Žádost o unban - GejmronCZ • Minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » 6 měsíců

Hoj byl jsem označen a myslím si, že v tomhle oboru a problému mohju také lec čím přispět do tématu.
Jak je zde psáno a co jsem tak pochopil, tak má Gejmhonič ban za součást módu lithematica... Dle videí co jsem viděl, jsem nepochopil, kde jste vzali označení jako cheat...

Už jen to, že má hráč hologram jako osnovu, podle které staví je docela zvýhodnění oproti hráčům co tento mód neznají/nemají a musejí se napojovat na singl a na multy nebo jak je zde psáno z BuildCreativu zase na Survival. Z dlouholeté zkušenosti v AT a nejen např zde ale i na GameTeamu nebo nyní už nějaký ten pátek na projectu BasicLand dokážu říct, že cheat je spíše něco pro kažení hry ostatním, získavání různých objektivů viz. Xray a diamanty s netheritem a nebo nedostatečný skill např v PvP viz. KillAura nebo Reach a AutoSoup.... ale to, že hráč položí schod z jiného úhlu, než ze kterého se dívá??? 1. to není ani skill a za 2. je to usnadnění o pár vteřin / usnadnění pokud by hráč musel ukopávat vícero blocků jenž už má postavené a chce jen položit blocky z toho směru.

Udivil mě už jen ten fakt, že jste tohle vzali jako bannable variantu módu, kord přeci jen když sama Chocolate byla první člověk na Mini od kterého jsem o lithematice a jejím stavění nádherných katedrál dle předlohy skrze hologram blocky slyšel... Nemám informace o tom, že by využívala EasyPlace variantu módu, ale STÁLE. To se teď hodlá rozlišovat jaké funkce módu mohou být a jaké ne ? A PŘIROVNAT to k XRAY cheatu, kde se hráč obohacuje, kde tu naopak hráč obohacuje server nádhernými stavbami??? Sorry... být to na build battle... tak mlčím a ano to je ban na tutáč bo tam se hraje i o čas a improvizaci... Ale v tomhle případě je asi i jedno jestli to Gejmron postaví díky EasyPlace za 2 měsíce s jeho leností a nebo za 3 a půl měsíce nebo se snad pletu?
Když to vezmu z jiného soudku příště by se mohl banovat OptifineZoom, protože jiní hráči mají menší render distance než hráči ranku Sponzor++ (pay to win a jednorázová vstupenka na blacklist) Nebo nedej bůh aby se nezačalo banovat betterPvP mód protože já oproti vanila hráči nemusím otevírat Inventář abych viděl jak špatně je na tom mé brnění. To samé v případě BeenInfo, který mi ukazuje lvl beeHivů a i kolik je v něm včel (nijak mě to neobohacuje ale vím toho víc než normální hráč, který to musí hledat v F3 apod). TAKTO BYCH MOHL JET DO HALELUJA.

Suma sumárum bych to banoval, pokud by se tím hráč měl nějak obohacovat/kazit hru jiným a ne banovat jej za přispívání a rozvíjení server zdemolované krajiny na kráse. Asi je mi to jedno ale dokud hráč nemá doslova mód aby Vás viděl ve vanishi nebo mód na autonuke kdy jde afk a staví to za něj samo... tak bych tohle opravdu neřešil, sám mám např. mód Sign Tools kde mohu nakopírovat text z cedulky a nemusím ho psát např 50x při dělání shopů, a ostatní hráči musí pracně opisovat 1 text 50x. Znamená to, že cheatuju? obohacuji se snad nějak?
Je rozdíl mezi realným cheatem a obohacováním sebe sama a normálním hraním smódy, jenž ulehčují práci, nejsou v seznamu cheatů a ani Echo a paladin je neregistrují jako cheaty a jsou všem hráčům dostupné. Ruku na srdce a pravdu na jazyk: Vy hrajete čistou vanilu ? Bez shaderů, které vám nabízí hezčí fotky a zážitek ze hry? Vy hrajete bez OptiFinu s 3 FPS ? protože někteří kdo o OptiFinu nevědí tak takto hrají... najednou jste lepší a "Cheatujete"
Asi zpráva na závěr.. nepleťte si cheating s obohacováním se a dokazováním si např. v pvp, že jste lepší neboť máte KA... s normálním hraní , kde je hráč rád, že může na vašem serveru s něčím přispět a něčím ho obohatit.
Přirovnání Lithematica EasyPlace = Xray a kopání... Sorrka to neberu... tohle je spíš případ zakažte Lithematica rozšíření mimo buildbattle = odeberte builderům Arceon a ať hezky znovu jedou jen na WE a Voxelu... Neodhánějte si hráče co Vám tu zůstali, minecraft na tom není zas až tak slavně...

Peace <3
Emo

Dodatek: Doufám teď nedostane HAFO lidí ban za to, že mají shulkerBox tooltip a nemusí pokládat shulker aby viděli co v něm je, přeci jen mi to taky usnadní práci a ušetří čas tak jako Lithematica nebo BeeInfo.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » 6 měsíců

Vy stále nevidíte v čem je ten problém, já proti litematice nic nemám, sama ju mám a velice ráda používám, tam je ten problém s easyPlace + easyPlaceHoldEnabled mode kde můžete stavět ve vzduchu bez jakýchkoliv pomocných bloků s držením jen jednoho tlačítka a ručně nepřepínáním na každý blok - ano porovnala jsem to k xrayi protože se to dá stejně zneužít viz.sebrat stavbu za několik mega z planetminecraft / zatížit myš či jiné tlačítko / prodat, co jsem tak projížděla vyhledávání tak poměrně serverům se to taktéž nelíbí (je pravda že jsem se ale dívala na zahraniční spíše) hráči tam taktéž měli docela dobré protiargumenty kdy by se to dalo použít, stále to ale nemění na tom že když ve vanilla survivalu klikneš do vzduchu tak ti to ten block prostě nepoloží

Osobně nemám problém že lidi používají litematicu ale jak jsem řekla původně - je rozdíl mít jen hologram kde klikáš na každý blok a pokládáš ho na jiný - mít easyPlace který když držíš tak jede poměrně automaticky

Taktéž jsem již několikrát dala ban za dosti stejnou věc je ale pravda že měli cheat clienty nežli toto








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » 6 měsíců

Ja môžem napísať, v čom problém vidím napríklad ja.

A to je, že si Hlavný builder začne písať, s čím problém má a s čím nie. Čo to tu trepeš, že ty nemáš problém s módom, ale s tým čo obsahuje. Jasné, takže ja si stiahnem nejaký hack client, ktorý bude obsahovať medzi všetkým aj fullbright. Budem využívať len to, nič iné. Lenže, ak mi niekto z AT urobi SS a nájde tam ten client, absolutne ho nebude zaujímať, či som použil len fullbright alebo aj niečo iné --> a dostanem ban. To je príklad z opačného súdka.

Buď zakážte celý mód, alebo si pravidla 5x zväčte a vypíš si podľa priania, čo si praješ, aby bolo zakázané, a čo povolené.

PS: Všetci vedia, že ja a Gejmron sa nemusíme. Ale s takýmito nezmyselnými kravinami nemôžem nikdy súhlasiť.

BTW: Ja s minimapou vidím, kde sa nachádza spawner - pokiaľ som na +/- rovnakej výške, ako sa ten spawner, resp. tá miestnosť, v ktorej je spawner nachdza. Nemám si vypnúť nejakú možnosť v minimape, aby som nedostal ban?

Absurdné.

Bot
 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » 6 měsíců

Heleď Choco chápu trochu i tvůj pohled na věc, ale spíš bych to chápal např. kdyby to gejmron použil na buildbattle ale doslova v tomhle případě se nijak neobohacuje.

A sorry ale ohánět se slovy, že gejmron oproti ostatním hráčům jen klikne na hologram block v módu a tím to tam položí a že je to cheat, protože to ostatní hráči nemohou... Sorry to neberu jako cheat a nebo zakaž rovnou celý mód, protože normální vanila hráč sice nepoloží block do vzduchu na místo kde je hologram ale zároveň nevidí plánek stavby block po blocku v hologramech jak v plánku Lega... Takže je to taky zvýhodnění. A to samé platí že v default nastavení lithematiky je funkce, kdy při kliknutí kolečkem myši na hologramový block to ihned daný item hodí z inventáře do hotbaru a do ruky... To normálnímu hráči taky neudělá když tam nemá ten hologram. Takže vlastně i ty při stavbě svých katedrál jsi byla zvýhodněná oproti normálním vanilla hráčům, kteří v mailu saffovi škemrali o přesunutí stavby a nakonec se museli napojovat z buildů na surv pořád dokola. Takže tím že normální hráč tohle nesvede bych se tu dvakrát neoháněl, protože normální hráč bez optifine rozšíření ani nedokáže zoomovat <3

Peace

Dodatková otázka: teď hráči budou dostávat bany např za shulkerbox tooltip ? Protože normální hráč není schopen vidět vše v shulkerboxu dokud ho nepoloží? Nebo jak to bude? Vybanujete si teď polovinu serveru co ještě minecraft hraje? 🙃 A že jsi napsala že jsi dala už více banů za podobnou věc.. nezlob se na mě ale chudáci ti lidi... 






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Risa_creeper
Sponzor++

12 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper
Od Risa_creeper » 6 měsíců

GejmronCZ máš pravdu. Server se zhoršil Buildeři si dělají s nosem nahoře co chtějí. Mě zabanovali za povídání o autobusech a poznali že jsem autista tak permaban, kubikber mě zklamal a tím mě zklamal celý server s AT. ANO JSEM AUTISTA ale taková diskriminace a utiskování jsem nezažil. Omezování práv osob jiných než jsou oni








_urmommy
Sponzor++

65 postů
50 reputace

IGN: _urmommy
Od _urmommy » 6 měsíců
Risa_creeper said:

GejmronCZ máš pravdu. Server se zhoršil Buildeři si dělají s nosem nahoře co chtějí. Mě zabanovali za povídání o autobusech a poznali že jsem autista tak permaban, kubikber mě zklamal a tím mě zklamal celý server s AT. ANO JSEM AUTISTA ale taková diskriminace a utiskování jsem nezažil. Omezování práv osob jiných než jsou oni

Ty by ses neměl co vyjadřovat prosimtě. Že jsi psal jen o autobusech? Dobrej vtip :D:D Cituji: "Desting_ ty si nikdy nechutnal Penis na rožni?" to mi moc jako mluvení o autobusech nepříjde. To že jsi autista je druhá věc, ale ani alex takové vtipárny nepíše. Pak jsi napsal to co jsi napsal členovi AT do mailu, a divíš se? xd






„Pocítit strach je vždycky zkouška, která člověka naučí většího sebevědomí.“



 



Risa_creeper
Sponzor++

12 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper
Od Risa_creeper » 6 měsíců

Já už tohle nahlásil na policii za kyberšikanu na webu PČR. Takže buďto se mi omluví a odbanuje mě za nenávist k autistům nebo půjdu si s ním sednout k soudu

 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » 6 měsíců

Dobrý říct svůj názor k AT není nic špatného ale poprosím Vás aby jste si na tohle vytvořili vlastní vlákno a rád bych se vrátil zpět k tématu banu a řešení módů. Protože mě opravdu zajímá jestli budou dostávat bany lidi co nemusí pokládat shulkery, když normální hráči to musí dělat jinak by nezjistili co v shulkeru je. A jestli Saffers přepíše a rozepíše pravidla serveru na dalších X stránek stylem že módy jsou povoleny ale rozhraní těch módů už ne... 






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » 6 měsíců

Problém je že easyPlace stále dělá práci za hráče což podle pravidla 1.17 Je přísně zakázano používaní jakýchkoliv úprav klienta, hacků, cheatů, modů nebo resource packů, které nějak ovlivňují požitek ze hry nebo dělají práci za hráče. zakázáno je, držíš tlačítko a ten mode za tebe udélá vše - jedním tlačitkem postaví blok který by nešel postavit bez jakéhokoliv podpůrnéhu bloku a mění bloky v inventáři - to podle mého už požitek toto je, stále to je jen survival na kterém by toto prostě nešlo udělat.
Já jsem hold očekávala že jako starší lidé (minimálně lidé co litematicu používají často) trošku pochopí že toto už nějaké to zvýhodňování oproti ostatním narozdíl od hologramu je, tak že by je napadlo alespoň tuto část módu nepoužívat, bohužel to asik nejde, pokud tedy to je nepochopitelné tak navrhnu zakázat litematicu úplně.
Nevím proč zde stále vytahujete ShulkerboxTip, to moc velké zvýhodňování není, jen ukáže co je v shulkeru, to samé s BeehiveInfo








tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » 6 měsíců

Zdravím, ja mám takový názor, že problém je způsob použití dané věci.

Příklad otestovaní anticheatu se souhlasem a na příkaz Majitele je v pořádku.
Použití módu s jakýmkoliv zvyhodnění a za účelem zvyhodnení bez povolení už nikoliv.

A je jedno zda to bylo "jen" Tracers nebo FullBright. Tudíž je jedno jaká část z módu byla použita.






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz