Nikdo nikde • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím,

Ja sa len chcem spýtať kde zmizol celý admin team? 

Som dnes prišiel na server, a chcel som nahlásiť týpka ktorý cheatoval ale zbytočne kedže mi napísalo že žiadny člen nie je online. 

A to iste bolo aj včera, to všetci si vybrali dovolenku? Ja viem, že máte aj niečo dôležitejšie na práci ale až tak žeby z  30 členov alebo koľko vás je neboli ani 3 online? Má zmisel potom mať aj ten at na servery? Ked si týpek môže pohode poletovať po mapke a zabíjať ľudí na 2 rany. 

Z mojej strany je to vše, ak chceš vyjadri sa čo si o tom mysliš ty. 








saffers
Majitel

5330 postů
7506 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

osobně těchto pár dní během vánočních svátků trávím se svojí rodinou a blízkými, jelikož je znovu uvidím další Vánoce nebo za pár měsíců, až se znovu ukážu v Česku. Na serveru mě tedy hráči ještě několik dní zpravidla ve dne neuvidí.

Každopádně problémy a dotazy hráčů řeším během večera/noci podle toho, co dorazí e-mailem nebo se objeví v ticketech na Discordu. Nahlašovat hráče je možné i tam, jelikož na to nějaký člen může reagovat poměrně rychle.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku
saffers said:

Zdravím,

 

osobně těchto pár dní během vánočních svátků trávím se svojí rodinou a blízkými, jelikož je znovu uvidím další Vánoce nebo za pár měsíců, až se znovu ukážu v Česku. Na serveru mě tedy hráči ještě několik dní zpravidla ve dne neuvidí.

Každopádně problémy a dotazy hráčů řeším během večera/noci podle toho, co dorazí e-mailem nebo se objeví v ticketech na Discordu. Nahlašovat hráče je možné i tam, jelikož na to nějaký člen může reagovat poměrně rychle.

Ja tomu rozumiem, ja to poviem takto. Mne osobne sa už nechce hrať na mini len z toho dôvodu že su tam premnožený cheateri ktorý kazia chuť hrať na servery a to nehovorím len o sebe. 

Ja by som mohol tiež zapnuť cheaty a kaziť hru ostatným hráčom, ale nechcem. Kedže ja som pvp hráč, od začiatku ma bavilo hrať skypvp, kitpvp, pvp, ale ta chuť prešla. A aj ostatných ked sa pozriem koľko ľudí denne hraje tieto minihry. Thepit sa dobre rozbehol v posledných dňoch, ale kazia to cheateri ktorý nemajú problém sa neustále prihlasovať za iné účty. Neviem ako dlho to tak bude ale ked vám to vyhovuje tak potom je asi všetko vporiadku. 

A čo sa týka discordu, je možné že bude reakcia rýchlejšia ale ked nemám video tak to riešiť nebudu lebo nie je dôkaz, a ako som si všimol tak im je veľmi ťažko nahrať týpka ktorý cheatuje.  Takže sa to vyrieši tak že sa to nevyrieši a týpek nedostane ani ban. 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj,

ja osobne neočakávam, že cez Vianoce tu bude polovica adminteamu online čakať, kým niečo nahlásim. Chodí sa na návštevy a sú to predsa sviatky, kedy sa väčšinou rodina stretne pokope častokrát aj po celom roku. Tiež mi ale poslednú dobu znechucujú hru cheateri na ThePite, no práve preto že sú sviatky tak to riešim natáčaním a následne to odosielam na discord členovi AT. Myslím že to je aktuálne počas sviatkov najlepší spôsob - zabanovať hráča vedia aj cez banlist a teda nepotrebujú mať prístup na minecraft/PC.
 

Týmto by som aj chcel každému zapriať pokojné sviatky a vopred aj šťastný nový rok ☺








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@ ImB0T Polovica admin teamu nebola online odkedy som na servery :D. A prizaj aj ty že niektorý tu neboli už poriadne dlho a stále v at sú aj ked neviem načo. Niektorý odišli a potom sa vrátili a polovica z nich na server neprišla dlhšie. Niektorých som nevidel mesiace na servery a stále su v at. Takže nezáleží či su Vianoce, Silvester, a pod. Takže je zbytočne písať že su Vianoce, a aký majú dôvod neprísť ani raz za mesiac? Ked nie su Vianoce? 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Upřímě, když to vezmu zcela objektivně, tak bych to viděl asi takto.

VEDENÍ - Pokud není někdo z této sekce aktivní minimálně na ofiko Mini TS/DC/mailu, tak není důvod, aby byl v AT.

AT (Admini, Helpeři, Modi) - Tito musí zpravidla být na serveru, aby vůbec něco dělali. Pokud tam nejsou, pryč s nimi.

BT - Neaktivní builder je k ničemu builder. Taky pryč s neaktivními.

DEV - Nemusí být na serveru, ale mají také na něčem makat. Není to práce na plný úvazek, fajn, ale jediného, koho vidím aktivního, tak je Yomo a ten ani neni v AT už pěkně dlouho. Od toho jediného jsem tam viděl nějaké změny v pluginech.

 

Když to tak vezmu, tak třeba Tomáše jsem neviděl na serveru opravdu CELÝ ROK. Random dřív alespoň dělal streamy, čímž dělal reklamu Mini a pokud nepomáhá alespoň trošku s DEV věcma, tak taky nevidím důvod krom nostalgie a komunitního statusu, aby tam byl.

Pak u Zuba vidím jen jednou za 2 měsíce třeba, že si jde naafkovat hodiny a papa zase.

 

No a takhle bych mohl pokračovat. Ovšem chápu, že už mnozí z nás nejsou nejmladší a času hodně ubylo, ale to neomlouvá neaktivitu celé měsíce. Také chápu, že vy a ta vaše uzavřená AT bublinka má své další důvody proč dané členy nechat v AT... a vy víte teď přesně o kom mluvím. (Nekecejte, že nevíte.) Nicméně to je oná hranice, kdy by se měli dělit adminské práce ve hře a kamarádství.

 

Přeji hezké svátky a šťastný nový rok pro každého! :)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@GejmronCZ keby sa malo isť tým štýlom, vyhodiť dlhodobo neaktivného člena admin teamu tak sa celý at rozpadne. 

Skvelá práca, česť všetkým :)








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Od toho je ale nábor @samochalupka. Aby se přivedla nová krev. Je ale fakt, že se ke mě dostalo info, že na posledním náboru nebyl skoro nikdo. Docela potom RIP :D






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ako vidím tak sa zatiaľ z admin teamu ani nevyjdaril, okrem @ saffers  ale on to celá zvalil na Vianoce.  

Ako som písal je jedno či su Vianoce, Silvester.

Ani jeden z ních si neorbí svoju prácu tak ako má, okrem saffa. 

Celý admin team sa znížil pod úroveň  anticheatu  takzvaná anticheatová lenivosť , banuje len vtedy ked to už hráč preháňa a zapne ich na full.  Inak sa ani nepohne. 

Ak správne nefunguje admin team, tak ako môže správne fungovať server. 

Na celom admin teame záleži aj celý chod servera. 

 

 








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku
Zdravím,
 
Za prvý bych chtěl strašně hrozně moc vynadat Saffovi, že si vůbec dovolil trávit Vánoce s rodinou a není před monitorem 12hodin denně. To je na vyhazov normálně asi tady podle kontextu vlákna a tvého posledního příspěvku. (ironie jj)
 
Za druhý píšeš, že ani jeden z nás nedělá to co má, no bylo by fajn neházet nás všechny na jednu hromadu.
 
Za období od 1.12.2022 jsou na serveru nejaktivnější: 
 
Gamma_Lucy 
Krist0fer
kufir
MatinoTekkit
saffers
testrgames
_ItzzSimona
xJankoo
Mr_b0b3r
_sn3jk
Což si myslím, že na aktuální poměry je dostačující.
 
Když si vezmu tvůj průměrný čas připojení na server za toto období ( cca 17:00 - 20:00) tak je celkem jasné, že nepotkáš 10 aktivních členů na serveru.
Dále bych tu měl např. počet reportů/dotazů na které někdo musel někdo z admin teamu, který nedělá svojí práci nějakým způsobem odpovědět nebo je nějak označit. Tedy za období od 1.12 tu je 581 reportů a 949 dotazů (rozpis za jednotlivý dny máš tady), do toho nejsou navíc započítány věci, které nám náhlasíte přes tickety, saffovi na e-mail nebo do soukromých zpráv.
 
Dál píšeš, že u nás nastala jak to ty nazýváš "AntiCheatová lenivost", problém v tomhletom směru za mě je spíše ten, že většina z nás nejsou PvP hráči.
Tedy se často stává, že pokud nám přijde nějaký záznam / report u kterého není hned zřejmé, že se jedná o cheating řešíme to s členem, který se v PvP vyzná což někdy nějaký čas zabere. 
Nechci, aby tohle vyznělo jako výmluva spíše mi to přijde jako lepší řešení v aktuální situaci než bezdůvodný ban. Janko v tomhle směru s něčím přišel tak uvidíme, zda to pomůže.
 
Závěrem tedy za mě asi jen to, že ten kdo se chce snažit se snaží a do chodu serveru se nějaký způsobem zapojuje, ten kdo nechce tak bohužel. To už je na vedení serveru koho si chce držet v teamu a koho ne.
 
A úplně poslední věc: Pokud se ti to u nás nelíbí nikdo tě nenutí na minicraft chodit.  
(Aktivitu jednotlivých členů za daný den můžeš vidět /staff | /staffoffline po kliknutí na jeho/její nick)





S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_