nahlášení xTomikk • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Zdravím, chtěl bych nahlásit hráče xTomikk, za to že si na survu dává neustále podobné přezdívky jeko je můj součastný nick. Beta_Kukys (můj součastný nick Kukys a dal si ji, když jsem si ji dal já) keksik, keks, kexik, kex (muj starý nick keksik37)






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » přes 2 let

Zdravím,

žádné pravidlo se k tomuto nevztahuje, pouze k nicku podobnému členu AT (1.5). Nelze jej tedy nijak potrestat + přidávat pravidlo, které by toto zakazovalo, mi přijde nesmyslné, jelikož si nikdo nemůže pamatovat tvých X nicků co jsi měl před rokem. 

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Tak on si to dost dobře pamatuje :) A mně to prostě vadí.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
To je milé, že ti to vadí, ale nauč sa s tým žiť. Nie je to porušenie pravidiel. Za chvíľku týmto tempom budeš nahlasovať koľko štvorčekov má na košeli na skine. Zamietam.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Dovolím si otvoriť vlákno a s hráčom toto správanie preberiem.

Díky za nahlásenie,

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Nezabudni ho poprosiť, aby nebehal po spawne a chodil len so shiftom





E-mail: polakjack@minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Návrh na pridanie /nick u hráčov šiel odo mňa zhruba pred pár mesiacmi až rokom. Ku tomu ale jeho používanie bolo obmedzené určitými pravidlami ako sú napríklad nevhodné témy, vulgarity, urážky alebo podobné AT, či hráčske nicky bez povolenia (môžete to nájsť aj v BP). Aj keď síce keksik37 nepatrí ku tým vzorovým hráčom u nás, tak stále jeho nahlásenie je vhodné preveriť. U hráča xTomikk to síce vidím len na upozornenie do budúcna vzhľadom na to, že sa jedná len o napodobeninu nicku, no stále je to menšie porušenie na strane hráča u serveru.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Děkuji Mileno, alespoň někdo to chápe.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Len nick keksik už nie je jeho - už si ho môžeš aktivovať aj ty. Je scestné tu aplikovať nejaké duševné vlastníctvo toho nicku a v nicku "keksik" sa žiadne vulgarity ani nevhodné témy nevyskytujú. Možno si ho obľúbim a dám si ho tiež do nicku s celkom čistým svedomím, že to nie je porušenie pravidiel. Hlavne, že riešiš tieto debiliny lusknutím prsta, ale minule, čo bol v AT problém s podobnou situáciou, tak ti to bolo celkom na smiech. Btw, to, že nie je vzorný s tým nesúvisí, je to blbosť riešiť.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Je vidět, že jsi asi tu zprávu nečetl celou. Ani podobné nicky hráčů. Jak vidíš tady mám pořád keksik37 a email mám taky pořád keksik37. Vím, že jsi na mě zasedlý, ale Milena to řekl dost jasně. 

 

@saffer prosím vyřešit nevhodné chování zde pana Polaka.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz