Večerný nápad - ThePit • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahojte, napadla ma taká myšlienka pri pohľade na slabú aktivitu na minihre ThePit.

Rozmýšlaľ som, čo by mohlo pomôcť začiatočníkom na tejto minihre. Ja osobne som skoro zakaždým, keď som na tejto minihre bol videl, ako sa noví hráči sťažujú, že proste nemajú žiadnu šancu si zahrať, lebo je tam fakt skupinka 4-5 ľudí, čo pozabíja každého (pro typci:D) a väčšinou spolu práve aj teamujú. Server ako taký budú držať pri živote ďalej noví hráči, bez nich tento server pôjde pomaličky s prepačením do prdele. Teraz k pointe. Čo tak spraviť nejakú bodovú tabuľku, kde nových hráčov nebudú môcť zabíjať napr. o 10-15 levelov silnejší hráči? 

Zároveň by sa týmto mohlo vyriešiť aj prípadne farmenie killov/coinov/zlata v danej minihre.

Samozrejme, je to návrh/nápad napísaný v "hrubom", určite by to trebalo doladiť a prípadne viacej špecifikovať, no možno nejakú diskusiu o tom otvoriť by bolo fajn, tak teda som začal.

Budem rád za každý komentár...
 








Nicloo
Sponzor

30 postů
14 reputace

IGN: ItzNiclo
Od Nicloo » přes 2 let

Ahoj, nápad je určitě dobrý ale pak zese ťi nový hráči by zabíjeli ty hráče které by na ně nemohly.

Určitě více domyslet






             Email: niclousek123@seznam.cz

          Discord: NaNicHráč#9998



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
ItzNiclo said:

Ahoj, nápad je určitě dobrý ale pak zese ťi nový hráči by zabíjeli ty hráče které by na ně nemohly.

Určitě více domyslet

 Nieee, to by bola vzájomná blokácia, určite takto nie:).








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let

Cau,

Tuto minihru nijak neozivis uz len z principu, ze Minicraft je orientovany na herne mode a minihry uspech mat nebudu. Nechapem preco sa vobec robia, lebo aktivita je mala takmer na vsetkych minihrach, peaky na KitPvP su tak 10 hracov a SkyPvP okolo 12 hracov. Tie minihry popularne nebudu, kym nespravi Minicraft nieco originalne, alebo minimalne ten Pit lepsie ako ostatne servery. Nespocet bugov, zly anticheat a tieto faktory v podstate robia tento server nehratelny a prispievaju k neaktivite minihry. 

Zbytocne budes presadzovat tieto myslienky, ked nie su opravene trivialne veci, ktore tam trcia od zaciatku. Stavim sa, ze keby sa tam pripojim, tak moj payload exploit na Fly bude fungovat ako takmer na kazdom Pite, rovnako ako aj ostatne exploity, ale je mi to ukradnute. Po pripojeni som taktiez nevidel ziadnych hracov :D:D Cize zatial co tvoje navrhy nie su zle, ale ta minihra sa neuchyti, Pit je lepsi na ostatnych serverov a nikoho tu nedrzi nic, co by ostatne servery nemali. Otrasny knockback je dalsia vec, ale tak let's go with it.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
imperturbable said:

Cau,

Tuto minihru nijak neozivis uz len z principu, ze Minicraft je orientovany na herne mode a minihry uspech mat nebudu. Nechapem preco sa vobec robia, lebo aktivita je mala takmer na vsetkych minihrach, peaky na KitPvP su tak 10 hracov a SkyPvP okolo 12 hracov. Tie minihry popularne nebudu, kym nespravi Minicraft nieco originalne, alebo minimalne ten Pit lepsie ako ostatne servery. Nespocet bugov, zly anticheat a tieto faktory v podstate robia tento server nehratelny a prispievaju k neaktivite minihry. 

Zbytocne budes presadzovat tieto myslienky, ked nie su opravene trivialne veci, ktore tam trcia od zaciatku. Stavim sa, ze keby sa tam pripojim, tak moj payload exploit na Fly bude fungovat ako takmer na kazdom Pite, rovnako ako aj ostatne exploity, ale je mi to ukradnute. Po pripojeni som taktiez nevidel ziadnych hracov :D:D Cize zatial co tvoje navrhy nie su zle, ale ta minihra sa neuchyti, Pit je lepsi na ostatnych serverov a nikoho tu nedrzi nic, co by ostatne servery nemali. Otrasny knockback je dalsia vec, ale tak let's go with it.

Cauko, súhlasim s tebou v niektorých veciach, no s posledným odstavcom moc nie. Ty máš profesion. pohľad na pvp, kedže sa do toho rozumieš. No keď sa napojí nejaký týpek, čo je rád, že môže vôbec hrať minecraft, tak si osobne nemyslím, že bude riešiť tieto veci. No čo bude riešiť a čo mu tu hru znechutí v priebehu niekoľkých minút sú práve hráči, čo majú 60-70lvl a majú iron brnko a do toho vedia fakt dobre hrať.  5-10x ich zabijú, leavnu to a už sa na ten server nepripoja. Práve preto je tento návrh. 

Samozrejme že z minicraftu nebude pvp server nikdy, no tým zopár hráčom trošku spríjemniť aj nejakú pvp minihru by bolo určite fajn. 

 "Zbytocne budes presadzovat tieto myslienky, ked nie su opravene trivialne veci", Snažil som sa vymýšlať a robiť nové veci aj v čase, keď som ešte bol v AT, lebo ten server má na to byť v topke...

Dik za koment, zvyšok na to kašle..:)








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Nápad se mi velice líbí a spíše bych to viděl formou jako bylo tehdá Prison na GameTeamu, kde se od 9. dolů zapnulo pvp, všechny ostatní arény měly pvp aleee problém nastal tím, že hráči full dia chodili na arénů 9 bo měli xpčka ze zabíjení hráčů v leather armoru. Chtělo by to a určitě by to pomohlo pokud by se udělalo více arén např. jiné tématiky a na zákl. aréně by byli leather hŕači od lvlu např. 1-7 a poté by se odemkla nová aréna. Hráči by mohli ale vždy jen o jednu arénu níže neboli by byl lvlový rozdíl maximálně cca např. o 10 lvlů. to znamená, že pokud by např. byl hráč co má maximální arénu 7 tak může jen do arén 7 a 6 nikoli do nižších. a pokud by šel do nižší tak co.. tam se na něj sesypou, protože je z vyšší arény. Postupem arén by ale také byli lepší upgrady, to znamená, že v 1 aréně, kde se budou hráči šťouchat kamenými mečíky tak v 2 aréně by byl např i kamený enchant meč pak v 3. iron meč a ve 4. iron s enchantem. Postupem arén a levlů by se vylepšovali dané enchanty a např už pro lvly 60+ by v jejich aréně byl Fire aspect I. Určitě ne tak když i já jako builder co se chce naučit nějakým způsobem pvp má jít s klackem proti giga borcům 2v1 a oni ve full iron.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Nicloo
Sponzor

30 postů
14 reputace

IGN: ItzNiclo
Od Nicloo » přes 2 let

Ahoj, jak jsem tak přemýšlel na minicraftem tak mě napadla myšlenka že proč vkládat nějaký ten čas do miniher co už se vůbec nehrajou?

Dám tady můj názor na minihry které se vůbec nehrajou: Retro SkyWars, Castaway, Technic Survival, SkyIslands, a ještě možný 1 až 2 minihry, tak právě tyhle skoro mrtvé minihry bych dal pryč a místo toho bych udělal třeba 2 fakt (propracované) hrané minihry!






             Email: niclousek123@seznam.cz

          Discord: NaNicHráč#9998



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let
ItzNiclo said:

Ahoj, jak jsem tak přemýšlel na minicraftem tak mě napadla myšlenka že proč vkládat nějaký ten čas do miniher co už se vůbec nehrajou?

Dám tady můj názor na minihry které se vůbec nehrajou: Retro SkyWars, Castaway, Technic Survival, SkyIslands, a ještě možný 1 až 2 minihry, tak právě tyhle skoro mrtvé minihry bych dal pryč a místo toho bych udělal třeba 2 fakt (propracované) hrané minihry!

Čauko, ďakujem za komentár. No, ja nerozumiem napríklad tomu, prečo sa neurobí jedna komplexná PVP minihra (1.8pvp), kde by sa mohlo spojiť thepit s Kitpvp a 1.9 pvp by bolo Skypvp.

Máme na serveri nejako možno 4-5 pvp minihier na 1.8 pvp mod a nič sa poriadne nehraje. Tak prečo sa neotvorí napríklad nové vlákno na fóre, kde budú mať prioritne záujem členovia AT s developermi urobiť (s prípadnými nápadmi hráčov) jednu peckovú PVP minihru, kde by bolo príp. viacero módov. Ale, nezabudnite naberať ešte ďalších desiatích developerov, ktorí budú či už AFK, alebo si budú hrávať survival. Načo tam boha ste? Ja ako hráč som za posledných x mesiacov nevidel okrem ThePit nič nové. 

Taktiež neviem, prečo sa aj na oneblock takto kašle. V nedelu to bolo krásne vidieť.. Pozriem staff a 9 z 10 členov AT na survivali, no na Oneblocku každú chvílu potrebovali hráči niečo. Či už to je príkaz na pridanie na ostrov, zmena nastavení, bugnutiu oneblocku a ďalších x vecí. To boha toľko roboty je na tom survu, že na ostatné časti sa zvysoka sere??? Hráči denne nahlasovali chybu s bugovaním oneblocku, jednalo sa o block - minecraft:infestedstone, ktorý bugoval a zmizol. X krát to prišiel riešiť člen AT, ale nikto to nenahlási. Čo urobíte ako prvé, keď sa vám bugne block a nikto vám nechce pomôcť? Odídete, lebo pri hodinke hraní vám je jedno, či budete pokračovať, alebo si nájdete server bez týchto chýb. No, kedže to nikto nenahlásil za mesiac, musel som to opäť urobiť ja. Pýtam sa, načo tu ste? Nie pre hráčov? Takže vy robíte server, nie hráči? Asi máme iný pohľad na fungovanie servera.

Odbočil som od témy, no každý na ňu kašlal, tak som sa aspoň posťažoval. Poniektorým asi nedochádza, že noví hráči kvôli takýmto veciam odchádzajú, starí hráči postupne dospievajú a začínajú mať iné starosti, takže končia, no a počet hráčov na serveri postupne klesá.


 








NeoriginalniKari
Sponzor++

109 postů
54 reputace

IGN: NeoriginalniKari
Od NeoriginalniKari » přes 2 let
No na to se dá jenom reagovat tim že prostě a jednoduše zatleskam. Konečně to někdo normální nebo polo normální pochopil a že zrovna ty bote, to jsem fakt nečekal. S tím že server je už dole a ještě pomalinku klesá jsme si mnoho lidí asi všimli ale proč s tím nikdo nic nedělá, no to je jedno jednoduše bote 👏👏👏







Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 2 let
ImB0T said:
ItzNiclo said:

Ahoj, jak jsem tak přemýšlel na minicraftem tak mě napadla myšlenka že proč vkládat nějaký ten čas do miniher co už se vůbec nehrajou?

Dám tady můj názor na minihry které se vůbec nehrajou: Retro SkyWars, Castaway, Technic Survival, SkyIslands, a ještě možný 1 až 2 minihry, tak právě tyhle skoro mrtvé minihry bych dal pryč a místo toho bych udělal třeba 2 fakt (propracované) hrané minihry!

Čauko, ďakujem za komentár. No, ja nerozumiem napríklad tomu, prečo sa neurobí jedna komplexná PVP minihra (1.8pvp), kde by sa mohlo spojiť thepit s Kitpvp a 1.9 pvp by bolo Skypvp.

Máme na serveri nejako možno 4-5 pvp minihier na 1.8 pvp mod a nič sa poriadne nehraje. Tak prečo sa neotvorí napríklad nové vlákno na fóre, kde budú mať prioritne záujem členovia AT s developermi urobiť (s prípadnými nápadmi hráčov) jednu peckovú PVP minihru, kde by bolo príp. viacero módov. Ale, nezabudnite naberať ešte ďalších desiatích developerov, ktorí budú či už AFK, alebo si budú hrávať survival. Načo tam boha ste? Ja ako hráč som za posledných x mesiacov nevidel okrem ThePit nič nové. 

Taktiež neviem, prečo sa aj na oneblock takto kašle. V nedelu to bolo krásne vidieť.. Pozriem staff a 9 z 10 členov AT na survivali, no na Oneblocku každú chvílu potrebovali hráči niečo. Či už to je príkaz na pridanie na ostrov, zmena nastavení, bugnutiu oneblocku a ďalších x vecí. To boha toľko roboty je na tom survu, že na ostatné časti sa zvysoka sere??? Hráči denne nahlasovali chybu s bugovaním oneblocku, jednalo sa o block - minecraft:infestedstone, ktorý bugoval a zmizol. X krát to prišiel riešiť člen AT, ale nikto to nenahlási. Čo urobíte ako prvé, keď sa vám bugne block a nikto vám nechce pomôcť? Odídete, lebo pri hodinke hraní vám je jedno, či budete pokračovať, alebo si nájdete server bez týchto chýb. No, kedže to nikto nenahlásil za mesiac, musel som to opäť urobiť ja. Pýtam sa, načo tu ste? Nie pre hráčov? Takže vy robíte server, nie hráči? Asi máme iný pohľad na fungovanie servera.

Odbočil som od témy, no každý na ňu kašlal, tak som sa aspoň posťažoval. Poniektorým asi nedochádza, že noví hráči kvôli takýmto veciam odchádzajú, starí hráči postupne dospievajú a začínajú mať iné starosti, takže končia, no a počet hráčov na serveri postupne klesá.


 
Zdar,


konečně to někdo napsal na plnou hubu, jak server funguje..., plně souhlasím.






email > ailexxxcz@seznam.cz