Obnova SB • Minicraft.cz



Def
Sponzor++

3 postů
2 reputace

IGN: DefinitelyKnight
Od Def » okolo 1 roku

Jeden hráč na SkyBlocku zrušil pár věcí za keteré nejsem rád rád bych vrátil věci do normálu a začal hrát tak jako dříve s větším počtem hráču. Poprosím někoho kdo dokáže upravit obchod a celkově SB navrhuji o přidání redstone itemu do sekci redstone do schopu. promazal bych ostrovy a warpy které nebyly dlouho navštěvované. limity které tam jsou bych rád nechal tak jak jsou jen v případě spawneru ostatní bych nechal neomezeně.Blocky bych přidal do schopu a eventeři by mohli pořádat eventy aktivně a přidal bych něco jak je na survivalu ddr (dar do rozpočtu). level ostrova bych dal ne jen za drahocené blocky ale za spawnery nebo bych dal každý měsíc hodnocení ostrovu a nejlepší by mohl vyhrát nějaké coiny nebo peníze na SB.

hráči kteří hrají na sb by mohli hlasovat o přidání redstone itemu do schopu

                                                                   pruběžné mazání ostrovu s velkým počtem spawneru do rozmezí 1 roku

                                                                   přidání okrasných blocku a všeho ostatního a větší množství věcí které lze prodávat

                                                                    zrušit is limity.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Čauko, 

nehrávam na SB (hrávam na OB), ale pár poznámok ku tvojím návrhom chcem napísať.

 

  • V shope si vieš kúpiť itemy na vycraftenie daných redstonových itemov - osobne si myslím, že to je takto správne, aby hráči absolútne nezleniveli a niečo si museli aj urobiť. Mimochodom, ak nevieš, čo sa ako craftí, odporúčam /recipe "nazov_itemu".
     
  • Spawnere sú limitované na 50ks/ostrov (ak sa nemýlim , keďže takto to je aj na OB), takže druhý bod, ktorý píšeš za mňa čiastočne nedáva zmysel. Mazanie neaktivných ostrovov sa mi zdá už aj je, netuším ale po akej dobe sa tak robí.
     
  • S tretím bodom súhlasím. Samozrejme si ale myslím, že to treba nastavovať rozumne, aby sa nedalo úplne jednoducho zarábať - napr. cobblestone či blocky z generátoru by som moc nenavyšoval a pod. itemy tiež. Ak sem ale zatiahnem opäť OB, určite by som ocenil pridať možnosť predaja do shopu bloky, ktoré sa dajú vykopať z oneblocku a inak sa získať nedajú - rôzne terracoty, concrete a pod..
     
  • Limity majú svoj zmysel, no tiež ma pomerne dosť obmedzujú, na čo samozrejme majú slúžiť. Po update na 1.18, teda po zväčšení Y by sa patrilo navýšiť aj limity. Preto som kontaktoval Saffersa, ktorý by sa na to v blízkej dobe mal pozrieť, za čo som mu samozrejme veľmi vďačný.


Inak, /ddr sa na skyblocku (ako aj na oneblocku) nachádza.

Bot








Yomo
Sponzor++

100 postů
65 reputace

IGN: YomoSK
Od Yomo » okolo 1 roku

Ahoj, len by som rád sa vyjadril k časti EventPluginu, ktorý vyvýjam ja a tým pod mňa logicky aj spadá.

1) Ako píše ImB0T, /ddr sa tu nachádza, tak isto ako na Oneblocku či Survivale.
2) Podľa pravidla 6.4.6 je eventer povinný usporadúvať aspoň 3 eventy týždenne. Ak nejaký eventer nesplňuje túto podmienku, tak sa môžeš obrátiť na vedenie s výmenou eventera. Samozrejme, musíš brať ohľad na hráčsku základňu danej časti (pravidlo 6.4.10).
3) Osobne eventerov nevybieram, nezasahujem nijakým spôsobom do týchto vecí. Ale ver, že nie je také ľahké vybrať slušných a aktívnych eventerov.






Kontakt: Steam | Profil | Discord - Yomo#6982 | Email