POKRAČOVÁNÍ s Polakjack • Minicraft.cz



rafabirds
Sponzor

34 postů
56 reputace

IGN: rafabirds
Od rafabirds » přes 2 let

Jde o to, že hráči šikanovali nového hráče na survivalu...Napřed ho zabili po portu, tedy metodou TPAKILL(což je zakázané, PolakJack udělal chybu, že nezabanoval oba hráče, kteří se tim provinili, protože nedostatečně prověřil situaci, po velmi arogantním chování a několika upozornění z mé a jiných stran prověřil situaci znovu a udělil správně BAN.), dále jsme 3 hráči obdrželi BAN za grief kolem resky, což podle pravidel je zakázané, pokud to je do 5 bloků od resky a nebo to zásadně změní okolí res, čímž jsem se například já neprovinil, protože jsem ničil bloky, které byly ve větší vdálenosti a nemělo to vliv na okolí resky, jelikož se reska nachází v podzemí a je to vlastně uměle vybudovaný důl. Na obhajobu všech zabanovaných ze strany(nazvu tuto stranu následovně: Ochránci) Ochránců, se dá brát jako polehčující okolnost k délce BANU to, že jsme pomohli novému hráči, který byl šikanován a zabit TPAKILLEM, za tuto věc jsme byli osočeni, že si na těchto lidech něco kompenzujeme viz. Předchozí vlákno od Poukl7. Chtěl bych tedy požádat o úplné zrušení trestu pro mě, samozřejmě po přezkoumání situace a nebo minimálně o zmírnění díky polehčujícím okolnostem + žádám omluvu od PolakJack za arogantní chování vůči mé osobě, tedy že tvrdil, že si potřebuji něco kompenzovat na slabších hráčích, když jsem pouze ochraňoval nejslabšího hráče(tedy nového hráče, který neví, jak to na survu chodí, který byl šikanován, zabit a okraden.)






Děkuji za pozornost, rafabirds :)



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let
Aby som ťa vyviedol z tej bubliny, v ktorej sa práve nachádzaš, tak po prvé: Žiadne ospravedlnenie odo mňa nedostaneš, ani keby sa začneš hádzať o zem. Za druhé, ban za tpa kill dostal len jeden hráč, pretože podľa logov bolo vidieť jednoznačne zabitie len týmto hráčom. Druhý hráč ho zabil, ale nie po teleportovaní, takže to sa nepovažuje za tpa kill. Mimochodom, ako som písal, má už ban, zle som si včera pozrel časy. A za tretie, vy nie ste žiadni ochrancovia, ste len nevychovaní a probokatérski hráči, čo si myslia, že dokážu prečúrať každé pravidlo, preto k vám aj tak pristupujem To, ktoré pravidlo si porušil som písal v jednom z mojich predošlých príspevkov. Žiadosť o unban zamietam, kto bude chcieť riešiť to nahlásenie mňa, môže si to otvoriť a preskúmať to. Inak je vec vyriešená. A na záver, ak budete zakladať ďalšie vlákna s touto istou ideou budem to považovať za spam fóra a príslušne to trestať - máte vytvorené na to už dva topiky vrátane tohoto, takže sa do nich vedenie prípadne ozve.





E-mail: polakjack@minicraft.cz