Žádost o unban - SheltonCZ • Minicraft.cz



justus_
VIP

3 postů
0 reputace

IGN: SheltonCZ
Od justus_ » okolo 1 roku

1. Důvod banu: tpa kill

2. Datum a čas banu: 10.7 - dnes v 12:23

3. Druh banu: dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @PolakJack

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Admin nemá žadní důvod banu, protože jsem neportnul hráče a to můj kámoš ho portnul a ten típek sám skočil do lávy...
                                                      Takže mi prosím dejte unban.. 
                                                      Pokud mi dáte unban, vymažte z banlistu bany vůbec nejsou pravdivé bany. 

 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Ne vůbec

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: 

 

9. Důkazní materiál: nemám jak mám mít důkazní material když mi Admin dá rychle ban..

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Survival








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku
@Shelton Naozaj dôvod na zabanovanie mám. Ty s tým tvojim kamarátom si sa nebránil, keď si staval tú búdku z dreva, do ktorej ste na spodok hodili lávu a za pár sekúnd na to ho portli. Následne ste ho po portnutí začali hitovať, ty mečom a ten kamoš rukou, až nakoniec padol do tej lávy a skapal. To, že ho portol on nič neznamená, pretože si sa rovnako podieľal na tom tpakille, ktorý ste suma sumárum spravili minimálne dvakrát, podľa logu. Žiadosť zamietam a ak ešte raz uvidím, že mi tu takto klameš v topiku v žiadosti, môžeš očakávať dvojnásobný trest.





E-mail: polakjack@minicraft.cz