Žádost o unban - LilPeepBoy • Minicraft.cz



LilPeepBoy
VIP

7 postů
2 reputace

IGN: LilPeepBoy
Od LilPeepBoy » okolo 1 roku

1. Důvod banu: SpamBot

2. Datum a čas banu: 9.6.2020 v 16:21

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Trvalý ban

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @_villag3r_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Zdravím, předem bych se rád dostal k tématu přímo proč jsem dostal ban, a to je jednoduchý důvod; Zapnul jsem spambot jelikož jsem v tý době prostě dělal blbosti a nemyslel jsem na následky. Unban bych chtěl jelikož si myslím že uběhla už dlouhá doba a zase bych se rád na server podíval, popřípadě jestli tam zůstal ještě někdo z mého friendlistu 2r. zpět :D Rozhodně už bych takovou věc neudělal, a ani nevím proč bych to měl dělat každopádně jsem si tu teď rozlil vařící kafe pokud by to někoho zajímalo. To je k mé žádosti asi vše, předem vám chci poděkovat za váš čas strávený s touto žádostí a rád bych požádal o poslední slitování :D Díky moc.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Ano

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Myslím si že jsem si to zasloužil, prostě jsem použil spambot. 

 

9. Důkazní materiál: https://prnt.sc/Ce8p_ZNt-ggM (Foto banu)

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Nejsem si jistý co je myšleno tímto požadavkem, a každopádně si to ani nepamatuji, je to přece jen 2r. zpět.








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku

Dam ti unban, ale treba si nabuduce davat pozor a nedoporucujem podobne napady opakovat.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



LilPeepBoy
VIP

7 postů
2 reputace

IGN: LilPeepBoy
Od LilPeepBoy » okolo 1 roku
PolakJack said:

Dam ti unban, ale treba si nabuduce davat pozor a nedoporucujem podobne napady opakovat.

Jasny sefe, diky moc