Žádost o unban - Incognits_ • Minicraft.cz



Incognits_
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: Incognits_
Od Incognits_ » 7 měsíců

1. Důvod banu: Grief v residenci

2. Datum a čas banu: dnes v 21:17

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasny

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @hauvikk

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:protože sem nic neudělal

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:survival

 

jednoduše ve zkratce hauvikk nechapu proč si nademnou lečiš komplexy.. realně nám dal kamarad d2x4 nick ve hře povolení a chteli jsme ho prekvapit tim ze mu rekonstrujeme barak a udelame mu hezčí shop.. a místo toho dostanu při rekonstrukci ban :D tak to je vážně supr... nechapu na co si hraješ hauvikk.. přece jenom jsi taky jen člověk a jsme si rovní tak proč mě diskriminuješ ? neboj hauvikk ja si to vip nebo klidně toho sponzora jednou koupim, ale určitě ne když mi budeš dávat neopravněné bany.. děkuji přeji hezky zbytek dne








Incognits_
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: Incognits_
Od Incognits_ » 7 měsíců

GRIEF V RESIDENCI... NA TO ABYCH MOHL NĚCO V RESCE NÍČIT POTŘEBUJU CO ? HAUVIKU CO ? OpRáVnĚnÍ... to si vazne alespon v tomhle ohledu nedokazes hledet svyho... protože mě nikdo NeNaHláSil jen ty sis ve svy hlavě vymyslel něco a dal si mi jen tak ban prijde ti to normalni ? co když jsme takhle domluveny ? d2x4 je náš kamos ???!! o co ti jde... pochopil bych kdyby někdo dal /report.. ale i tak nechapu proč bys mi dal rovnou ban bez nějakých otázek ty nejsi normalní co ?








_ondr3j
Builder

4 postů
7 reputace

IGN: _ondr3j
Od _ondr3j » 7 měsíců

Můj pohled na věc je takový, ban byl oprávněný. Opravdu se občas zamysli jak se chováš, v jednu chvilku hádáš o unban a hned vzápětí urážíš, nadáváš a porušuješ pravidla na serveru. (Vůbec se nebudu vyjadřovat k minulému postu zde na fóru, podle mě moc dobře víš co myslím)








xAbbynka
Helperka

2 postů
4 reputace

IGN: xAbbynka
Od xAbbynka » 7 měsíců

Zdravím.
A za to obchádzanie sa Vám ešte predĺžil. Tak nabudúce sa zamyslite nad svojim konaním.

Oddýchnite si. 

Pekný deň.
S pozdravom,

Abby








Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » 7 měsíců

Zdravím, vzhledem k vašemu chování a co poslední dobou na serveru děláte unban zamítám. 

 

Vlákno zamykám🔒






S pozdravem Hauvik ;)