich myslíš. (saffers, xXMoz3kXx, eli1012, MrLemonCZ, GirlyGirl320, ESCGamer55, AlexikCz, Ziky, TheNightN, RandomJmeno a případně dalších) : Ke všem mám dobrý vztah.

14. Warp / ID Parcely na které jsi stavěl/a stavbu. : /warp XBuilders

15. Jaké typy / styly staveb jsou tvojí předností? (středověk, příroda, modern...) : středověk a příroda

16. Máš zkušenosti se stavbou v týmech? : Ano.

17. S kterými bloky umíš pracovat? Všechny kromě skla.

 








👑 Purple 👑
Sponzor

54 postů
3 reputace

IGN: purple_guy1234
Od 👑 Purple 👑 » přes 7 let

@LockyCZ Stavby na Buildera musí být na BuildCreative . (P.S.: Je to taky lepší protože je tam větší plot) wink






Just.. #BeHappy

Instagram : ondrapospichal 👑 

Nick na Forum : purple_guy1234

Nick na MC : BlackFish_Korea nebo purple_guy1234