Nahlášení hráče xTomikk • Minicraft.cz



WolfinkaCZE
Sponzor++

10 postů
7 reputace

IGN: WolfinkaCZE
Od WolfinkaCZE » okolo 1 roku
Zdravím Chci nahlásit xTomikk za 2 zničené end krystali a bez povolení zabití draka. Hráč mi end krystali nezaplatil, i když jsem ho o to požádala. Prosím můžete to nějak vyřešit? Děkuji










134 postů
reputace

IGN:
Od » okolo 1 roku

Nepísala si mi do helpopu 6?

Podľa chatu si po ňom chcela 1,5 Milióna, čo je absurdné nakoľko kryštály sa dajú vyrobiť do 20k a aj to si myslím, že preháňam. A ak je pre teba stráta vo výške 0,0003% tvojho finančného majetku priam bankrotom, tak sa ani nevyjadrujem.

Mato








WolfinkaCZE
Sponzor++

10 postů
7 reputace

IGN: WolfinkaCZE
Od WolfinkaCZE » okolo 1 roku
Matino, tak ať mi teda dá za ty dva odbochané krystali 20k nebo já už nevím, protože tohle jeho chování je fakt už na roztrhání nervů.







Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » okolo 1 roku

Jednou s tebou souhlasím Wolfino






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » okolo 1 roku
MatinoTekkit said:

Nepísala si mi do helpopu 6?

Podľa chatu si po ňom chcela 1,5 Milióna, čo je absurdné nakoľko kryštály sa dajú vyrobiť do 20k a aj to si myslím, že preháňam. A ak je pre teba stráta vo výške 0,0003% tvojho finančného majetku priam bankrotom, tak sa ani nevyjadrujem.

Mato

trochu nechapu proc sem tahas nejaky jeji majetek co kdyby ten hrac byl celkove novy? taky mu reknes ze se to da lehce vycraftit a ze ten item stoji v hodnote 20k? 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
10QSOMUCH_ said:
MatinoTekkit said:

Nepísala si mi do helpopu 6?

Podľa chatu si po ňom chcela 1,5 Milióna, čo je absurdné nakoľko kryštály sa dajú vyrobiť do 20k a aj to si myslím, že preháňam. A ak je pre teba stráta vo výške 0,0003% tvojho finančného majetku priam bankrotom, tak sa ani nevyjadrujem.

Mato

trochu nechapu proc sem tahas nejaky jeji majetek co kdyby ten hrac byl celkove novy? taky mu reknes ze se to da lehce vycraftit a ze ten item stoji v hodnote 20k? 


Ahoj, tiež som úplne nepochopil, či sa smie kradnúť bohatým hráčom bez nejakého postihu. Inak, ako menší príklad si môžeš zobrať, že tiež nechodíš do Lidla kradnúť rohlíky (dúfam), ktoré tiež by boli stratou pre firmu predsa len nejakých 0,0000xxxx% (samozrejme, berte ako čisto príklad..:D).

 

 








xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku


Ahoj, tiež som úplne nepochopil, či sa smie kradnúť bohatým hráčom bez nejakého postihu. Inak, ako menší príklad si môžeš zobrať, že tiež nechodíš do Lidla kradnúť rohlíky (dúfam), ktoré tiež by boli stratou pre firmu predsa len nejakých 0,0000xxxx% (samozrejme, berte ako čisto príklad..:D). 

 

 

No mňa by skôr zaujímalo, či je nejaké pravidlo o tom.. A kradnutie v Lidli je trošku rozdiel, ako keď niekomu zničíš 2 krystaly vo verejnom ende má prístup každý hráč  

 








drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » okolo 1 roku
xTomikk said:
ImB0T said:
10QSOMUCH_ said:
MatinoTekkit said:

Nepísala si mi do helpopu 6?

Podľa chatu si po ňom chcela 1,5 Milióna, čo je absurdné nakoľko kryštály sa dajú vyrobiť do 20k a aj to si myslím, že preháňam. A ak je pre teba stráta vo výške 0,0003% tvojho finančného majetku priam bankrotom, tak sa ani nevyjadrujem.

Mato

trochu nechapu proc sem tahas nejaky jeji majetek co kdyby ten hrac byl celkove novy? taky mu reknes ze se to da lehce vycraftit a ze ten item stoji v hodnote 20k? 


Ahoj, tiež som úplne nepochopil, či sa smie kradnúť bohatým hráčom bez nejakého postihu. Inak, ako menší príklad si môžeš zobrať, že tiež nechodíš do Lidla kradnúť rohlíky (dúfam), ktoré tiež by boli stratou pre firmu predsa len nejakých 0,0000xxxx% (samozrejme, berte ako čisto príklad..:D).

 

 No mňa by skôr zaujímalo, či je nejaké pravidlo o tom.. A kradnutie v Lidli je trošku rozdiel, ako keď niekomu zničíš 2 krystaly vo verejnom ende má prístup každý hráč 

nepochopils ten point ktery jsem napsal nikoliv on (a zda neumis cist tak psal ze je to ciste jen jako priklad) kazodpadne by bylo lepsi aby se toto vyresilo a nevznikaly zbytecne hadky mezi nama hraci:) pokud to v pravidlech neni tak nevim proc toto vlakno je stale otevrene matino misto sveho projevu na hrace ktery je bohaty mohl toto uz davno vyresit v jednom postu











134 postů
reputace

IGN:
Od » okolo 1 roku

Ahoj,

vôbec neviem o tom, že by som sem písal niečo v zmysle, že takýmto spôsobom riešim aj nových hráčov, ktorým tých 20k je omnoho vzácnejších než tu poškodenej. Je logické, že keby poškodený je začiatočník tak sa toto bude riešiť vo väčšej miere.

Tu však ide o banálnu stratu poškodenej a teda nie je možné udeliť solídny trest nakoľko by bol neprimeraný k tejto škode. Z môjho úsudku tu ide len o akési dokázanie si niečoho, nakoľko hráčka prvotne chcela z neho vymáhať 1,5M a následne keď jej bolo povedané, že si nemôže vymýšľať výšku odškodného, tak začala v chate hystericky po ňom vyžadovať aspoň tých 20k. Hráčke peniaze vrátene boli a pochybujem, že si to vôbec všimne. 

Vlákno zamknem.

Mato