Vyhození člena AT • Minicraft.cz



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » přes 2 let
keksik37 said: Starý screen byl pouze od Bii, jen jako ukázka, Polákovo screeny byli staré ani ne týden

Ano ale bylo to staré + vyřešené, tedy nechápu proč si to tam posílal, ten zbytek vůbec neukazuje že by Polak zneužívál některých práv co má, pokud nevíš tak zneužívání práv by se mělo brát ako zneužívání /gmc v pvp např., taky si dej pozor na doublepost.








KaderniKZohaN
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: KaderniKZohaN
Od KaderniKZohaN » přes 2 let
keksik37 said: Zdravím, navrhuji vyhodit člena AT PolakJack, akorát kazí pověst Minicraftu. Akorát zneužívá práv.

Ty se fakt musíš hodně nudit :DDD 








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
Keksiku. Ty si padlej na hlavu. Svět se neřídí podle toho jak ty řekneš a jak chceš. Že jsi jen problémovej hráč kterej má proti členovi AT problém. Tak si to nech pro sebe a nestrapnuj se tady jak ocas. Pokud by byli aspoň nějaké normální důkazy tak to chápu ale polak je podle mě jeden z těch lepších členů AT tady.







Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 2 let

Zdravím,
řeší se tu blbost lol. Hráč je zřejmě zaujatý a asi si nezvykl na minicraft AT :D Taky by se tu mohl vyjádřit někdo pořádnej z AT a ne jen dev a builder...

Taky nemůžeš vyhodit někoho, jako je Polak jen tak, je to bývalej admin, co se do AT několikrát vrátil, takže má asi dobrou pověst.






email > ailexxxcz@seznam.cz



olmikLP
Sponzor

142 postů
98 reputace

IGN: olmikLP
Od olmikLP » přes 2 let

Hezký den,

Chtěl bych se k tomu jako člověk který prošel AT na Minicraftu k tomu též vyjádřit.. 

Za prvé bych chtěl hráčům připomenout, že to že členi AT jsou na serveru není jedin náplň této práce, ale jsou za tím hodiny věcí dalších, od starání se o web, až po seberealizace prostřednictvím kominukace s lidmi.. Každý z nás je jen člověk, nehledě na to co má za prefix před nickem, člen zde výše zmíněný "PolakJack" (omlouvám se jestli jsem ti nějak zkomolil jméno), mně osobně též moc nesedl, no viděl jsem ho jednou na serveru, neměl jsem sebemenší šanci ho poznat a tak tohle nemohu soudit objektivně. Co ale soudit mohu je fakt, že je Helper, takže pokud se nemýlím, vedení zde myslím má hlavu na krku a velmi rozmýšlí než něco udělá. Nic osobně proti danému členovi nemám, viděl jsem ho jednou na serveru, to jest všechno z mých zkušenosní s ním, a může to býti i fajn člověk, jeho kvality a osobnost nevyplívají pouze z jedné zkušenosti kterou jsem já s ním měl. Vedení má značný důvod proč mu tuto pozici davájí, můžete si říct že je spousta Helperů nyní na serveru. Ano, to je pravda, no jestliže kvalita každého jednoho člena který je v určité roli odpovídá jeho práci pro server, nevidím v tom problém. Pro mě je samozřejmě VELMI důležité to, jak se kě mě daný člen chová a jak na mě působí, řešit svůj problém s člověkem, který je mi sympatický a rozumím si s ním, je lepší a příjemnější pro obě strany. 

A teď k tobě Keksiku.. Hele já tě určitě nebudu urážet ani nic podobného, jen bych ti chtěl něco řict. Tvůj pohled na tuhle problematiku se mi zdá poněkud unáhlený. Člen konec konců vykonává to co má.. Rozumím, pokud s ním máš špatnou zkušenost, je tu možnost napsat saffovi, je tu možnost promluvit si s členem, a když to chceš předhodit veřejnosti, tak by bylo dobré mít pro to jasné opodstaťnění, a ne jen že se ti nelíbí jeho práce či jeho chování, nebo že na co že vlastně jsi psal stížnost. Jestliže jsi problémový hráč, něpřijde mi jako rozumné tě hnedka hodit do jednoho pytle s lháři či něco takové, no v podstatě věci si za to samozřějmě můžeš sám, svou pověst si buduješ sám, a němůžeš se divit že jsou lidi kteří k ní budou značně přihlížet. Bylo by dobré kdyby opravdu někdo, kdo by k tomu měl co říct se k tomu vyjádřil a vylíčil zde jasné důkazy, prozatím jsem tu viděl jen s prominutím prázdné hádky.. 

Opakuji, nic proti členovi nemám, a rád ho poznám, jen prvotní dojem z mé strany byl na člena poněkud negativní. Ale zase pokud si pamatuji, člen byl Adminem, a tak musí vědět co může a nesmí, nemyslím si že je to špatný člen. Každý si s každým nesedne, a pokud s "Polakem" máš až takový problém, vždy je tu možnost slušně požádat o to, aby problém s tebou řešil někdo jiný.. 

Byl bych rád kdyby se k tomu vyjádřilo více lidí, ne jen ve smyslu řict jak je "Keksik" hloupý, ale říct i svůj vlastní názor, na celou věc..

Pokud to někdo dočetl až sem, děkuju a přeju hezkej zbytek dne. 






S pozdravem a přáním hezkého dne, olmík.

E-mail -> olmikLP@minicraft.cz

Discord -> olmik#3104



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let

Zdravím,

padli tu rôzne vyjadrenia, tak by pár slov odo mňa tiež možno nezaškodilo. Neviem, síce, o aké zneužitie práv sa konkrétne jedná, preto nemám k tomu ani čo napísať. Možno len toľko, že je maximálne nevhodné a neslušné, takto krivo obviniť niekoho za to, že ti očividne "vadí". Môžem sa ale vyjadriť ešte k tým screenom týkajúcich sa mňa, ktoré si poslal v nejakom z tvojich predošlých vláken, tentokrát snáď už naposledy.

Áno, nazval som nejakých hráčov do éteru hajzlíkmi, ktorí robili veľké griefy u hráčov v reskách a následne ich tpa killovali. Neviem, čo k tomu mám viacej dodať. Stojím si za tým, že to hajzlíci sú, nie je totiž normálne, aby človek páchal takéto škody. Je možné, že to nebolo vhodné, ale keďže som tie škody musel obnovovať ja (nebolo toho málo) a riešiť tie tpa killy, tak by som veci rád nazval tak, ako reálne sú.

Áno, je pravda, že som ti napísal, že nemám chuť sa ti venovať, alebo niečo na ten štýl. A stále to tak platí, nemám sebemenšiu chuť sa s tebou baviť, rozprávať, komunikovať a riešiť s tebou niečo v hre. Dôvod je jednoduchý, častokrát ma ohlasuješ na úplne irelevantné otázky, ktoré sú niekdy až scestné, neustále ma provokuješ a vylievaš si na mne zlosť, čo teda tolerovať nebudem. Nie som v AT preto, aby som počúval tieto typy osočovaní a podobných nevhodných komentárov. Preto je len na tebe, ako sa k daným ľuďom správaš, ale maj napamäti, že tí istí ľudia, ti majú pomáhať na serveri a riešiť tvoje problémy. Robím to dobrovoľne, dávam do toho svoj voľný čas, preto by som ho rád využil zmysluplne a nie ho venoval tebe.

O tom, že niekomu nadržujem, neviem, čo mám k tomu povedať. Nemám jednoducho taký dojem, že by som zvýhodňoval nejakých hráčov. Opakujem, to, že si nájdeš skupinku ľudí, ktorá ma nemá rada a tvrdí to isté čo ty, sa naozaj nepovažuje za správne odôvodnenie nejakého pochybenia z mojej strany. 

Možno pár slov na záver. Áno, bol som admin, ako bolo spomenuté, ale to s tým podľa môjho uváženia až tak nesúvisí. V AT som suma sumárum niečo cez 4 roky, preto si dovolím tvrdiť, že naozaj viem, čo môžem a nemôžem robiť. Pri funkcii helpera pomimo riešim aj iné problémy, ktoré sa na serveri vyskytnú, nie len problémy hráčov. Preto je vhodné, ak vidíš, že je niekto iný online, sa ozvať jemu, ak máš so mnou negatívne skúsenosti. Nikdy som nepokladal za prvoradé mať dobrý vzťah s hráčmi, vždy bolo pre mňa prvoradé to, aby sa daný problém vyriešil a nespôsoboval obtiaže ďalej niekomu inému. Áno, som na serveri úprimný, vždy sa snažím povedať svoj názor na vec stručne a tak, ako to vidím. Neprikrášľujem žiadne okolnosti, preto to na niektorých môže pôsobiť stroho, ale zatiaľ môj štýl práce neplánujem zmeniť. Čo sa týka sťažností, tie na mňa chodili od začiatku a stále chodia, či už preto, že ti jednoducho poviem otvorene názor alebo preto, že naštvem niektorých ľudí, ale pokiaľ si to stále budem vedieť obhájiť a dokázať, že som jednal vrámci mojich kompetencií, tak žiadnu zmenu nepovažujem za nutnú.

Čo sa týka vyhadzovu, pochybujem, že nastane, keďže neboli priložené žiadne dôkazy, ktoré by nejak potvrdili tvoje tvrdenia. Počítam s tým, že budeš chcieť vyjadrenie saffa alebo Tomáša, čo samozrejme môžu, nechám to otvorené aj tebe, aby si sem mohol písať ďalej, čo máš na srdci. Toto ber však ako moje súhrnné vyjadrenie k posledným pár týždňom, kde si so mnou prišiel vyslovene do konfliktu. Nebudem mať asi potrebu sa sem ďalej vyjadrovať.

S pozdravom, PJ 






E-mail: polakjack@minicraft.cz



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 2 let

Zdravím,

již druhé téma, ke kterému nemáš žádné podklady apod. Pokud zde bude třetí, zcela stejné jako dvě předchozí, bude ti udělena dočasná blokace na webu  Stížnost pro nedostatek důkazů zamykám.

 

ZoubkovySkritek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

https://www.minicraft.cz/forum/view_topic/?tid=10491&p=2 Hoj ještě jednou tě poprosím o přečtení mého příspěvku, konketně část za "PS:" Tohle nikdy nikam nevedlo a nepovede a dost mi to připomíná kauzy s xSadBejbyy a petice proti ní... byla to blbost a nikdy se nic nevyřešilo. Máš-li stížnost a nějaký pádný důvod a důkaz který by PolackJacka jasně usvědčil pošli jej na mail k vedení. Tohle je jen další zbytečná hloupost. 

Jinak mohu se optat kde se vzala blbost, že Builder a develoer není součást AT ? :DDDD Jak je myšleno někdo pořádný z AT ? :DDD  Vím např, že matino dost řeší věci,reporty,bugy atd ale i já jako builder chodím na reporty, díky svému bývalému postavení hl.buildera mám dokonce práva, která mi dovolují řešit griefingy, krádeže, tpakilly, staré nadávky v chatu, opravy spawnů u miniher, a mnoho dalšího :D To znamená že jsem taky pořádný člen AT nebo odkud se tohle rozlišení AT vzalo :D Docela by mě zajímalo jestli by pořádný člen AT dokonce u prefixu neměl mít např Builder@ a nepořádný jen builder :DDD Aile pokud máš tabulku pořádných a nepořádných členů AT pošli mi jí prosím :D nebo jestli např Adam653 který je elitní builder (Několikrát hl.builder) není pořádný člen AT jen kvůli postu buildera i přes jeho přispívání v programování a nvrhu stránek, či projectů ? :D






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
@SadEmo a ještě ti jde dobře zjišťování, kdo zabil skeletona 😂





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Nemohu za to, že se enemy mobky nelogují :d "otestováno"






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt