Žádost o unban - lemur • Minicraft.cz



lemur
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: lemur
Od lemur » 7 měsíců

1. Důvod banu:cheaty-XRAY

2. Datum a čas banu: 21.10.2023

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): docasny ban na 2měsíce, 28dní

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Mr_bob3r

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Tento účet (lemur) byl zabanovám za X_ray v netheru na ancient_debris (netherite). jsem pučoval kamarádovy o kterém vím že cheatuje. Já jsem mu hodněkrát říkal ať nepoužívá cheaty aby mi nezabanovali můj účet ale bylo to zbytečné jak je vydět. Já bych tím pádem prosil o unban a už nikdy nebudu mu pučovat můj účet protože si chci kdykoliv zahrát na tomto skvělém serveru, opravdu ho mám rád dokonce na techni-survivalu mám nahráno někde asi 60 hodin nebo kolik s kámošem kvuli kterýmu mi teť zabanovali účet. To je asi vše už nevím co ktomu říct jen vás prosím o unbun který bul neoprávněně dán na mě a ten admin Mr_bobr mě nechtěl vyslechnou do podrobností a prostě me zabanoval.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Nevím co zde napsat ale Mr_bobr mě nechtěl vyslechout do podrobností.

 

9. Důkazní materiál: musel jsem se na admina Mr_bobr teleportovat a on mi ukázal kde byly použity cheaty(X_RAY)

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Survival








Mr_b0b3r
Helper+

30 postů
24 reputace

IGN: Mr_b0b3r
Od Mr_b0b3r » 6 měsíců
Ahoj, celou situaci jsme řešili již ve hře. To jestli jsi pujčil svůj účet svému kamarádovi je dost diskutabilní, nicméně za svůj účet neseš plnou odpovědnost ty a nikdo jiný. Pokud jsi ho doopravdy půjčil svému kamarádovi, tak je to chyba z tvé strany a aspoň víš, že si na své věci musíš dávat pozor. Žádost o UB ti zamítám. - Bobr





DC ~ Bobrik#2299