Žádost o unban - ImB0T • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

1. Důvod banu: Opakovane vyuzivanie a nenahlasenie pravidla 7.15

2. Datum a čas banu: 14.2.2022 00:54

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasny IPban

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @milenajeteta

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Idk za čo ho mám

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Neviem posúdiť, neviem za čo ho mám.

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Čo môžem povedať je, že toto pravidlo sa týka členov AT, ktorým ja nie som už 2 roky. Taktiež tieto pravidlá čítať hráči nemajú prečo, keďže podľa nadpisu - 7. Pravidla Admin Teamu (dále jen AT) sa to mňa nemá prečo týkať. Nemám samozrejme vedomosť, že by som niekomu povedal niečo, čo mi bolo povedané pred dvoma rokmi, keď som bol členom AT.

9. Důkazní materiál: Prosím si

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: idk








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Jedná sa o informácie, ktoré boli tebe sprostredkované od člena AT počas doby pár mesiacov. To, že si hráči pravidlá nesledujú je ich chyba. Dané pravidlo je síce v kolónke AT, ale nachádza sa tam priame prepojenie na akéhokoľvek hráča. U teba konkrétne neverím, že nemáš vedomosť o tomto pravidle, keďže v druhom vlákne priamo opisuješ dĺžku trestu a potrebu hmatateľného dôkazu. 

Pravidlo bolo porušené ako od člena AT (ktorý bol vyhodený z AT) a v druhej časti od teba, kde si neverejné serveru informácie využíval vo svoj prospech. Dôkazy na vyššie uvedený trest je možné nájsť ako u hráčov, kde si sa chválil s danými informáciami (napr. ItsKubik - pardon, neviem presne ten nick) alebo aj u samotného AT.

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahoj,

tak si upravte to pravidlo tak, aby ich museli čítať aj hráči. To, že viem o veciach, ktoré si spomenul, je z dôvodu, že si to ešte pamätám z čias, kedy som bol v AT. Úprimne, o tomto pravidle som nevedel a sám stále neviem, čo som porušil. No napíšem k tomu niečo.

Člen, ktorý bol vyhodený, SadEmo, mi po uzavretí náboru poslal mená, kto do AT prešiel. Do uzavretia náboru som nemal žiadnú informáciu o tom, kto si prihlášku dal a kto nie. Spomínaný Kubik na severi napísal, že do AT nejde a možno v priebehu 1-2 dní som napísal Emovi s tým, že je uzavretý nábor, že kto teda prešiel do AT. Poslal mi zoznam ľudí, kde ma prekvapila prihláška Kubíka, ktorý na serveri tvrdil presný opak. Taktiež aj cez Discrord v súkromnej správe. Následne som to Emovi nahlásil, keďže bolo podozrenie, že tu prihlášku mohol niekto sfalšovať - Kubík mi písal, že prisahá, že žiadnu prihlášku si nepísal. Reku fajn, Emo napísal, že po nahodení ranku sa to prešetrí. Nič viac okrem toho, že je Kubík falošný "kamarát" a údajne na mňa v prihláške nadával neviem a nič viac som nevidel. Je na tebe, či tomu uveríš alebo nie. Ale nemám prečo klamať. Dosť som sa čudoval, že bol tento člen vyhodený, keďže ako jeden z mála mal ľudský a rozumný prístup v AT pri riešení rôznych problémov. Nuž, neviem, čo je na tom vynášanie, keď o pár dní som mohol vidieť týchto členov v /staff. Ale, okay. Mrzí ma to, že kvôli vlastne aj mojej chybe bol vyhodený. Ozaj som netušil, že je toto vynášanie, inak by som to od neho nechcel. Po tom, čo sme vôbec nekomunikovali snaď vyše roka a neskôr naša komunikácia bola prioritne o téme mimo MC ma to mrzí o to viac, že skončil bez ranku. Takto verejne, prepáč Shark.

Moje "vychválovanie" je často blafovanie a uznávam, že častokrát aj nastaviť osobe pocit, že viem viac, ako naozaj viem. No bývalí členovia AT (po odchode z AT) nejakým spôsobom so mnou komunikujú a povedia viac, ako by som chcel vedieť. No to, prečo vám odchádzajú rozumní členovia AT, ktorí následne nevedia držať jazyk medzi zubami už nie je moja chyba. Ja som rád, že niektoré veci viem, keďže sa mi len utvrdzuje to, čo si myslím celú dobu. Ale túto tému určite otvárať nejdem, každý má na celý tento systém svoj názor. Ak mi niekto vyniesol niečo za posledný možno pol rok, tak to bol jeden nemenovaný Helper, ktorý pred pár dňami zmazal skoro celý chat na discorde, aby nebolo "nič dokazatelné". Ja nemiením na nikoho hádzať špinu a preto ho verejne určite nebudem menovať. V osobnej správe určite môžem povedať viac a môžem aj poskynúť jasné screeny, kde niečo bolo. 

Čo sa týka nahlásenia tohoto vynášania, nepriamo ale áno, dal som vedieť práve vyššie spomínanemú Emovi, že tento člen mi vynáša, ale že budem nerád, ak sa to bude nejakým spôsobom riešiť. Predsa, nikto by nechcel "sklamať" osobu, ktorá zjavné nie je lojálna len adminteamu. Povinnosť o nahlásení som si splnil, keďže som si ju splniť musel - už dávnejšie mi bolo povedané, že ak takúto informáciu mám, som povinný ju oznámiť členovi AT. Tak sa stalo. Či sa to riešilo alebo nie, či to Emo riešil alebo nechcel pošpiniť a "zradiť" kolegu, to už ja neviem. Ja som si splnil to, čo som mal.

Niektoré informácie, ktoré tu nechcem spomínať mám od členov, ktorí už v AT nie sú a keď boli, ignorovali ma, keďže to je v AT zvykom, zaujatosť a nenávisť voči mne je úplne bežná vec. No po odchode z AT sa nejakým spôsobom pár ľudí prihovorí a otvorí diskusiu, kde sa dozviem viac. Z toho hľadiska niekedy viem viac, ako by som mal, no nezvyknem to nejakým spôsobom písať verejne hráčom. Takže myslím, že môžem s kľudom v srdci povedať, že som si vždy povinnosť splnil a ak nie, určite mi napíš či už na discord, alebo sem na fórum, kde ti poviem otvorene čo viem, a od koho viem. Je mi to už nejako jedno.

Ešte na koniec chcem raz povedať, že častokrát blafujem a mám "sladké" reči o tom, ako viem viac, no častokrát neviem nič. No týmto "štýlom" sa to snažím dozvedieť. Čo síce nie je určite žiadná pekná vlastnosť, ktorou by som sa chcel chváliť, no spomeniem to tu, nech pomenujem veci tak, ako sú aj z mojej strany.

PS: chaty a dôkazy, ako som žiadal, kto prešiel do AT viem poskytnúť, no keďže to sú súkromné chaty (na Messengeri), tak určite budem chcieť povolenie z druhej strany a zamažem to, čo sa vôbec Minecraftu netýka.

//Ja by som ešte rád dodal, že to "chvastanie/vychvalovanie" sa, že toho viem viac, ako by som vedieť mal bolo cez súkromny chat s danými osobami a určite nie na serveri či na platformách, ktoré súvisia s minicraftom. Ozaj neviem, od kedy sa berie môj súkromný chat s niekym ako dôkazový material, keď pri efére s Tomášom s tým boli problémy. To len tak, samozrejme to, čo som písal vyššie stále platí.

 


Bot








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
V tomto ohledu chci bránit bota, protože nejen že jak to napsal tak to zní že ban je neoprávněný ale že i kdyby se to mělo trestat tak by polovina minicraftu šla někam jinam, - kari







Nicloo
Sponzor

30 postů
14 reputace

IGN: ItzNiclo
Od Nicloo » přes 2 let

Ahoj, přesně jak psal kari, že kdyby se to mělo trestat, tak polovina aktivních hráčů zmizí.






             Email: niclousek123@seznam.cz

          Discord: NaNicHráč#9998



Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
ráda bych upozornila hráče, kteří s tímto banem nemají co dočinění, aby se nevyjadřovali. Je sice úctyhodné bránit kamaráda/známého, ale bohužel by v tom byl potom dost velký zmatek. Já sama k tomuto nemám co plnohodnotného říci, proto dále vyčkejte na případné Milkovo další vyjádření, nebo uzavření žádosti o UB.

Děkuji,
Bia :)






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
Bia24 said:

Zdravím,
ráda bych upozornila hráče, kteří s tímto banem nemají co dočinění, aby se nevyjadřovali. Je sice úctyhodné bránit kamaráda/známého, ale bohužel by v tom byl potom dost velký zmatek. Já sama k tomuto nemám co plnohodnotného říci, proto dále vyčkejte na případné Milkovo další vyjádření, nebo uzavření žádosti o UB.

Děkuji,
Bia :)

 Ahoj, poupravím ťa len, že tí dvaja hráči nie sú kamaráti a nie som ich známy, dokonca si trúfnem povedať, že s hráčom neor.kari som sa väčšinu času hádal. Preto by som sa nad tým, čo napísal Kari aspoň zamyslel.

 








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let
ImB0T said:
Bia24 said:

Zdravím,
ráda bych upozornila hráče, kteří s tímto banem nemají co dočinění, aby se nevyjadřovali. Je sice úctyhodné bránit kamaráda/známého, ale bohužel by v tom byl potom dost velký zmatek. Já sama k tomuto nemám co plnohodnotného říci, proto dále vyčkejte na případné Milkovo další vyjádření, nebo uzavření žádosti o UB.

Děkuji,
Bia :)

 Ahoj, poupravím ťa len, že tí dvaja hráči nie sú kamaráti a nie som ich známy, dokonca si trúfnem povedať, že s hráčom neor.kari som sa väčšinu času hádal. Preto by som sa nad tým, čo napísal Kari aspoň zamyslel.

 
Já si myslím, že i tak je tam ta pointa toho, že ti do toho nemají psát.






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahoj, mám záujem to vyriešiť stále. Poprosím teda, aby sa to po troch dňoch aktívnejšie riešilo, keďže zatiaľ som sa odpovedi alebo súkromnej správe o prípadnom poslaní dôkazov či iných vecí nedočkal.

Vopred díky.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Čo je potrebné tu aktívne riešiť? Ak chceš dôkazy o treste, tak ti ich pošlem do PM, ale osobne som to nepovažoval za potrebné, keďže o svojom priestupku vieš. O vyššie spomínanom helperovi nejaké informácie taktiež máme.

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz