Rýchlejšie otváranie crates. • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ahojte,

Chcel by som navrhnúť systém rýchlejšieho otvárania crates ako je to na survivale ( LEN TO ISTé PRIDAť NA SKYPVP). Na minihre skypvp mam 27 stakov kľúčov a naozaj sa mi pri tom nechce stáť. Ide to po jednom kľúči, a strašne pomali. Bol by som rád keby stačilo dať SHIFT a PRAVE TLAčíTKO na myši a zaplnil by sa celí inventar behom sekundy. 

@saffers

Kľudne píšte svoje názory. 








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Ahoj,
Tento návrh tu již byl (https://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=10531). Přepsané v novém pluginu to tak nějak je co jsem se díval, ale pak už se na to zapomnělo. Pokusím se to dát do konce tejdne dohromady.

Případně můžete psát návrhy na nové itemy do crates.  






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@testrgames Ano prepáč zabudol som na to kedže to bolo pred pol rokom. 

čo sa týka pridavanie itemov do crates, ja osobne by som tam pridal len 2 veci : unbreaking 3 a Mending. Ja viem že je to v shope, ale jeden mending za 1400 coins je prehnaná cena. Zo shopu by som to zrušil a pridal do chestky, bud do prestige alebo do rare crates. 








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » okolo 1 roku
samochalupka said:

@testrgames Ano prepáč zabudol som na to kedže to bolo pred pol rokom. 

čo sa týka pridavanie itemov do crates, ja osobne by som tam pridal len 2 veci : unbreaking 3 a Mending. Ja viem že je to v shope, ale jeden mending za 1400 coins je prehnaná cena. Zo shopu by som to zrušil a pridal do chestky, bud do prestige alebo do rare crates. 

 Když už chceš dávat mending do crate, tak alespoň do legendary nebo ještě té lepší, mythic? Nepamatuji si názvy. Každopádně kdyby se dal do prestige/rare, tak by mending ztratil svou cenu a měl by ho naprosto každý. ;) Ale pokud máš na mysli unb III, then yes.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

// přesunuto do správného vlákna, pardon :D






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku
GejmronCZ said:

Zdravím, 

hráči jsou na tento systém tu zvyklí a už tu tak jede obrovské množství shopů a předělávat to by byl horor.

Navrhuji tedy kompromis (pokud to bude možné) a to nechat stávající plugin a přidat nový. Každý by si tak mohl vybrat, co je mu příjemnější. Navíc by to mohl být plynulý krok k tomu, aby si hráči na tento plugin více zvykli a využívali jej. Nakonec třeba, když by starý plugin používalo jen mizivé množství hráčů, tak jej můžeme odstranit.

Já si úplně nejsem jistej, žes trefil správný téma. 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku
testrgames said:

Ahoj,
Tento návrh tu již byl (https://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=10531). Přepsané v novém pluginu to tak nějak je co jsem se díval, ale pak už se na to zapomnělo. Pokusím se to dát do konce tejdne dohromady.

Případně můžete psát návrhy na nové itemy do crates.  

Tak @testrgames ako si na tom?  








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » okolo 1 roku

Ahoj,
jak uz jsem psal na dc; itemy jsou prepsane, zbejva doladit uz jen truhly + šance na itemy. + System na převedení starých klíčů na nové.






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



der123
Sponzor

20 postů
5 reputace

IGN: der123
Od der123 » okolo 1 roku
samochalupka said:

@testrgames Ano prepáč zabudol som na to kedže to bolo pred pol rokom. 

čo sa týka pridavanie itemov do crates, ja osobne by som tam pridal len 2 veci : unbreaking 3 a Mending. Ja viem že je to v shope, ale jeden mending za 1400 coins je prehnaná cena. Zo shopu by som to zrušil a pridal do chestky, bud do prestige alebo do rare crates. 
 

@samochalupka určite by som toto nerobil stratilo by to na hodnote a mal by to úplne každý, cenu mendingu by som kľudne ešte aj navýšil.








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@der123 Ešte navýšil? Ty sa chceš v tej arene hrať sám so sebou? 1 400 coins je dosť na mending.