Nová minihra block/item shuffle • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Zdravím, mám návrh na novou minihru na block nebo item shuffle nebo klidně i oboje. Hra by byla pro 5-10 hráčů. Bylo by to, že třeba kdo si stoupne na nejvíce blocku nebo kdo najde nejvíce itemu třeba z 5 tak vyhrál. Na 1 block nebo item by bylo 3-5 minut. Každý by měl jiný block/item. 1 hra by trvala cca 15-25 minut.





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

No, a ako by to teda fungovalo? Kam by sa pripojili hráči, čo by hľadali, kam by si stúpali, aká by bola veľká mapka, v akom zameraní by bola mapka, na akú verziu by bola robená hra, aké itemy by hráči hľadali, kde by sa nachádzali, mali by nejaké špeciálne lorečka?, bolo by spravených viac arén, aby ostatní nemuseli čakať?

Milenkovo






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Fungovalo by to tak, že hráči by se napojili do arény a až by bylo alespoň 50% hráčů připojeno, tak by je to random portlo do normálního survival světa a všechno by si museli sami vyrobit, akorát by měli všichni hned jídlo. Bylo by to na 1.17. prostě dostaneš třeba enchant table, tak musíš najít obsidiány knížky a diamanty vycraftis to, polozis na zem, stoupnes na to a čekáš na ostatní nebo dokud neuteče ten limit. Mapa by byla normální survival bez nějakých úprav, jen by se vždy hráči na začátku portli na random místo. A po konci hry by se vždy mapa resetovala. A arén by klidně mohlo být i více, záleží na oblíbenosti a aktivity hráčů na minihre. Pokud někdo minihru nezná doporučuji se podívat na YouTube





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let

@keksik37

Takže ak tomu rozumiem správne, tak by sa pripojilo nejaký 10 hráčov do arény, ktorá by vyzerala ako survival mapa, kde by mali nejaké jedlo v inventári a museli by vycraftiť diamantový blok a postaviť sa naň? Úprimne neviem, či by niekoho takýto koncept minihry bavil, ale oprav ma, ak som to pochopil zle.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
PolakJack said:

@keksik37

Takže ak tomu rozumiem správne, tak by sa pripojilo nejaký 10 hráčov do arény, ktorá by vyzerala ako survival mapa, kde by mali nejaké jedlo v inventári a museli by vycraftiť diamantový blok a postaviť sa naň? Úprimne neviem, či by niekoho takýto koncept minihry bavil, ale oprav ma, ak som to pochopil zle.

Tak nějak by to bylo no, ale většina pluginů na to je, že se začíná třeba s oak log a končí to třeba s diamond ore. Prostě začátek lehké a zbytek random cokoliv.

Doporučuji se podívat na toto video https://www.youtube.com/watch?v=JJuLMSknLSM pokud to někdo nechápe.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let

Zdravím, zde posílám výsledek z ankety na survu :)

https://ctrlv.cz/CtGv






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

A bude tam hrát 9 lidí co dali ano ? Podle ankety na 1 části serveru se nikdo úplně orientovat nebude. Navíc dost mi to příjde random a jsem zvědavý jak by se to hrálo, to každý bude mít stejné blocky ? Log -> pec -> iron block -> gold block -> dia block -> enchant table -> diamond ore ? Chci vidět kolik lidí bude stavět mob trapky pro XP dokud jim nepadne enchant silktouch, druhá věc je aby plugin poznal, že to hráč polžil, aby jen nenašel gold block od portálů do netheru nebo diamond ore a nestoupl si na něj. Další věc je, že je to vše jen čistě o náhodě... je to jako vsázet na bitcoin a doufat... Random spawn point, random generace světa (enjoy hledání obsidiánu nebo dřeva v oceánu), random drop enchantů na krump pro diamond ore atd atd. Nemyslím si, že by mě to tolik bavilo.. Startla by hra týpek se spawne u nether portálu kde má gold blocky a obsidian hned pod tím cave s ironem a goldy a uhlím, kdež to já uvidím ve scoreboardu napravo jak to krásně plní, zatím co se budu topit v oceánu bez dřeva na lodičku = hned bych to leavnul a na minihru už nepláchl.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
SadEmo said:

A bude tam hrát 9 lidí co dali ano ? Podle ankety na 1 části serveru se nikdo úplně orientovat nebude. Navíc dost mi to příjde random a jsem zvědavý jak by se to hrálo, to každý bude mít stejné blocky ? Log -> pec -> iron block -> gold block -> dia block -> enchant table -> diamond ore ? Chci vidět kolik lidí bude stavět mob trapky pro XP dokud jim nepadne enchant silktouch, druhá věc je aby plugin poznal, že to hráč polžil, aby jen nenašel gold block od portálů do netheru nebo diamond ore a nestoupl si na něj. Další věc je, že je to vše jen čistě o náhodě... je to jako vsázet na bitcoin a doufat... Random spawn point, random generace světa (enjoy hledání obsidiánu nebo dřeva v oceánu), random drop enchantů na krump pro diamond ore atd atd. Nemyslím si, že by mě to tolik bavilo.. Startla by hra týpek se spawne u nether portálu kde má gold blocky a obsidian hned pod tím cave s ironem a goldy a uhlím, kdež to já uvidím ve scoreboardu napravo jak to krásně plní, zatím co se budu topit v oceánu bez dřeva na lodičku = hned bych to leavnul a na minihru už nepláchl.

Tak je vidět, že tu minihru vůbec neznáš :D Tady nejde o to to vycraftit, ale najít, tam ti klidně stačí jen iron krumpáč a nemusíš mít žádné enchanty. A rozhodně to bude zábavnější, než ThePit, kde jsou samý hackerové a 5 hráčů, kteří spolu pořád teamujou.






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

tak já nevím dle tvého rozepsání jsem to pochopil takto, sám jsi zmiňoval cca o 2 posty nahoře enchanty. Mé psaní vychází z toho co jsi napsal. Ale zatím se mi to dvakrát nezamlouvá.






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
SadEmo said:

tak já nevím dle tvého rozepsání jsem to pochopil takto, sám jsi zmiňoval cca o 2 posty nahoře enchanty. Mé psaní vychází z toho co jsi napsal. Ale zatím se mi to dvakrát nezamlouvá.

To byl jen příklad, že by ti mohl padnout, že si máš stoupnout na enchant table






Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz