Žádost o unban - psstyrr • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
psstyrr said:

Zdar testre, nijak jsem ty mody nezazdil, jen jsem se zeptal jaký to jsou a odpovědi se mi stále nedostalo... není mi to jedno, protože na mini se hraje dobře, takže je jasné, že chci unban... jen mě zajímá, co se vlastně řeší, jednu chvilku jsou to mody, potom váš antiknockack, potom zase kopání bloků. Chvilkama přemýšlím, proč ten ban vlastně mám :D. Mám pocit, že jsem vše vysvětloval dostatečně, jenom vy si furt hledáte něco dalšího. Pokud vám opravdu tak moc vadí, že chci unban za mody, který mi zvyšujou fps a pomáhají nezatěžovat komponenty, tak mi to řekněte rovnou a já se na to vykašlu a nebudu tam už hrát... btw to kopání, stačí vykopat blok, počkat cca 3 vteřiny (více méně) potom kopat dál... pokud na videu je vidět, že kopu nepřetržitě, tak to neví pravda, vykopu blok potom párkrát kliknu, zase kopu atd atd...

Vopred sa ospravedňujem, že sa sem vyjadrujem, ale na to sa nedá pozerať bez reakcie.

Najprv skúsim zhrnuť tvoje vyjadrenia v niekoľkych bodoch...


1. dále bych chtěl podotknout, že těžit bloky BEZ odhození JE MOŽNÉ... a to že není knockback při afkování, slyšel jsi někdy o modu unconfused CPU? je to povolené, pokud nevíš co to znamená, použij překladač...
2. stačí si toto celé stáhnout, poštelovat, aby to fungovalo a nepralo se mezi sebou, potom jen při odchodu stačí zapnout a dát minecraft na lištu... minecraft tě na serveru pořád bere jako připojeného, akorát, že se nehýbeš, prostě nic... stačí??   
3. nikdy jsem neuvedl, že bych těžil při afkování,
4.  a ano, modifikace, která omezí jakoukoli činnost minecraft znamená, že to nezatěžuje cpu a jiné komponenty, nikde není napsáno nebo řečeno, že to těží..
5.  fakt to není cheat a když je to zaplé, tak to dělá jen to, že se to nehýbe, miinecraft se mi sníží na 0-1 fps max a všechno taky, načítání atd
6.  já to zapínám, když nejsem u ntb, aby mi to nebralo výkon notebooku, u těžení to zapnutý mít nejde, protože to ani nenačte klik jestli chápeš... a jak už jsem jednou psal, těžit bez odhazování jde
7.  Pokud vám opravdu tak moc vadí, že chci unban za mody, který mi zvyšujou fps a pomáhají nezatěžovat komponenty
 btw to kopání, stačí vykopat blok, počkat cca 3 vteřiny (více méně) potom kopat dál... pokud na videu je vidět, že kopu nepřetržitě, tak to neví pravda, vykopu blok potom párkrát kliknu, zase kopu atd atd... 


Vyššie som skopíroval pár častí z tvojích vyjadrení.

Aby som to teda dal dokopy, tak ty si zapneš svoj super vymodovaný minecraft, kde máš špeciálne módy, ktoré ti znižujú, no zároveň zvyšujú FPS (bod 7). Postavíš sa ku blocku a začneš kopať tak, že máš minecraft na pozadí, lebo ty pri NTB nie si - ntb oddychuje, aby ti nezaťažoval komponenty (bod 7 a ten super mód zapínaš vtedy, keď ako píšeš v bode 6. pri PC nie si). Kope ti to supermod, ktorý ti znižuje tak špeciálne fps, že ťa to neodhadzuje, zároveň ti ale FPS zvyšuje - podľa bodu 7. No a vlastne popri tom všetkom máš zapnuté stopky a sleduješ ich tak, aby si každé 3 sekundy vykopal block a aby ťa to neodhodilo. Takže vlastne žiadna super modovaná párty sa nekoná, len máš zapnuté stopky......a ten zlý helper ti dal ban za blbé stopky, to je určite na vyhadzov!.

Chlape, teraz skúsím už vážnejšie. Na profile máš udaný vek 19. Postav sa k tomu ako 19 ročný chlap, prestaň tu splietať kraviny a radšej sa ospravedlň a popros aspoň o skrátenie trestu. Síce je malá pravdepodobnosť, že po tomto tvojom fiasku čo si tu predviedol ti ho skrátia, ale minimálne sa zachováš správne a slušne. 

Mimochodom, v pravidle sa píše "nebo dělají práci za hráče" - nezdá sa ti, že ak sa nemusíš vždy po odhodení vrátiť ku blocku, lebo ti to nejaký "supermód" blokuje, že tým pádom to robí tu prácu za teba? Žiaden tvoj argument nedokázal a obávam sa že ani nedokáže nejako vyvrátiť túto časť z pravidla.

Bot








psstyrr
Sponzor++

13 postů
0 reputace

IGN: psstyrr
Od psstyrr » okolo 1 roku
Hele bote, podle toho co píšeš usuzuji, že zřejmě neumíš číst, nebo čteš jen to, co se ti hodí a přebereš si to podle sebe. Nikde jsem nenapsal, že těžim bloky, pokud jo, pošli mi tu zprávu. Dále chci upozornit, že jsem psal, že při zapnutí, nejde dělat nic, přečti si to celé znova... Doufám, že ti má odpověď stačí, teď to zase nech na adminech :)







tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » okolo 1 roku

Zdravím, když jsem měl kalkulačka PC tak jsem měl mód který mi snížil FPS na 1 když jsem byl AFK, abych mohl s menšíma lagama pracovat s jinýma aplikacema.

Ale určitě to nevypínalo knockback (velocity), maximálně to dalo opožděnou reakci.

AntiKnockback je prostě cheat a zvyhodnění a je jedno jakým modem toho dosahuješ, takže ban je platný v plném rozsahu.

Ostatní omáčky ohledně AFK a nějakého boostu jsou celkem irelevantní. (vypnutí KB ti určitě nezvýší razantně výkon)






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz