Žádost o unban - ImB0T • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

1. Důvod banu: Nepovoleny teaming

2. Datum a čas banu: 12.2 21:24

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasny

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @_ItzzSimona

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: idk proc ho mám :D :D :D

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: cs, je nejaký dôkaz o tom teamovani? Lebo nemám vedomosť o tom, žeby som teamoval s troma hráčmi. Ak teda tvrdíš že áno, poprosím s kým a log mojich killov, kedže okrem hráče AmazingPencil som zabíjal všetkých.

Díkičkooo:)

9. Důkazní materiál: Prosím si

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: ThePit 

// Viem že pri krátkych banoch sa odpoveď dostaví až po samotnom uplynutí, ide mi skôr o to, dokázať priamo cez log, že som teamoval len s jedným hráčom. Takže samotný ban si počkám, po dokázaní, že je to bezdôvodný ban poprosím o zmazanie z registriku:)








sim0nkka
Helper

17 postů
29 reputace

IGN: sim0nkka
Od sim0nkka » přes 2 let

Zdravim,

zaprvé, vzhledem k tomu, že to byl pouze hodinový ban, nemám povinnost uchovávat si důkaz kvůli takovému případu.
Teaming, jak již sám zmiňuješ, byl s hráčem AmazingPencil + XanbyV. Nebyl by problém ti zde doložit log z Pitu jak si přeješ, no bohužel, systém logování killů zde prozatím není, tudíž toto tvé uvedené řešení nelze provést a společně s tím zamítnout nebo potvrdit tvé tvrzení. Můj pohled na věc se nemění, ban oprávněný byl. 

Hezký zbytek dne.








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Na žádost hráče, bylo vlákno otevřeno k dalšímu řešení.






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Cau, neviem, kto zamkol vlákno, keď je z mojej žiadosti o unban úplne jasné, že to plánujem ďalej riešiť a dokázať tu "moderátorke" Simone, že ten ban neoprávnený je.

To logovanie už nie raz chýbalo, neviem, prečo sa nezapne. No prejdem k veci.

S hráčkou XanbyV som nikdy neteamoval a s hráčkou sa nepoznám. 

+/- v čase banu bolo na serveri 5-6 ľudí vrátane mňa, jeden hráč ak sa nemýlim afkoval na spawne.

Hráčku ako aj ostatných hráčov, ktorí hrali som zabíjal vždy, keď na to bola príležitosť.

[21:07:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[21:05:23] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[21:00:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[20:50:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[21:12:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[20:49:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T


[21:22:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem ImB0T
[21:21:32] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem ImB0T

[21:21:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:21:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:23:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T


Koho som nezabíjal, bol AmazingPencil, ktorý áno, ban si záslúžil, keďže on teamoval aj s hráčkou XanbyV, čo už bohužiaľ moja chyba nie je. Za účet si je zodpovedný každý sám. Takže pri ňom je/bol určite ban oprávnený.

Hráčka sa na server pripojila +/- 20:49, kedy som ju prvý krat zabil. Následne ma chcela ísť zabiť, keď som jej utekal, aby sa mi životiky dali dokopy. Taktiež prikladám log:
[20:49:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[20:50:13] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(45) §f§lSPONZOR++ §f§f§fXanbyV§f§f » Ale však..
[20:50:14] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(45) §f§lSPONZOR++ §f§f§fXanbyV§f§f » ;-;
[20:50:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Nemam zivotiky:)
[20:50:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T


Poprosím teda o vyjadrenie, akým spôsobom som vraj teamoval s danou hráčkou, keď som ju zabíjal a celý čas na mňa bola doslova nasratá a chcela ma zabiť:).


Rád by som sa ešte opýtal, akú taktiku a prístup k riešeniu problémov/žiadosti máš, keď mi odpíšeš po 16 hodínach, pričom si včera vedela o mojej žiadosti a nereagovala si na ňu. Opäť prikladám log, keď som hneď po uplynutí banu prišiel na server.
 

[22:26:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Simona, mas tam ziadost o unban
[22:26:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • filipjetu byl zabit hracem Streptococked
[22:26:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Pozri si forum.
[22:26:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(25) §a§lVIP §f§f§ffilipjetu§f§b ^ Cpoo
[22:26:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • jehneci009 byl zabit hracem Hannisek
[22:26:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Hannisek dosahl 5 nasobneho killstreaku!
[22:26:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(61) §3§lZK.MOD §f§f§f_ItzzSimona§f§b × Vim, pak tam pisnu
 

Myslím si, že ak člen AT je online a hraje si ThePit ([22:26:20] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • _ItzzSimona byl zabit hracem AdamGaming7) no zároveň vie, že na fóre má prácu, ktorú logicky treba čo najskôr vyriešiť - keďže ban trvá hodinu a hráč, či už ja alebo iný sa chce čo najskôr na server dostať, kedže bol zabanovaný neprávom, tak mi príde doslova drzé ignorovať takúto žiadosť a hrať si ThePit. Myslím si, že člen AT by mal prioritne riešiť prácu, kvôli ktorej v AT je a tak to druhé, hrať sa.

Poprosím o vysvetlenie  a zároveň ako som spomínal vyššie, zmazať tento bezdôvodný ban z môjho registra trestov, ktorý som dostal. 

Bot








sim0nkka
Helper

17 postů
29 reputace

IGN: sim0nkka
Od sim0nkka » přes 2 let

Ahoj, 

tvé logy, kde zabíjíš hráčku XanbyV jsou mezi časy 20:49 až 21:12, report na vás přišel v čase 21:14, mezitím tvůj a Amazingovo poslední kill Xanby byl přesněji v těhlech časech:

[21:14:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem AmazingPencil 
[21:12:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T

Sledovala jsem to tam něco okolo deseti minut, od těhlech časů jste okolo sebe poskakovali a žádný další vzájemný kill nepadl. 

K mé opožděné odpovědi - sama té žádosti jsem si všimla samotnou chvilku předtím, než jsi mi to ty sám napsal. Myslím, že si určitě sám pamatuješ, že v moment co tobě uplynula doba trestu byl na pitu další hráč s cheatama, se kterým mě požádal o pomoc jiný člen AT. V ten moment už jsi měl po banu a řeší se jen to, zda se ti trest smaže z registru nebo ne, což nic, co by nepočkalo, není. Taky hned v neděli ráno neběžím na pc, mám i své povinnosti a potřeby v realitě. 
Dále jsem si potřebovala zjistit další okolnosti, ke kterým nemá běžný člen přístup sám o sobě nemá, proto se opět moje odpověď dostavuje až teď.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Jááj, že dáva ti to zmysel, čo si napísala. Report prišiel v čase 21:14, kedy sme hráčku ešte zabíjali, resp. ja +/- 1-2 minutky. Zaujímavý report teamovania, ktorý došiel v čase, keď sme neteamovali. Good. Tu je problém to, že ja som s touto hráčkou neteamoval. Zaujímavé je, že sme "okolo seba" poskakovali, pričom, hráčka bola na "ostrove" a mieste na mape, kde sa reálne dostať nedá, ak tam niekto je, keďže ťa hráčka dokáže veľmi jednoducho zhodiť. A po pripojení tých dvoch hráčov (whiticek a michal) mi nešlo o nič iné, ako ich zabíjať, teda som nebol snaď ani v blízkosti tejto hráčky, ktorá sa celý čas nachádzala na tom ostrovčeku.

Je nonsens, že členovia v zk. dobe si nemusia nahrávať dôkazy aj kratšie ako 3d. Človek sa môže roztrhať, no nedokáže sa obhájiť. Tento ban je totálne bezdôvodný a hlavne daný neprávom. No report v tom čase dával určite veľký význam. Prečo by som s ňou odrazu teamoval, keď som ju celý čas zabíjal a v chate nepadlo nič o tom, že "už team, či niečo podobné." 

 "sama té žádosti jsem si všimla samotnou chvilku předtím, než jsi mi to ty sám napsal." Od kedy si mi dala ban až po koniec banu si sa na fórum ani neprihlásila. No prihlasilo sa tu tvojich 10 kolegov, ktorí si asi prišli pozrieť moju žiadosť o unban. Prepokladám, že ti to niekto poslal a tomu, čo si napísala, sama neveríš. 

Nechápem, prečo by som to vôbec riešil, keby to bolo oprávnene:D. Včera som dostal ban a žiadna žiadosť tu nie je, lebo sám som uznal, že som sa nechoval zrovna najlepšie. Ale tento ban je totálne absurdný a človek nedokáže dokázať pravdu, aká naozaj je, lebo log toho, ako som hráčku celý čas zabíjal nestačí. 


//Na tom ostrove som bol asi 20 minút, kedy som sám hráčku zabíjal, lebo sa tam chcela dostať a zabiť ma. Po jej snahe, fakt možno po 20 minutách, keď išli po Amazingovi tie dve lamky som sa rozhodol, že ju pustím hore a idem si zbierať killy. Prikladám log. 

[21:19:41] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Kamo
[21:19:43] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Idem ich zbit asi
[21:19:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Nervy mam
[21:19:46] [Render thread/INFO]: [CHAT] §6§lSERVER §f• §eNepouzivej caps lock!
[21:19:46] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Xanbyv
[21:19:47] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(20) §e§lSP§6§lON§c§lZ§4§lOR §f§f§fMichalGamer§f§a > XD
[21:19:47] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Pod hore
[21:19:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • AmazingPencil byl zabit hracem Whiticek3


Do 21:20 ani nebolo možné, aby som s hráčkou teamoval. Dovtedy som bol na ostrove kde som nikoho nepúšťal a každého zhadzoval, kto sa tam pokúšal ísť. Či to bola ona, alebo Michal či Whiticek. 

[21:19:53] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(45) §f§lSPONZOR++ §f§f§fXanbyV§f§f » Why
[21:19:53] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Necham ta

Skočil som dole, ona si vyšla konečne spokojne hore no ak sa nemýlim, ani vtedy sme medzi sebou neprešli, keďže ona bojovala s hráčom, prikladám log:


[21:20:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem XanbyV

Potom som už len videl, že je hore a v priebehu pár minút som dostal ban. Je extrémne zaujímavé, ako sme "medzi sebou pobehovali či skákali", alebo ako si to napísala"


To, že som skočil a mastil do nich je vidieť aj v časoch, prikladáím log:
[21:20:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | No pod
[21:20:38] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Michal pichal
[21:21:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:21:17] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:21:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Michal nohit?:DDD
[21:21:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:21:32] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem ImB0T
[21:22:46] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T
[21:22:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem ImB0T
[21:22:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • ImB0T dosahl 40 nasobneho killstreaku!
[21:23:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem ImB0T

//Ešte mi napadlo, ako možno dokázať, že ozaj bola hore, ak tam log nie je, že sa portnúť nedá na polohu zabitia hráča, napadlo mi, či nie je /ir restore na thepite, čo by nedávalo zmysel, ale ak áno, bude úplne zrejme, že tie 3 minutky bola hráčka hore na tom ostrove a ja som zabíjal hráčov úplne mimo územie.

//Ešte jeden edit..: 15.2.2022 13:35
Citujem 

"mezitím tvůj a Amazingovo poslední kill Xanby byl přesněji v těhlech časech:

[21:14:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem AmazingPencil 
[21:12:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T"


Nehovoríš pravdu, AmazingPencil hráčku od vtedy ešte zabil, to v čase 
[21:16:15] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem AmazingPencil"


BTW., tu v chate som to jasné napísal:

[21:12:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • XanbyV byl zabit hracem ImB0T
[21:12:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Cs
[21:12:38] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(145) §a§lVIP §f§f§fAmazingPencil§f§f # Slecno nemate zajem o maly kousek raje :D
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] ----------------------// TIP ----------------------
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT]         Chces mit specialni tricko Minicraftu? Je nejlepsi cas si
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT]        jej poridit na https://minicraft.cz/merch (klikni)
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT]           Pokud vyplnis svuj nick, tak i ziskas navic 3000 coinu.
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] §c
[21:12:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem Whiticek3
[21:12:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(145) §a§lVIP §f§f§fAmazingPencil§f§f # Ma pres 20 centaku :D
[21:12:47] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | :DD
[21:12:49] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem AmazingPencil
[21:12:51] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(15) §0§lSPONZOR++ §f§f§fWhiticek3§f§f > Jaaak
[21:13:11] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • Whiticek3 byl zabit hracem MichalGamer
[21:13:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] THEPIT • MichalGamer byl zabit hracem AmazingPencil
[21:13:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Michal neotravuj
[21:13:29] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Kotia sa
[21:13:32] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(20) §e§lSP§6§lON§c§lZ§4§lOR §f§f§fMichalGamer§f§a > 3team není povolene XD
[21:13:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(145) §a§lVIP §f§f§fAmazingPencil§f§f # ImB0T ona ma bije
[21:13:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Neteamujeme
[21:13:38] [Render thread/INFO]: [CHAT] §6§lKAMARADI §f• §bsex> §b_deviii §cse §codpojil/a.
[21:13:42] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(20) §e§lSP§6§lON§c§lZ§4§lOR §f§f§fMichalGamer§f§a > To jde vidět
[21:13:42] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Resp
[21:13:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Ja neteamujem
[21:13:47] [Render thread/INFO]: [CHAT] §a(65) §8§lSPONZOR++ §f§f§fImB0T§f§e | Len s pencilom


Peace.








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let
Promiňte mi že se ozývám (vím že bych neměl ale nechci zakládat topic na další dotaz),ale začal jsem nově hrát pvp bo už nejsem builder tak chci zlepšit i své pvp dovednosti. Chci říct, že se nikoho nezastávam ale chci se optat abych se do takové situace nedostal také, chcete říct, že pokud v určitý čas zabiju hračku a během chvíle mám už report nebo trest tak to znamená jako hráč musím bezpodmínečně každého zabít? Nechtěl bych dostat ban jen protože jsem zabil hračku a pak dvě minuty, nebo kolik to bylo jí nepotkam na mapě nebo nezabiju a hned mám ban.





Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Emáku, koľko krát ešte zedituješ správu, aby tam bola lepšie vystihnútá ochrana potrestaného hráča? 😄

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

@_ItzzSimona

//Edit: Príspevok som ešte raz upravil a dodal tam log a pripomienku na Simoninu správu, kde nepísala pravdu.

 








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let

Z dovodu poziadania majitela vlakna sa k danej teme vyjadrim, pretoze je vidiet zlyhanie niekolkych trivialnych faktorov, ktore ocividne vela z vas nezachytili.

  1. Moderatorkine vyjadrenie je inymi recami odflaknute, argumenty su zmyslom "bolo prve vajce alebo sliepka?" a neprejavila usilie o akukolvek schopnu polemiku, namiesto toho sa ohana nekoherentnymi argumentami, ktore nemaju s danou vecou nic spolocne. 
  2. Kontradikcia clenov AT v ramci hracskych advokacii a deklaracii vo veci - https://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=8667. Ocividne vidime vividny dokaz toho, ako zlyhava komunikacia voci kompetentnymi a deklarujucimi clenmi AT, ako je aj v pripade Simony. Na zaklade slov DarkPancake parafrazujem co bolo spomenute v danom vlakne pre ludi, ktori sa neobtazuju si ho pozriet: Vo vlakne bolo spomenute, ze ak dany hraci nebojuju priamo spolu a neutocia do nikoho ineho, teaming to byt nemoze,
  3. Zlyhanie argumentacie na strane kompetentnej moderatorky, ktora parafrazovala pravidlo, ktore nie je myslene na zneuzitie. Jej argument spocival v tom, ze nie je povinna si zhanat a zbierat dokazy o trestoch, ktore nie su pod urcitou lehotou, ale nikde sa v pravidlach nepise, ze si dokaz zohnat nemozes. ImB0T alebo viac znamy pod menom Legenda je hrac, ktory je asi najaktivnejsi na tomto forum, dalo sa cakat, ze si vlakno zalozi a preto sa pytam, bolo naozaj nutne si ho nenatocit a argumentovat tu zbytocne o danych hlupostiach a skusat sa vyvliect pomocou nezmyselneho pravidla, ktore je nespecifikovane a pejorativne?

Za mna vsetko, bodov mam viac, ale tieto su hlavne a poprosim aby mi ich niekto kompetentny, ci uz Simona alebo nejaky clen AT vyargumentoval.