AFK • Minicraft.cz

AFK


Deno1906
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: Deno1906
Od Deno1906 » okolo 1 roku

Dobrý deň, chcel by som navrhnúť aby sa AFK hodiny nepočítali do odohraného času mohlo by to mať vlastnú kolonku AFK odohraný čas. 








Mr_b0b3r
Helper+

30 postů
24 reputace

IGN: Mr_b0b3r
Od Mr_b0b3r » okolo 1 roku
cauko, uprimne vubec netusim k cemu by to bylo dobre a proc by to melo byt potreba, za me to je docela zbytecnost, navic kdo se s tim ma programovat :d





DC ~ Bobrik#2299



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

blbost








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Já bych to uvítal. Každej by věděl kolik naafkoval, ikdyž nám, co tu jsme delší dobu to nemůže počítat vše. Pak si můžeme z toho danýho dělat srandu, že je afker.

Když se můžou naprogramovat i větší kraviny, co tu jsou, tak proč ne tohle. Zabere to pár minut.

Krom toho (jelikož by to určitě bylo v nicku v chatu), tak bych chtěl, aby se některé staty co tam jsou v chatu v nicku, hodili do /smenu, protože tam nejsou vůbec potřeba. Tzn třeba všechno okolo parkouru atd.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Deno1906
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: Deno1906
Od Deno1906 » okolo 1 roku

Gejmrone jedine súhlasim. A potom by sme aspoň vedeli kto koľko naozaj nahral.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Přesně tak. No, tak či tak vim, že já tam mám aspoň tisícovku AFK, to určitě :D






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » okolo 1 roku

jn prece jenom je to "odehrany cas" a ne "naafkovany cas"








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Zdravím,

Pokud naprogramování zabere pár minut tak se můžeš předvést. 
Jak ale chcete definovat co je odehraný čas a co už je čas naAFKovaný? Pokud bude stát hráč na místě a jednou za X minut se pohne, aby se mu nezačal počítat naAFKovaný čas, jak to ošetříš?
Co uděláš s aktuální statistikou času, která již obsahuje naAFKovaný čas? Pokud bys ji chtěl resetovat někteří by tě asi přizabili. Pokud by jsi ji chtěl nechat tak naAFKovaný čas už nemá moc smysl.
Pokaždé bude způsob jak si přilepšit k jedné straně, záleží čeho budeš chtít víc.

Za mě tedy ne.
-lishaq






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

1. To jsem řekl, protože už tam je spousta věcí a jen se tam přidá další statistika. Nedělá se žádný nový systém. Osobně programovat neumim.

2. Obcházet se to dá vždycky a to všechno, s tím nic neuděláš.

3. To jsem už psal. Normálně by to začalo počítat až od přidání. Právě mě ale napadlo tohle: Čas v chatu se stane celkovým časem a statistiku nahraného a naafkovaného času budete vidět jen při najetí na nick. Pak by se to dalo přepočítat ručně, kdo by chtěl a řekl kolik má čeho zhruba. Pak je ale na něm, jestli to řekl správně nebo ne. Tak či tak se číslo před nickem nezmění.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Zdravíčko..

za mě návrh k ničemu.. To, že bude u hráče nějaké AFK bude sloužit jen k tomu, že si z něj hráči budou dělat srandu. Sám hráč ví kolik toho nahrál a naAFKoval (+-).

Za mě Ne.

F.