Žádost o unban - diamondak_008 • Minicraft.cz



diamondak_008
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: diamondak_008
Od diamondak_008 » přes 2 let

1. Důvod banu: pomahanie pri cheatingu

2. Datum a čas banu:6.12. 2021 v 20:32

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):  dočasný IP

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @bia24

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Ten ban som dostal nepravom boli sme na survivale s kamaratom a sli sme na netherejt a niejaku dobu zme kopali a ja som nevedel nič najst a ked sa stale portol ku mne kamarat tak on kusok zakopal v mojom tuneli a tam bol netheraj a som sa ho pital kolko ich ma a povedal ze 43 netherajtov čomu som neveril dokym mi ich neukazal no a po chvili som dostal ban aj moj brat a moje ine učty no a to preto lebo sme na istej IP bol som prekvapeny ked som tam videl ze pomahanie pri cheatingu čomu som nechapal a bol som dosť nahnevany ked som tam videl 6 mesiacov a čo som nič neurobil no povecte koho by to nenahnevalo a to sa mi stalo viackrat pls unban už ho mam dlho.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: no ja tomu az tak nerozumiem co je to opravnenie ale je to asi to znameta ze ci to je fer ? No ten ban je urcite omil alebo nejaka blbost alebo si to urobte lepsie nechcem byt zli ale to je uz ne jeden krat čo som dostal ban nepravom 

 

9. Důkazní materiál: 1. moj kamarat mal kopec netherajtov 2. nevedel som ziadny najst azked kumne prisiel kamarat a predomnou zakopal a tam bol netherajt iny dukaznemam prepacte ale je to tak ako to hovorim 

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival 








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
omlouvám se za velmi pozdní odpověď a ještě se omlouvám, za to, že jsem neodpověděla na tvou předchozí, z mého pohledu velmi nejasnou, žádost o unban. 
Tak se do toho pustíme.
Tvůj ban na nicku diamondak_008 je za 'Pomahani pri cheatingu', to vzhledem k tomu, že jste kopali spolu, ale podle chatu jsem neviděla, že jste si nějak psali nebo tak. Nemám proto přesné vyvrácení ani potvrzení, že jsi o tom věděl/nevěděl. Každopádně ban byl udělen za napomáhání pouze na 3 dny.
Každopádně bany byly uděleny v čase 20:24 a 20:25, IP ban byl udělen z důvodu, že 2 účty další se připojily po udělení banu Vám oboum. To jest nicky jjssdf v čase 20:28 a nick Ants_Slovakia v čase 20:30. IP ban byl udělen v čase 20:32. Taky chci doplnit, že jsi sám napsal, že máš i další účty na které jsi tedy dostal IP ban - beru jako přiznání o obcházení.
Vzhledem k tomu, že na IP je velmi málo nicků, silně pochybuji o sdílené IP. Moje doměnka je, že jste bratři nebo tak něco. Proto jsem se rozhodla žádost nepřijmout. Případně si prosím vyžádej o důkazní materiál. Schovám si ho a dodatečně upravím, momentálně nemám úplně časovou kapacitu to udělat ihned, proto to bude dodatečně.

Děkuji,
s pozdravem
Bia :)






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let
Bia24 said:

Zdravím,
omlouvám se za velmi pozdní odpověď a ještě se omlouvám, za to, že jsem neodpověděla na tvou předchozí, z mého pohledu velmi nejasnou, žádost o unban. 
Tak se do toho pustíme.
Tvůj ban na nicku diamondak_008 je za 'Pomahani pri cheatingu', to vzhledem k tomu, že jste kopali spolu, ale podle chatu jsem neviděla, že jste si nějak psali nebo tak. Nemám proto přesné vyvrácení ani potvrzení, že jsi o tom věděl/nevěděl. Každopádně ban byl udělen za napomáhání pouze na 3 dny.
Každopádně bany byly uděleny v čase 20:24 a 20:25, IP ban byl udělen z důvodu, že 2 účty další se připojily po udělení banu Vám oboum. To jest nicky jjssdf v čase 20:28 a nick Ants_Slovakia v čase 20:30. IP ban byl udělen v čase 20:32. Taky chci doplnit, že jsi sám napsal, že máš i další účty na které jsi tedy dostal IP ban - beru jako přiznání o obcházení.
Vzhledem k tomu, že na IP je velmi málo nicků, silně pochybuji o sdílené IP. Moje doměnka je, že jste bratři nebo tak něco. Proto jsem se rozhodla žádost nepřijmout. Případně si prosím vyžádej o důkazní materiál. Schovám si ho a dodatečně upravím, momentálně nemám úplně časovou kapacitu to udělat ihned, proto to bude dodatečně.

Děkuji,
s pozdravem
Bia :)

Cau,

mozem sa opytat, ako hrac moze vediet, ze jeho kamarat cheatuje? Hraci nie su povinny vediet ako cheaty funguju, vobec nemusia mat znalost ze nieco take vobec existuje, preco by tym padom hrac mal byt potrestany za to, ze hral s clovekom, ktory cheatuje? Co ak o tom znalost nemam, dostanem ban taktiez? V tom pripade by som mal tych banov mat tak 50, diky.