Možnosť zbaviť sa survival menu • Minicraft.cz



Dodo_LP
VIP

3 postů
3 reputace

IGN: Dodo_LP
Od Dodo_LP » okolo 1 roku

Čo keby po otvorrení survival menu máme možnosť vypnúť survival menu, tak ako to je s tabulkou napravo ? Veď to survival menu zavadzá keď tam chcem mať napr. torchky, môžem to jednoducho otvoriť pomocou príkazu a reálne som to menu aj tak v živote nevyužil, tak prečo to nejde dať preč ?








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Kdybychom to mohli přesouvat v invu, tak by ani nefungovalo. Ovšem nápad s jeho deaktivací stejně jako u scoreboardu neni vůbec špatnej nápad. Musel bys to ale dělat kdykoliv přijdeš na Surv.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."






18 postů
reputace

IGN:
Od » okolo 1 roku

Můžeš ho dát do item framu.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
Dodo_LP said:

Čo keby po otvorrení survival menu máme možnosť vypnúť survival menu, tak ako to je s tabulkou napravo ? Veď to survival menu zavadzá keď tam chcem mať napr. torchky, môžem to jednoducho otvoriť pomocou príkazu a reálne som to menu aj tak v živote nevyužil, tak prečo to nejde dať preč ?

Tuším tých nápadov na deaktiváciu resp. zapnutie a vypnutie tých menu-čiek tu už bolo až až. Netuším ale z akého dôvodu sa to nikdy nevyriešilo. Za mňa určite fajn nápad, tiež som tieto menu moc nikdy nevyužíval :D


Čo sa týka vkladania do itemframe, to nie je riešenie. 








Dodo_LP
VIP

3 postů
3 reputace

IGN: Dodo_LP
Od Dodo_LP » okolo 1 roku
LuckyDreamer_ said:

Můžeš ho dát do item framu.

Tento príspevok som spravil preto, lebo mi to prestalo ísť








Dodo_LP
VIP

3 postů
3 reputace

IGN: Dodo_LP
Od Dodo_LP » okolo 1 roku
GejmronCZ said:

Kdybychom to mohli přesouvat v invu, tak by ani nefungovalo. 

Osobne by mi nevadilo keby to nefunguje... Ako som uviedol, ja si myslím, že to je nanič... dá sa to lahko otvoriť napísaním krátkeho príkazu a máš slot v ktorom môžeš mať napríklad torchku a lahku ju položiť ak maš napr. totem v offhand...








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku
Dodo_LP said:

Osobne by mi nevadilo keby to nefunguje... Ako som uviedol, ja si myslím, že to je nanič... dá sa to lahko otvoriť napísaním krátkeho príkazu a máš slot v ktorom môžeš mať napríklad torchku a lahku ju položiť ak maš napr. totem v offhand...

Nepochopils... vysvěloval jsem proč to nejde přesunout. Když by to NEMĚLO fungovat, tak by to tam nebylo vůbec.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



saffers
Majitel

5326 postů
7502 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

pro hráče, kterým item překáží jsem přidal tyto příkazy:

/menu-item-disable
/menu-item-enable

Příkaz vypne přidávání itemu do inventáře v případě, kdy hráč jej v inventáři nemá. Pro vypnutí tedy stačí zadat /menu-item-disable a například si smazat inventář nebo se jiným způsobem itemu zbavit.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Výborně saffe, to bych přidal i do nějakého hologramu na spawnu, aby o tom byli informováni i ostatní.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."