Helpop • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Zdravím, mám návrh povolit lidem, co mají mute, aby mohli psát přes helpop.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Čauko, z nejakého dôvodu sa to zablokovalo, asi to má svoj zmysel. Čo by som ale zmenil je, aby hráč mohol napísať aspoň 2 helpopy za sebou. Stávalo sa mi, že som opisoval situáciu pre vyriešenie nejakého problému, no na jednu správu mi to nevystačilo a musel som čakať, kedy mi zmažu/odpíšu na ten dotaz, aby som mohol dopísať danú správu v ďalšom. Tak keď si už otvoril tému helpopov, rád by som navrhol túto zmenu.

 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahojte.

Chcem sa spýtať, či sa niekto zaoberal mojim návrhom prip. či by tu mohol odznieť nejaký komentár k nemu. Díky.
 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » přes 2 let
ImB0T said:

Čauko, z nejakého dôvodu sa to zablokovalo, asi to má svoj zmysel. Čo by som ale zmenil je, aby hráč mohol napísať aspoň 2 helpopy za sebou. Stávalo sa mi, že som opisoval situáciu pre vyriešenie nejakého problému, no na jednu správu mi to nevystačilo a musel som čakať, kedy mi zmažu/odpíšu na ten dotaz, aby som mohol dopísať danú správu v ďalšom. Tak keď si už otvoril tému helpopov, rád by som navrhol túto zmenu.

 
@ImBot  Bolo by dobré keby sprístupnili poslať 2 helpopy naraz. Aj mne sa stávalo že som niečo riešil cez helpop/dotaz a ked som im slušne podakoval za odpoved nedostal som vyriešené môžeš si podať další. A ked som po asi hodine potreboval zase pomôcť tak som nemohol lebo som mal počkať na odpoved. Možno to ide spraviť tak si vypneš celý minecraft  a potom zapneš, tuším že sa to nejako resetuje a môžeš poslať zase. Ale to nie som si istý. Dúfam že sa to zase nenechá tak a niekto z at aj zareaguje na tento nápad od @ImBot

 

 








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Hej, je to fajn nápad, hlavne, keď sa niekedy tie helpopy stratia. Navrhnem to autorovi pluginu.





E-mail: polakjack@minicraft.cz