Barevný text pro SP++ • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Proč ne? @MILENAJETETA





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



saffers
Majitel

5329 postů
7504 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 2 let

Zdravím,

 

možnost volby trvalé barvy přidat můžeme, nicméně by bylo nutné omezení, aby ji nemohlo mít nastavenou tolik hráčů. Jinak by došlo k znepřehlednění chatu všemi barvami, co Minecraft nabízí a tedy tato možnost by ztratila svůj účel.

Možne řešení by tedy mohlo být přidání této výhody do ranků s duhovým prefixem, jelikož jej má pouze několik hráčů nebo aktivací na omezenou dobu za coiny.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Za mě by bylo lepší, aby VIP nemohli psát barevně, Sponzor jen barevně např za 100coinu a SP++ By to mělo na stalo barevně jak by chtěli





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 2 let

Zdravím,

návrh probereme a napíšeme sem výsledek.

 

Děkujeme.

S pozdravem,

~653






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Z osobního názoru je mi to šumák, ale jak zde bylo zmíněno ať to prosím není tlusté písmo a ať to nedopadne jako na gameteamu, kde měli barvičky každý jinak... chat vypadal jak spřeházená duha... normální hráč nevýraznou šedou průsvitnou barvou byl nápadný asi tolik co vločka ve vánici sněhu.... a každý druhý měl X prefixů tipu [lvl.36][VIP+++-+-][Naplácej mi] nebo [Jsem kulišák] SimonkaJeBorka: Ahoj.... Samotný AT už jen teď se žlutou barvou chatu má mnohdy problém když napíše message hned po hlasování nebo jiném žlutém oznámení = krásně to splyne a hráči(více ti novější) si nevšimnou naší odpovědi v chatu a pak zbytečně píší zprávu i 4x (ano stalo se mi to) proto bych dal Každému SP++ jinou barvu než mají ostatní ranky a tu by odhlasoval AT protože hledat kdo co napsal v chatu stejně jako hledat spektrum a odstín barvy v duze se mi 2x nechce a i protože vás znám, tak budete dávat tlustá písma. https://prnt.sc/25qnakl

Peace Emo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let

Spis nn, by pak strasnej bordel v chatu






Šulínek.



Nicloo
Sponzor

30 postů
14 reputace

IGN: ItzNiclo
Od Nicloo » přes 2 let

Ahoj, bylo by to dobré, ale jak říkal Emo že ať to není jak GT přeplácané, zajímá mě jak to dopadně :D






             Email: niclousek123@seznam.cz

          Discord: NaNicHráč#9998