Zrušit teaming na ThePit • Minicraft.cz



Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let
saffers said:

Zdravím, 

 

nevím moc, podle čeho usuzujete, že členi AT tráví spoustu času na buildingclubu. Amelii_ už docela dlouho nemá na buildingclub přístup a ostatní hráči tam ani přijít nemohou. Podle grafů tam občas zavítá nějaký builder, ale ani ti tam netráví tolik času, tak to je zde prezentováno.

Dotazů v helpop a reportů chodí stovky denně, ale i tak dle logu je většina z nich během minut řešena členy, kteří jsou online a je i žádoucí, aby někdo byl třeba i trvale online na Survivalu. Tam subjektivně probíhá většina podvodů ze strany hráčů od tpa killů až po komplexnější okrádání nebo jiné porušování pravidel.

Samozřejmě i aktivitu členů máme automaticky sledovanou včetně připojování, řešení reportů, dotazů apod. a podle toho se rozhodujeme při povyšování nebo snižování postu. Nicméně to není jak jednoduché, jak se může zdát, jelikož se část členů zaměřuje na vývoj nových herních módů a dalších prvků, což nelze exaktně posoudit. Jisté pro hráče je ale to, že neaktivní členi dostupně dostávají snižování ranku. Můžeme přidat přesné hodnoty, které musí člen splnit v počtu odehraných hodin, vyřešení reportů, dotazů apod., ale z konkurenčních serverů, kde byli v týmu i někteří naši členové se nezdá, že by se jednalo o cestu, která bude budovat dlouhodobou spokojenost i pozitivní náladu v týmu. Proto tuto cestu neplánujeme.

Spokojenost hráčů se také těžko posuzuje, ale vzhledem k tomu, že pouze pár výjimek pravidelně nahlašuje vše, co daný člen z jejich pohledu měl vyřešit jinak se nezdá, že by nějaký aktuální člen v našem týmu řešil problémy hráčů jinak, než by to udělala většina podle předepsaných pravidel a banovacího pořádku.

 

Ke konci – není potřeba mě označovat v každém vlákně. Často se jedná o situace, kde již nějaký člen nebo hráč shrnul vše, co je za mě potřebné a pokud si všimnu, že je potřeba něco dodat, tak to dodám.

 

Ohledně ranků -

Tobě stačí aby si byl 1hodku aktivni na serveru nebo alespoň půl toho času co jsi napsal do přihlášky na serveru. Na to co dělají si nikdy nekontroloval, všichni moc dobře víme že už tě moc Minecraft nezajímá ani server samotný. Ani se v podstatě nemáme čemu divit když to dopadlo všechno takhle.


Ohledně BCW- Nejspíš jsem to špatně napsala nebo jsi to špatně pochopil, abych ti to uvedla dopodrobna : Myslim tim nejen Bcw ale i všechny minihry které se na serveru nachází. Ve většině se to tedy týká survivalu. Nebylo by poprvé co by členi neodpověděli i když si to štrádovali na serveru. Nebudu říkat přesné jméno, myslím si že se ti stejně ozve.

Helpop : Za mě tedy také přicházelo dost helpopu ale vždy se na nědalo odpovědět. Myslím si, že ve 12:00 odp neni určitě statisice helpopu. Jestli je tedy tolik práce s helpopem, najdi si schopnější a rychlejší členy AT:).

 






Šulínek.



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » přes 2 let
Ano souhlasim s Ameli. A když člověk napíše helpop a odpověď dostane po půl hodině, když už vám pomůžou normální hráči a to je na serveru třeba 5 členů? I když 5 členů je moc to je málo kdo. A ještě souhlasím, že by to chtělo rychlejší AT, kolikrát když se někdo ptá na něco v chatu, tak i já odpovím rychleji než nějací členi AT. Helpop už pomalu ztrácí svůj význam, protože se už více vyplatí se zeptat hráčů v normálním chatu, protože budete mít odpověď do ani ne minuty.





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 2 let
Amelii_ said:

Ohledně ranků -

Tobě stačí aby si byl 1hodku aktivni na serveru nebo alespoň půl toho času co jsi napsal do přihlášky na serveru. Na to co dělají si nikdy nekontroloval, všichni moc dobře víme že už tě moc Minecraft nezajímá ani server samotný. Ani se v podstatě nemáme čemu divit když to dopadlo všechno takhle.


Ohledně BCW- Nejspíš jsem to špatně napsala nebo jsi to špatně pochopil, abych ti to uvedla dopodrobna : Myslim tim nejen Bcw ale i všechny minihry které se na serveru nachází. Ve většině se to tedy týká survivalu, Nebylo by poprvé co by členi neodpověděli i když si to štrádovali na serveru. Nebudu říkat přesné jméno, myslím si že se ti stejně ozve.

Helpop : Za mě tedy také přicházelo dost helpopu ale vždy se na mě dalo odpovědět. Myslím si, že ve 12:00 odp neni určitě statisice helpopu. Jestli je tedy tolik práce s helpopem, najdi si schopnější a rychlejší členy AT:).

Zdravím,

nyní se již odkláníme od původního tématu tohoto vlákna. Rád bych nás všechny vyzval, ať se vrátíme k původnímu tématu a to je zrušení teamingu na The Pit.

Dovolím si však jednu poznámku k příspěvku, který je výše citován. Amelii, ve skoro každém příspěvku, který na Fórum napíšeš kritizuješ práci AdminTeamu, jeho chodu a vlivu na server. Rád bych ale podotknul, že ty nyní již nemáš sebemenší tušení, jak AdminTeam vnitřně nyní funguje. Jak zde psal saffers, mnoho z nás se nyní specializuje na věci, které vidět nejsou, ale velice pomáhají chodu serveru. Nepřipadá mi tedy správné osočovat tady AdminTeam z neaktivity a neřešení reportů či dotazů.

Rád bych všechny hráče upozornil, že v AdminTeamu jsme všichni dobrovolně a práci děláme zdarma. Jsme jen lidi, děláme chyby a máme i svůj osobní život. Máme rodiny, partnery či partnerky, práci a mnoho další povinností, které je nutné řešit prioritně před Minecraftem.

Sám bych Vám všem přál vyzkoušet si práci člena AT na týden. Není to náročné, na hodně věcí máme skvělé nástroje (které mimochodem programují například i členi AT ve spolupráci s DevTeamem), které nám velice ulehčují práci. Občas se stane, že člen AT již nemá sílu dále pokračovat v práci a svého postu se vzdá. U jiných se zase aktivita zhorší natolik, že se postupnou degradací dostanou z AT ven také.

Na závěr bych rád řekl, že jsem se v tobě velice zklamal Amelii. Měl jsem tě za talentovanou Builderku, která se umí chovat. Proto jsem se tě pokoušel prosadit před AdminTeamem, což se nakonec i podařilo. Svůj zážitek v našem teamu můžeš hodnotit sama. Členi AdminTeamu včetně majitele na to mohou mít názor jiný.

Kdybych tenkrát věděl, co budeš nyní vyvádět za blbosti, nikdy bych se o to ani nepokoušel.

 

S pozdravem krásného dne,

~653

 






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let
saffers said:

Zdravím, 

 

nevím moc, podle čeho usuzujete, že členi AT tráví spoustu času na buildingclubu. Amelii_ už docela dlouho nemá na buildingclub přístup a ostatní hráči tam ani přijít nemohou. Podle grafů tam občas zavítá nějaký builder, ale ani ti tam netráví tolik času, tak to je zde prezentováno.

Dotazů v helpop a reportů chodí stovky denně, ale i tak dle logu je většina z nich během minut řešena členy, kteří jsou online a je i žádoucí, aby někdo byl třeba i trvale online na Survivalu. Tam subjektivně probíhá většina podvodů ze strany hráčů od tpa killů až po komplexnější okrádání nebo jiné porušování pravidel.

Samozřejmě i aktivitu členů máme automaticky sledovanou včetně připojování, řešení reportů, dotazů apod. a podle toho se rozhodujeme při povyšování nebo snižování postu. Nicméně to není jak jednoduché, jak se může zdát, jelikož se část členů zaměřuje na vývoj nových herních módů a dalších prvků, což nelze exaktně posoudit. Jisté pro hráče je ale to, že neaktivní členi dostupně dostávají snižování ranku. Můžeme přidat přesné hodnoty, které musí člen splnit v počtu odehraných hodin, vyřešení reportů, dotazů apod., ale z konkurenčních serverů, kde byli v týmu i někteří naši členové se nezdá, že by se jednalo o cestu, která bude budovat dlouhodobou spokojenost i pozitivní náladu v týmu. Proto tuto cestu neplánujeme.

Spokojenost hráčů se také těžko posuzuje, ale vzhledem k tomu, že pouze pár výjimek pravidelně nahlašuje vše, co daný člen z jejich pohledu měl vyřešit jinak se nezdá, že by nějaký aktuální člen v našem týmu řešil problémy hráčů jinak, než by to udělala většina podle předepsaných pravidel a banovacího pořádku.

 

Ke konci – není potřeba mě označovat v každém vlákně. Často se jedná o situace, kde již nějaký člen nebo hráč shrnul vše, co je za mě potřebné a pokud si všimnu, že je potřeba něco dodat, tak to dodám.

Strasne sa mi paci, ako jedina vec ktora tu bola predmetna je len neaktivita. Neaktivita je jeden problem, sranda ale je ze na building clube som niekolko krat v minulosti bol, dokonca som mal v jednu chvilu aj pristup a sranda je, ze tam bolo vzdy minimalne traja ludia, ktori nie su builderi. Ked sa odpustam od neaktivity, je tu kopa inych dalsich veci a ako viem zanalyzovat, problem tecie uz od vedenia, ktore je ocividne prilis benevolentne v tejto veci a absolutne ho nezaujima chod servera a celkovy "appearance" v porovnani s inymi.

Niekedy je super otazka "preco vobec hrat na minicrafte?" Skorumpovany AT (uz som dodaval dokazy strasne vela krat, dokonca aj vividne dokazy, no je mi luto ale vedenie ani to neriesi :D), taktiez dalsia sranda kedy sa mi TomasC vyhrazal ublizenim na zdravi, coz uz sa da riesit na policii CR/SR a moze sa riesit odnatim slobody, ale ani to nebolo dostatok k tomu, aby mal za to nejaky postih - ved staci upozornenie aby neporusoval zakon, vsak? :D Tak isto Nightove vynasanie, rafaelnadalovy cheating, Tomasove vynasanie a nespocet dalsich, ktore sa bud nevyriesili, alebo sa vyriesili len po tlakom niekolkych vtedajsich clenov AT (jedine co sa vyriesilo bola kauza rafaelnadal, ostatne ako keby neexistovali)

Je mi ale smutno, ako vas ako vedenie strasne nezaujima ako vyzerate medzi ostatnymi servermi, kde v podstate nie ste brany ani ako server, uz len z dovodu, ze AT tu funguje ako inspektor v Papers Please, kde staci mat kamaratstvo s clenmi AT a si prijaty, najma s TomasomC, ktory dokonca pisal nemenovanej hracke, ze ju vie dostat do AT a staci, ze si da iny nick :D Sranda, ze? :D Je mi ale strasne smutno, ze saffers tieto veci nevnima, je mu to v podstate jedno a Tomasa tu udrzuje len kamaratstvo s nim. Neviem kedy to planujete zacat riesit, ale uz by naozaj bolo na case, pretoze zatial sa tu riesili len nejake peticie a neviem co este, ale NORMALNE A DOBRE NAVRHY bohuzial neprejdu, rovnako ako odpostatnene, s dokazmi a super napisane staznosti, kde staci len bakalarska praca od clena AT, kde uraza tvorcu prispevku aby mu jeho vylev presiel.

Uz sa dalej vyjadrovat nebudem do tohto postu, pevne verim, ze si konecne uvedomite jeden zakladny a fakt a to je to, ze AT NEFUNGUJE.  








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 2 let

Návrh povolení teamingu byl zamítnut, zbytek je offtopic, řešte si to někde jinde.

 

Téma zamykám. 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek