Survival - Zakoupitelné efekty • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Zdarec, než zas začnete brmlat, co to plácám, tak si to přečtěte celé :)

Navrhuji přidat zakoupitelné efekty různých levelů pro daného hráče na danou dobu. Prozatím mi připadá jako ideální jen Haste. Efekty by byly za $.

Když to ukážu konkrétně na Hastu, tak zde bych chtěl lvl 7, protože tuším, že zrovna to je ten lvl, kdy s effi 5 dia/netherite pickaxou lze těžit deepslate instantně.

Cenu bych dal 100k/150k/200k$ za 30m/1h/2h (Čím delší čas, tím lepší kurz.)

 

Jistě by to spousta hráčů využilo včetně mě, protože těžit deepslate je fakt nehoráznej *****, když se to těží stejně rychle jako cobble. Deepslatu je hodně a je to skvělej dekorativní block. Tímhle by se odbourala ta míra nedostupnosti, protože by hráči již nebyli tak líní si ho těžit a plně by se využíval pro stavby. Zároveň by vykopání většího prostoru v nižších úrovních bylo daleko rychlejší a rozhodně příjemnější. Zde přikládám screen, kde mi tahle obří místnost trvala asi týden aktivního těžení s neustálou podporou Haste 2 a pomoci pár hráčů. (Pls hoďte to někdo sem jako obrázek, já to neumim. A tuhle větu smažte, dík.)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,

Co ti k tomu říct.

Ten kdo by to reálně využíval by neměl problém si to koupit kolikrát za sebou by chtěl, rovnou to můžeme nastavit jako permanentní efekt po připojení. 200k jsou docela drobný na survivalu, při představě, že X hráčů lítá třeba po netheru s H7 by z něj asi už moc nezbylo. Stačí, že už teď vypadá takhle.

Nevím, celý to přijde jak kdybys to ve výsledku potřeboval jen ty, protože velká díra zabere nečekaně víc času. Tot asi muj nazor.  
 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Chápu. Nicméně i bez hastu netherrackem projíždíš ultra rychle, takže tady by to nemělo zrovna nějakej dopad. Max na  těžbu blackstonu.

Chápu, že 200k ti připadá málo, ale zase nechci, aby to nebylo úplně nedostupné a chci, aby se těžení stále, byť méně vyplatilo. Ta částka se dá vždycky upravit žejo.

Na drtivou většinu věcí stačí klasická haste 2.

Ono nevím jestli jen já, ale já bych to rozhodně uvítal vzhledem k tomu jak obří díry (mám tam 2) kopu. Větší zabere více času, to ano. Ale celou tu stone vrstvu mám celkem rychle. Pak ale po nocích tady skoro spim a jen držim W a levý tlačítko. Fakt to je jen kvůli deepslatu, protože to bere neskutečný množství času.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Pre tento server je veľmi ťažké vymyslieť dobrý nápad. A aj ked už nejaký máš tak jeden člen z admin teamu to úplne zatrhne a ImBot to Likne a papa nápadíček. 

Neviem ako to vidia ostatný, ale napíšem ako to vidím ja. 

- Nulová aktivita na pvp minihrách.

- chat je totálne mrtvy aj na survivalu. Občas sa tam niečo napíše ked som tam ale inak nič. 

- na celom servery sa nič nedeje aleže vôbec nič.

-ani admin team a samotný majiteľ nemajú nápady ako zlepšiť minicraft. 

- tie changelog sú totálne oničom, načo je komu 200+ stavebných hláv, sú tam len nejaké bugfixy inak nič.  

- ak som už konečne našiel na skypvp nejakú aktivitu tak do boli len random ľudia čo teamovali a hned aj dostali ban ( 5-6 ľudí). škoda reči. 

Neoplatí sa vymýšľať podľa mňa nič, veď načo je to zbytočné. Ved každý nápad je totálna sra*ka. 

Môj názor. 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Chápu tvůj point, ale to jsme už řešili a výsledku jsme se nedočkali a pravděpodobně ani nedočkáme. AT teda tvrdí, že se tam neustále něco děje, ale nějak tomu ani trochu nevěřim.

Tu aktivitu na minihrách by částečně vyřešilo to, kdyby byl schopen Mini mít alespoň ten standard jako je na ostatních serverech, které byli dřív na stejné úrovni, ale dnes jsou daleko před Mini a stále mají spoustu hráčů. Teď mě napadne snad jen odepisování na unbany do 30m až hodiny. Ano... ne do několika dní jako je zvykem tady. A neustálé zametávání věcí pod koberec (kterej už musí bejt nafouklej jako Santův batoh) taky neni něco, co by se mělo dít, ale přesto děje.

Nevymýšlím už nějaké větší nápady, protože vím, že to nemá smysl, to se neboj. Nápadů jsem za svou dobu hraní předhodil tunu a jen zlomek z nich tu je ačkoliv by mohlo být více, protože jich bylo více lepších.

Nicméně tohle je téma na jiné vlákno. Prosím všechna další vyjádření, co tu budou, aby směřovala k původnímu návrhu, dík.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Montyzip
Sponzor

18 postů
1 reputace

IGN: Montyzip
Od Montyzip » okolo 1 roku
samochalupka said:

Pre tento server je veľmi ťažké vymyslieť dobrý nápad. A aj ked už nejaký máš tak jeden člen z admin teamu to úplne zatrhne a ImBot to Likne a papa nápadíček. 

Neviem ako to vidia ostatný, ale napíšem ako to vidím ja. 

- Nulová aktivita na pvp minihrách.

- chat je totálne mrtvy aj na survivalu. Občas sa tam niečo napíše ked som tam ale inak nič. 

- na celom servery sa nič nedeje aleže vôbec nič.

-ani admin team a samotný majiteľ nemajú nápady ako zlepšiť minicraft. 

- tie changelog sú totálne oničom, načo je komu 200+ stavebných hláv, sú tam len nejaké bugfixy inak nič.  

- ak som už konečne našiel na skypvp nejakú aktivitu tak do boli len random ľudia čo teamovali a hned aj dostali ban ( 5-6 ľudí). škoda reči. 

Neoplatí sa vymýšľať podľa mňa nič, veď načo je to zbytočné. Ved každý nápad je totálna sra*ka. 

Môj názor. 

 

Jako myslím že je to pravda ..... síce smutná ale pravda. + viac - menej všetky nápady hodnotí iba Testr ( nič proti Testrovi ) a skoro žiadny admin nepridá svoj názor a preto sú prijaté 2 nápady z 200. 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Čaute,

ak sa stotožnujem s nejakým názorom, tak ho olajkujem a tým dávam najavo môj názor na vec. Tento návrh je podľa mňa zbytočný a je cieľený len na úzku skupinu ľudí. Nikto ti nekáže kopať obrie miestnosti pod zemou. Ty si sa rozhodol to robiť a teraz sa sťažuješ a žiadaš defacto o pomoc. Nevidím v tom žiadny zmysel.

A k tebe Montyzip. Namiesto toho, aby si si vážil, že si aspoň niekto nájde čas a náladu vyjadrovať sa k mnoho primitívnym nápadom, tak kritizuješ. Ja si cením v tomto zrovna Testra, že sa vyjadrí ako jeden z mála členov ku väčšine nápadov a tým pomáha aj Saffovi. Ak by to tu bolo dlho bez vyjadrenia nejakého člena AT, tak prepokladám, že by ste automaticky označili práve jeho.


Bot








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku
samochalupka said:

Pre tento server je veľmi ťažké vymyslieť dobrý nápad. A aj ked už nejaký máš tak jeden člen z admin teamu to úplne zatrhne a ImBot to Likne a papa nápadíček. 

Neviem ako to vidia ostatný, ale napíšem ako to vidím ja. 

- Nulová aktivita na pvp minihrách.

- chat je totálne mrtvy aj na survivalu. Občas sa tam niečo napíše ked som tam ale inak nič. 

- na celom servery sa nič nedeje aleže vôbec nič.

-ani admin team a samotný majiteľ nemajú nápady ako zlepšiť minicraft. 

- tie changelog sú totálne oničom, načo je komu 200+ stavebných hláv, sú tam len nejaké bugfixy inak nič.  

- ak som už konečne našiel na skypvp nejakú aktivitu tak do boli len random ľudia čo teamovali a hned aj dostali ban ( 5-6 ľudí). škoda reči. 

Neoplatí sa vymýšľať podľa mňa nič, veď načo je to zbytočné. Ved každý nápad je totálna sra*ka. 

Môj názor. 

 

Zdravím,
Dík za názor, ale ani jeden z tvých bodů nijak nesouvisí s tématem co založil Gejmron. Jestli chceš založ si vlastní vlákno, ale už v jednom z tvých předešlých jsem ti vysvětloval část z toho. 

Co se týče toho Gejmronova návrhu; Nemělo to vyznít tak, že je to celý k ničemu a nazdar.  Osobně bych, ale volil i jiné efekty a vícero možností jak je získat a ne si je pouze zakoupit. Mohlo by to být třeba i časově omezené, aby si to hráč mohl koupit např. jednou za měsíc nebo za splnění nějakých podmínek.  Nebo si nějaký OP efket moct koupit třeba pouze jen na nějaký váznamný den. (Světový den něčeho.. )  

Za mě tedy pokud by se něco takového mělo přidat bych volil jinou formu toho jak daný efekt budu získávat a ne si ho jen tupě koupit. 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 11 měsíců

Tak mě něco napadlo. Opět jsem se inspiroval Shakem. Každý víkend při splnění X bodů v jobs si může hráč koupit 1 tento boost za XXX tisíc a může si zvolit jaký efekt chce (nebudou fungovat v PvP zóně). Myslím, že něco takového by mohlo být adekvátní. Nebylo by to zadarmo a nemohl by si to koupit úplně každý, protože by si to musel nejdřív napracovat.

To kupování něčeho takového v nějaké extra dny je úplná kravina... doufám, že to byl jen příklad, cos dával testre.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."