Žádost o unban - pythoncraft • Minicraft.cz



pythoncraft
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: pythoncraft
Od pythoncraft » okolo 1 měsíce

1. Důvod banu: Používání autoclickeru

2. Datum a čas banu: 17. 3. 2024 14:44

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Gamma_Lucy

5. Důvod, proč bys chtěl unban:

    Nepoužíval jsem autoclicker, měl jsem jen těžítko na myši.

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

     V pravidlech jsem nenašel zmínku jestli se smí používat F3+T nebo těžítko na myš. Nepředpokládám, že se řadí mezi autoclickery, protože samy o sobě nic nedělají. Samozřejmě pokud to tak berete, tak ban přijímám, ale prosím změňte formulaci v pravidlech.

9. Důkazní materiál: https://ctrlv.cz/WJqY

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Oneblock








Gamma_Lucy
Admin

28 postů
23 reputace

IGN: Gamma_Lucy
Od Gamma_Lucy » okolo 1 měsíce

Ahoj,

1.17 Je přísně zakázáno používání jakýchkoli úprav klienta, hacků, cheatů, módů nebo resource packů, které nějak ovlivňují požitek ze hry nebo dělají práci za hráče. Do této sekce patří také různé autoclickery, doubleclickery, makra či změna ovládání hry. Povolené modifikace jsou: Shaders mod, Optifine, Litemod, Rei's minimap, ArmorStatus, Damage Indicator, 5zig, Smooth font, TMI, Macro beybind mod a běžné resource packy (kromě X-Ray RP apod.).

Nech išlo o čokoľvek, dokázal si vďaka tomu afkovať pri farme a robilo to prácu za teba - automaticky si kopal a nemusel pri tom pohnúť prstom. Na výzvy v chate ako i teleportovanie na iné miesto si nereagoval. Dôkaz v podobe videa sem ešte dnes doplním, momentálne sa ku tomu nedostanem.

Myslím si, že pravidlo čosi podobné zakazuje dosť jasne, každopádne môžeme o jeho zmene a presnejšej formulácii pouvažovať.

Čo sa týka žiadosti o UB, ban som ti ochotná skrátiť na polovicu.

S pozdravom,

Lucy






 

 

                   



pythoncraft
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: pythoncraft
Od pythoncraft » okolo 1 měsíce

Ahoj,

to co píšeš dává smysl. Já jsem si říkal, že když to vlastně nevykonává práci, tak že to bude povolené, ale stejně mi to umožňuje afkovat u farmy, což mě zvýhodňuje oproti ostatním hráčům. Za zkrácení banu bych byl rád.

Děkuji,

pythoncraft








Gamma_Lucy
Admin

28 postů
23 reputace

IGN: Gamma_Lucy
Od Gamma_Lucy » okolo 1 měsíce

Ahoj,

dokladám dôkaz.

Žiadosť považujem za vybavenú, vlákno zamykám.

Lucy