Žádost o unban - affekajsa1 • Minicraft.cz



affekajsa1
VIP

2 postů
0 reputace

IGN: affekajsa1
Od affekajsa1 » okolo 1 roku

1. Důvod banu: Cheating Fly

2. Datum a čas banu: 27.6.2022 1725

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): nejspíše dočasný, na 3.měsíce 

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @iHqteKonikk_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Protože na serveru hraju krátkou dobu a hrozně mě to chytlo, uznávám svoji chybu a nehodlám v tom pokračovat.

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ano

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Fly hack jsem použil, protože mě minecraft bez fly nebaví. Po unbanování mi klidně nevadí si zakoupit VIP.

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival 








Hur1cane
Sponzor++

11 postů
3 reputace

IGN: Hur1cane
Od Hur1cane » okolo 1 roku

Zdravím,

vzhledem k tomu že si uznal svoji chybu tak jsem ochotný ti to zkrátit, nicméně nechci aby se to opakovalo. Ban ti tedy zkrátím o 30 dní.

// A já se omlouvám za zbytečný trest ve tvém banovacím pořádku, odsouhlasil jsem omylem ban se špatným důvodem. Nicméně již by to mělo být v pořádku. -iHqteKonikk_






Pokud něco potřebuješ, napiš :)

hur1cane@minicraft.cz



affekajsa1
VIP

2 postů
0 reputace

IGN: affekajsa1
Od affekajsa1 » okolo 1 roku

Zdravím, nešel by ten ban zrušit ihned ? Koupil bych si hnedka VIP. Děkuji @Hur1cane








Hur1cane
Sponzor++

11 postů
3 reputace

IGN: Hur1cane
Od Hur1cane » okolo 1 roku

Ahoj,

ban ti nezruším a to už z toho důvodu že si porušil pravidla, je jen na tobě zda si VIP koupíš nebo ne. Porušil si pravidla a trest si musíš odpykat.






Pokud něco potřebuješ, napiš :)

hur1cane@minicraft.cz



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » okolo 1 roku

A nebo si místo VIP můžeš zaplatit stejnou částku za zrušení banu.

 






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz