Pripomienka • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@10QSOMUCH_ 

Video je síce vo full HD ale nick hráča ktorý sa odpojil nie je vidno. Spomalil som si to na 0.25 aj tak to nepomohlo. Je pravda že by sa hráč nemusel odpojiť z celého servera, no ked mu to napísalo že sa môže odpojiť tak sa proste odpojil. Len nie práve tým vhodným spôsobom. Ale @ kufir kde sa píše že sa nemôže odpojiť takýmto spôsobom? Nie je to jednak v pravidlách. Ban by bol oprávnený vtedy, keby to bolo napísane na minihre ako upozornenie: tým a tým spôsobom sa môžem odpojiť ale týmto už nie inak ťa čaká ban v podobe 1h a ked sa to bude opakovať trest sa zvýši o 1h navyše. Berte to ako príklad :D. 








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku

Definovat a schvalovat nejake konkretne druhy odpojenia je debilina jak stodola. Urcite to nema zmysel, ked sa raz odpojis z boja, je jedno, akym sposobom - podstata je to, ze si sa odpojil z boja a ziskal si nejaku vyhodu, ze si neskapal, apod. Takisto rozdiel medzi "odportom" a "odpojenim" nie je. Niektori zastavaju nazor, ze to su diametralne odlisne veci, ale, ked pouzijete sedliacky rozum, dojdete na to, ze rozdiel je medzi tym asi taky, ako ked sa naobedujete o jednej poobede namiesto o dvanastej. Rozdiel je naozaj mizivy, ba az ziadny.

Pokial som dobre oboznameny s fungovanim skypvp automatickych banov, tak, v pripade, ze si stale v combate, tak pri akomkolvek odpojeni v istej casovej lehote, dostanes autmaticky ban na 10 minut. Sudiac podla tejto logiky, ak hrac po disconnecte nedostal automaticky ban, tak sa logicky mohol odpojit a teda uz nebojoval. Video je podla mojho nazoru nie ze kratke, ale nic podstatne neukazuje. Nehovorim nutne ten lag na zaciatku, pocas celeho videa nie je vidiet nic, s cim by sa dalo pohnut nejak dalej, nie je vidiet ani naznak boja, skorej to, ze si ten hrac zachranuje vlastnu kozu. Dalej, netreba tu rozoberat to, ze nie je vidiet nick - je vidiet jeho cast ("plesaty") a podla logov sa da presne dohladat, kto vtedy bol online, takze v tomto problem nebude.

Moderator udelil trest podla banovacieho poriadku tak, ako ma napisane. Sice praxou je to, ze sa hraci najprv upozornia, keby nahodou trpia nejakou slepotou alebo nejakou poruchou chapania, ze je ZAKAZANE SA ODPOJIT, tak sa snazime riesit veci tak, aby ten server bol blbuvzdorny. Neviem usudit, ci je neopravneny alebo opravneny, nie su k tomu dokopy ziadne podklady a pokial skypvp funguje tak, ako pisem vyssie, ze sa pri akomkolvek odpojeni dostane automaticky ban a dany hrac ho nedostal, tak nadobudam ten nazor, ze bude skor neopravneny. Ak to tak nefugnuje, prosim niekoho, aby ma opravil.

Pravidla na skypvp su zbytocne nahlavu postavene. Nie je realne v nici prospech, aby sa riesili taketo banality, ako je odpojenie z boja, staznostami na fore. Treba upravit herny system skypvp tak, aby to bolo viacej vyvazene a ludia nemali tendenciu sa radsej odpojit, nez, aby stratili svoje veci a kvoli vysokym cenam v shopoch (odhadujem) si ich nemohli dovolit kupit znova. Osobne si myslim, ze je treba drasticky znizit ceny v shopoch, aby to bolo priamoumerne sposobu ziskavaniu serverovych coinov - t.j., aby si aj novi hraci nejakou kratsou dobou hrania mohli dovolit kupit silnejsie veci a hrat vyrovnany suboj.

Tot vse, moj drobny insight. Posielam lasku, Jack






E-mail: polakjack@minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@PolakJack Je jasné že sa nemôže odpojiť počas boja. Ja na vašom mieste to neriešim 10 minutovím banom, je to smiešne a navyše 10m je krátky čas. Ja by som za odpojenie nedaval bany, ale automaticky by stratil veci. Všetko čo mal v inventári by vypadlo do arény. Tak hráč by si rozmyslel či sa má odpojiť alebo radšej utekať. A nejako sa odpojiť pomocou príkazu /spawn. 

K tým cenám. Ja mám pocit že k tomu som už písal dávnejšie. 

@milenajeteta sa ozval a oznámyl že to bude riešiť len čo bude mať voľný čas. Od vtedy sa to nezmenilo. 

Nechápem kde je ten problém prebrať z ostatnými členmi at, aké ceny by boli prijateľne na minihrách ako sú: skypvp, survival, pvp.... a mnoho dalších minihrier so shopmi ktore su predražené. 








der123
Sponzor

20 postů
5 reputace

IGN: der123
Od der123 » okolo 1 roku

@samochalupka pošli to video pls








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@der123 Myslíš toto? https://www.youtube.com/watch?v=cqdrtqHF10c&ab_channel=kufir