Žádost o unban - tari01 • Minicraft.cz



tari01
Sponzor++

14 postů
2 reputace

IGN: tari01
Od tari01 » okolo 1 roku
Žádám o unban bcs je nemožný abych dostal ban od Poláka co to odstartoval za nějaký porušování pravidel když jsem pár dní předtím měl ban od Daviese za stejnou věc, pak ban za obcházení banu který jsem moře ani nevěděl že jsem něco údajně obcházel za jiný účet, potom další ban za obcházení banu když jsem se na ten účet normálně dostal, potom permu za opakované obcházení banu.. ubohý celkem







tari01
Sponzor++

14 postů
2 reputace

IGN: tari01
Od tari01 » okolo 1 roku
Ještě bych dodal, že ban od Poláka je bezduvodne protože jsem měl stejnej ban od Daviese na 3 dny a mezitím jsem dostal jen jeden mute a když jsem pak řekl že v banlistu mám 50 stran tak jsem dostal ban znova, ale to se už nepočítá protože ty muty/kicky/bany Byli před 2 rokama :))))







Deno1906
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: Deno1906
Od Deno1906 » okolo 1 roku

@PolakJack  a @TheBecky_ môžete sa vyjadriť k žiadosti o unban?








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku

Na úvod, @Deno1906, nevyjadruj sa do žiadosti o unban, ktorá sa netýka tvojho účtu.

Odhliadnuc od toho, že to máš blbo a mimo vzoru žiadosti, ktoré riešime, tak to normálne poriešim a rovno aj uzavriem.

Banlist starý dva roky, či rok, sú to tvoje tresty, za ktoré by si mal niesť zodpovednosť. Ono by som tie staré tresty nechal aj v minulosti, keby som videl, že sa momentálen správaš lepšie a inak než predtým. Po tom, čo som ale videl, ako sa stále na serveri prejavuješ a hlavne po poslednom incidente na discorde, som sa rozhodol sa pozrieť na ten tvoj banlist. Vidím, že moc si sa nezmenil a nemáme záujem o to, aby na serveri hrali problémoví hráči. Udelil som si teda trest - ip ban, podľa nášho banovacieho poriadku, ktorý mal trvať 4 dni. Lenže to by si nemohol byť tej nátury akej si, aby si nezačal obchádzať relatívne nízke tresty a porušovať ďalšie pravidlá. Mal si napísať žiadosť o unban rovno, síce by som ti to zamietol, ale neskončil by si s perma banom.

Tvrdíš, že si za účet _magda_ svoj pôvodný ban neobchádzal. To je ale zvláštne, že si viacerým ľuďom písal, že si to ty. Nie je tak? Napríklad, https://ctrlv.sk/EhVs. Nehovoriac o tom, že na tomto spomínanom účte si už mal v minulosti trest za obchádzanie banu na tvojom hlavnom účte, tari01. Viď, https://ctrlv.sk/sept. Pri prehľadávaní ip adries, pod ktorými si sa pripojil, som našiel zhody s pripojením účtu tari01 a _magda_ z rovnakej ip adresy, takže áno, jedná sa o tvoj účet.

Pripojením sa z ďalšej ip adresy pod účtom tari01, si obišiel ďalší ip ban a vôbec ti nebolo divné pod tým nickom ďalej hrať. Žiadosť zamietam.

Dĺžku banu ti pravdepodobne znížim, neviem ešte na koľko, uvidím, podľa toho, ako si to rozmyslím. Určite ti nehrá v prospech to, že si mi tu sprosto klamal v žiadosti a tváril sa, že za nič nemôžeš. Naopak, môžeš a je najvyšší čas zmeniť tento prístup, ak sa tu ešte chceš niekedy objaviť.

 

 






E-mail: polakjack@minicraft.cz