Žádost o unban - Harpajs • Minicraft.cz



Harpajs
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: Harpajs
Od Harpajs » 8 měsíců

1. Důvod banu: TPA Kill

2. Datum a čas banu: 15.9.2023 v čase 22:55

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @tophx_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: 

zdravím, Hráč už delší dobu rozesílá žádosti o tpa náhodným lidem a následně se je pokouší zabít a dokonce je i zabíjí, konkrétně dnes měl sundat věci a následně poslat tpa hráči eliskasl306 nebo nějaký takový nick má/měl.

Neustále hráče otravuje a říká jim, aby přijali jeho tpa. Jeho jediným cílem je získat věci zdarma a nelegálně. Pochybuji, že se v poslední době již nedopustil nějakého takového přestupku.

Dále vím, že věci, které má, mají být kradený. nejsem si 100% jistý, nicméně je to možné.

Je pravda, že jsem ho zabil, ale rozhodně to nebyl přímo tpa kill. 
Pokud mu toto prochází už nějakou dobu, tak mi to je celkem líto.
Na slabší si dovolí, ale jakmile narazí na někoho silnějšího, tak se hned snaží utéct. Posílal hráči eliskasl306 neustále žádost o tpa a byl připravený jí zabít. Pokud vím, tak opravdu v chatu bylo vidět, že chce aby ta žádost o tpa byla přijata.

Už jen podle jeho věcí bylo vidět, že je na takovou akci připravenou - Luk s Instant damage II šípy, a další.

Ještě chvíli před banem jsem si všiml, že tophx_ mi začínal brát nějaké věci z truhel jako je trident a předměty které neměl, prosím zkontrolujte si podle logu, že nic takového možná ani nikdy neměl.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ano

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: s tím, že začal hitovat eliska306, ale byl rychle zastaven.

 

9. Důkazní materiál: 

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Survival






S pozdravem a přáním hezkého dne, Harpajs
Discord  Harpajs#7067


tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » 8 měsíců

Zdravím, tak přejdeme rovnou k věci.
Řešíme tvůj přestupek a ne jiného hráče.

TPA Kill probíhal tak že si chtěl po hráčce eliskasl306 ať přijme tpa žádost od xenon0909.
A ty si ho jednoduše zabil a poté si to v msg hráčce obhajoval tak, že se vlastně nic nestalo.
Ale jedná se o porušení pravidel serveru, pokud dělal hráč xenon0909 podobné věci tak si ho měl nahlásit v ten okamžik.
Btw, TPA Spam jsem si všiml za to jsem mu udělil kick.

Na závěr nevzal jsem ti žádné věci navíc, jen to co měl u sebe hráč před TPA Killem.

image.pngimage.png






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



Harpajs
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: Harpajs
Od Harpajs » 8 měsíců

Zdravím, 

myslím si, že by bylo vhodné řešit přestupky i hráče xenon0909 v rámci nějaké férovosti. Vysvětloval ti alespoň proč ty žádosti o tpa stále posílal? Pokud něco takového řeší, tak by jsi si měl nechat vyslechnout stranu A i B, aby jsi věděl přesně co chtěl a za jakým účelem to posílal.

Nevidím vůbec žádný důvod k tomu, aby mu toto procházelo. Jeho zasílání žádostí o tpa a následně dělat ze sebe "kamarádíčka". Včera jsem si konkrétně všiml, že to dělal skoro celý den.

(V logu se můžeš podívat) Nedivil bych se, že někoho zabil.

Děkuji






S pozdravem a přáním hezkého dne, Harpajs
Discord  Harpajs#7067


tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » 8 měsíců

Zdravím, nevidím důvod řešit přestupky jiného hráče v tvé žádosti o unban.

Můžeš ho nahlásit v jiném vlákně nebo v ticketu i s důkazem.

Ale za Spam TPA potrestán byl.

Máš ještě něco k tvé žádosti?






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



Harpajs
Sponzor

4 postů
0 reputace

IGN: Harpajs
Od Harpajs » 8 měsíců

Zdravím, 

samozřejmě jsem myslel obecně, že by jsi měl řešit i jeho přestupky v rámci férovosti. Rozhodně jsem to nemyslel to řešit zde.

K mé žádosti už nic nemám, díky za ochotu a poměrně rychlé jednání.






S pozdravem a přáním hezkého dne, Harpajs
Discord  Harpajs#7067