Nikdo nikde • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@testrgames Vôbec to nebolo myslené tak ako si to napísal hned v prvej vete. Niekoľko krát som písal že to chápem. 

Zase sa budem opakovať: Je jedno či su Vianoce..... niektorý neprídu ani raz za mesiac. Niektorý pôjdu z at preč, potom sa vrátia a nakoniec su viac neaktívny ako aktívny. Načo potom sú tam? Aby mali tu hodnosť že je Builder, moderátor len aby im to tam svietilo za nikom?  Aj tá hodnosť Leadra, on vraj ma riadiť celý at pokiaľ viem, ale jediné čo riadi je auto a jeho život. Takže je tam zybtočne, kľudne môžeš byť Leader aj ty. 

Operátor ma reprezentovať server, to nerobí. Mohol by byť niekto kto by bol schopný streamovať a nemusí byť len z at. 

To že niekto zníži hodnosť z helpera na moderátora členovi  si myslí že bude viac aktívnejší? Možno áno ale veľku šancu tomu nedávam. 

Prečo to nespravia ako 100ry alebo polak? Už ma to nebaví, viem že nebudem na servery tak stamať jednoducho pôjdem preč. 

Ako si napísal tých  10 mien  kľudne by mohli byť v at len oni. 

Ked to na aktuálne pomery stačí. 

 








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,
Systém degradace je na minicraftu již roky zavedený jinak než na většině serverů. Nejsou dána žádná pravidla pro aktivitu ani nic podobného. Pokud tedy předpokládáš, že člen po týdnu neaktivity dostane od vedení vyhazov tak bohužel.
AdminTeam může mít klidně 200 členů, pořád ale bude záležet na těch aktivních než těch neaktivních.  

Operátor nemá jako hlavní náplň ranku reprezentovat server, byla to jen Randomovo dobrá vůle něco takového dělat. Od toho slouží rank Youtuber, streamer popř. tiktoker.

To proč to neudělají jako předchozí členové je hádám jejich věc, nemůžeš je do toho nutit, když nemají tu povinnost.

Já vypsal pouze NEJaktivnější, je vícero členů, kteří jsou aktivní a neukážou se na serveru klidně měsíc, protože to prostě od nich není potřeba (viz například ghosted). To, aby se skládal team pouze z těch nicků, které jsem vypsal je nesmysl. 


Tučně jsi to psát nemusel, jde to přečíst i bez toho.






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@testrgames To že píšem tučným som si nevšimol a ako to vypnú  neviem. 

Ja tu nepíšem že týždeň neaktívny členovia majú dostať vyhadzo.  Niektorých som nevidel cez pol roka na servery, a ked to tak má byť tak dobre rozmýšlanie z vašej strany. 

Ja viem že developery nemusia byť na servery, kedže oni svoju prácu vedia robiť aj bez toho aby boli aktívny. 

A čo sa týka ranku streamer a tiktoker pokiaľ viem tak tam žiadny nie je, a tý youtuberi o tom nemám prehľad či niečo robia. Ale predpokladám že aktívny v tomto smere nie su. 

Možno boli. Od moderátorov, hekper, helper+, a builderov by sa patrilo prísť na server aspoň raz za mesiac.  A operátor...... Je napísané že vytvára kontent na platforme twitch a je zástupcom saffera. Takže je teoreticky aj streamer. Kľudne by mohol mať rank streamera. 

 

--
Vypnes si to zde pomoci "B":

https://prnt.sc/LE0E7SYyz1PV

-Testr

 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Samo, v prvom rade by bolo dobre sa možno zamerať najprv na svoj pravopis, je to ozaj veľmi zlé na 17 ročného chalana.

 

A čo sa týka témy, musím Ti dať za pravdu, že už roky je na Minicrafte problém, (či sa to niekomu páči alebo nie) s neaktívnymi členmi AT. Druhá vec je, že ak sa pod týmto vedením s tým nerobilo x rokov nič, určite to nejaký samochalupka, ImB0T alebo nejaký iný hráč nezmení. Ak medzi aktívnymi členmi bude taká iniciatíva a budú chcieť, aby systém rankupov a vyhadzovov bol spravodlivý, tak si myslím, že sa voči tomu ohradiť budú vedieť a teda s tým budú vedieť niečo spraviť. Treba ale napísať, že pár členov z AT odišlo práve z dôvodu nespravodlivého ohodnotenia - minimálne z informácii, ktoré mám.

Čo by som ešte ale chcel napísať je tvoj arogantný prístup, teda minimálne pre mňa tvoje správy pôsobia dosť arogantne, čomu nerozumiem, lebo nič tým nevyriešiš a akurát sa tým len zhadzuješ pred ostatnými hráčmi - strácaš rešpekt. Téma vznikla z dôvodu aktuálnej aktivity členov AT, Saff ti to úplne jasne vysvetlil a to tak, že sú sviatky a teda jak hráči, tak aj členovia AT chodia za rodinou aj cez celú republiku a nebudú "strácať" čas na nejakej hre. Niektorí sú doma, tak sú aktívnejší viac.

Prekvapuje ma ale, ako sa to tu zvrtlo po úplne normálnej Saffovej odpovedi a rieši sa tu de facto úplne iný a dlhoročný problém.

Pekné sviatky.

ImB0T








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@ImB0T Narovinu. 

Ja som vo váze kedy mi je nejaký pravopis ukradnutý, priemer mojej triedy pri písaní diktátu je 4,5 takže asi tak :) a je mi jedno :D. 

A za druhé, dajaký rešpekt mam tiež naháku :D. 

Takže asi takto k tvoju postu. 








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,
To k čemu bylo vlákno prvním postem určené je již probráno. Ohledně dalšího témata si založ klidně vlákno nové, ale pokud se v něm budeš chovat takovýmto stylem, který ti tu byl vytknutý a budeš mít jak sám píšeš respekt na háku tak nepočítej s nějakým velkým zájmem ze strany druhých.

 

-Lock 

Testr

 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_