Žádost o unban - alfredankova • Minicraft.cz



adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

1. Důvod banu:napomahani pri poručovani pravidel ??

2. Datum a čas banu:21:14

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):dočasny

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @natalkiis

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:nevim začo mam  ban hral som akurat event o 700K !!!

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:hral sem event a pak se mne natalkiis pytala skade mam debrisi povedal som že som ich dostal a že neskôr ked dohrajem event tak jej to možem podrobrne rozpisať z kade ich mam 

 

9. Důkazní materiál:nemam :(

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:survival








adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

nachapem čo to je toto že človek si tu zahraje raz za čas a dostane ban za napomahanie pri porušovani pravidiel????? človek vedie shop a predava tam veci  tol už ani to sa nesmie!!! nechapem tomuu skusite mi vziať moje úspory debrisove !! som naštvany lebo boli sme na evente posledny 3 a hralo sa o 700K !








natalkiis
Moderátor

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » okolo 1 měsíce

Zdravím,

dala jsem ti možnost vysvělit kde si přišel k 170x Ancient debris, místo toho aby jsi to semnou začal řešit tak si mi odepsal že nemáš čas že jsi na eventu. https://ctrlv.cz/mvYi 

Včera sis psal s hráčem "pepek_why" o používání X-Ray a o tom jak ti hráč vykopané bloky má předat, https://ctrlv.cz/RoOn, jestliže si měl podezření že hráč používál X-ray měl si ho v tento okamžik nahlásit. 

dnes ti již zmiňovaný hráč házel ancient debrisy do hopperu na tvém warpu, kde se neustále vracel pomocí /back. Hráč byl potrestaný protože ancient debrisy získal pomocí X-Raye o kterém jsi ty veděl a nenahlásil ho. https://ctrlv.cz/jQHe https://ctrlv.cz/ICce

Zcela jasně jde vidět, že jsi na tom byl dopředu domluvený a tudíž si pomáhal při porušovaní pravidel. Kdyby si mi odpověděl ve hře, vůbec si trest nemusel dostat. Žádost o UB zamítam. 








adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

to že som mu napisal že ma x ray neznamena že ho ma ??? a to že mi niekto hadže debrisi ja to nemôžem zmeniť alebo ano ?? ako mam vedieť kto mi do darčekov hodi debrisi ??? 160ks bolo z darečkov a 10 som mal svoje !! ak tie 160 boli vyťažene x rayom beriem ale tie 10 su moje to si aj vedela lebo som ich vybral z chestky kde stasli asi 3 mesiace 

a dalšia vec ako mam hrača nalasiť za x-ray keď nemam žiaden dôkaz ?? iba som videl ako vytažil 3 debrisi a k tomu mi odpisal že to bol luck 

prečo keby ti odpoviem v hra mohlo to skončiť inak ale teraz to nechceš zmeniť ??? je snaď pochopitelke že ked hrame event o 700K a sme posledny 3 tak ti teraz nebudem pisať pribehy lebo mali sme iba 5 sekund na rozhodnutie ?! 

nechapem tvojmu zmyšlaniu ale ok ak maš podozrenie že tie debrisi boli vyťažene x rayom a mne to hraač hodil do darečkov tak nechapem čo z tym mam ja ? akožem mam zisťovať kto mi to tam hodil alebo ako ?? nebol som natomot servery 3mesiace určite teraz pridem po dlhej dobe vyberiem si z darečkov debrisi a dostanem ban ako za napomahanie či čo ?:/  akože ostal som v šoku 

obvyniš ma ešte aj za nejake spawnery že mi hrač dal ? alebo čo je vlastne na tomto servery povolene robiť ? kopať môžem ?








adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

jo a mimochodem je tam psane že tam dam vykup ak si si nevšimla lebo som od neho zhaňal bridlicu ktoru kopal a ja som ju nasledne chcel predavať piše sa to tam !!!!https://ctrlv.cz/RoOn,

 

takže čitaj z porozumenim pišem tam že dam tam vykup z bridlicou !! či ako sa volaju tie blocky  otom sa tam cely čas bavime !!








natalkiis
Moderátor

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » okolo 1 měsíce

Zdravím,

jestliže máš podezření že hrác porušuje pravidla, měl by si ho hned nahlásit. Jelikož si tak neudělal stal si se spolu účastníkem porušování pravidel a padlo na tebe podezření že máš výdělek získaný porušování pravidel. Celou situaci jsem řešila s vedením AT a shodli jsme se že jste museli být předem domluveni a že jsi věděl o tom že hráč využívá X-Ray. Taktéž tě upozorňuji na pravidla minicraft fóra, je zakazaný double post.








adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

dobre priznavam že tie 160 debrisi boli vyťažene z x rayom ale vedel som to a ž na potom ked mi to vysvetlil kamarat..... neboli sme dohodnuty vopred :/ prosim skrať mi aspoň trest nevedel som že ak mam podozrenie tak že mam hned otravovať AT, už sa to nebude opakovať a budem sa snažiť v prípade podozrení nahlasovať hračov.... Ďakujem a verim že sa čoskoro vidíme na serveri :) 








natalkiis
Moderátor

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » okolo 1 měsíce

Zdravím,

jelikož si se teď přiznal tak ti trest zmenším o polovinu. Doufám že se to uz v budoucnosti nebude opakovat.








adik
Hráč

14 postů
1 reputace

IGN: alfredankova
Od adik » okolo 1 měsíce

viem že je to blba otazka ale kedže som teraz chyry a som cele dni doma nemôžeš mi dať uplny un ban ? lebo kedže to hrajem iba teraz a najbišie to budem hrať asi zase o 3 mesiace ked budem chory..... lebo nemam na to čas iba teraz ked som doma.... please help me








natalkiis
Moderátor

144 postů
59 reputace

IGN: natalkiis
Od natalkiis » okolo 1 měsíce

Zdravím,

dostal si zkrácení banu, jestliže ten ban nechceš, můžes si zakoupit UB zde na webu. Z mé strany je to vyřešené.