Survival-prídavok • Minicraft.cz



hatesput
Hráč

3 postů
4 reputace

IGN: hatesput
Od hatesput » přes 2 let

Zdravím,

Mám návrh na pridanie special bloku na survival-koka pravá aka kokaínový strom. Bol by taký istý ako normálny sugar cane lenže po rozkraftení by namiesto sugar bol kokaín. Boli by na serveri iba 2 kusi aby to nenarušilo funkciu survivalu-myslím aby tam furt fungoval systém a nestal sa z toho obrovský drogový cartel. Po užití kokaínu by vám to dalo effect napr. speed na 1 minutu alebo slowness= pravé tlačítko po stlačení keď máte kokeš v ruke tak vám to dá effect. Síce viem že je to zlý návrh ale keby sa to dalo urobiť a pridalo by sa to tam tak si myslím že na zopár dní by to bol celkom riešený topic. Ale úplne pochopím keď sa ten návrh zamietne.

 

Vopred ďakujem.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahoj,

za mňa absolutná hlúposť. Na serveri hraje kopec 8-10 ročných chlapcov a dievčat, pre ktorých je podľa môjho názoru ešte skoro sa stretávať s takýmito zaležitosťami, ako su drogy a pod.. 








hatesput
Hráč

3 postů
4 reputace

IGN: hatesput
Od hatesput » přes 2 let

Zdravím,

Ďakujem za názor a poviem ti len že som to chcel vyskúšať a je mi jedno či to víde alebo nevíde ale každopádne ďakujem za názor








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 2 let

Jsou tu speciální případy, kterým vadí sotva slovo "prdel" nebo "šašek" a měla by se přidat tráva ?.... Absolutně ne nesouhasím. Emo






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 2 let

Toto je skor vec, ktora by sa pridala na nejake RPG servery, ak vobec. Popravde si ale nemyslim, ze toto je nieco, comu stoji venovat cas. Prepac, ak to vyznelo trochu zle, ale tento navrh nema realne ziadne vyuzitie.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



hatesput
Hráč

3 postů
4 reputace

IGN: hatesput
Od hatesput » přes 2 let

Ok, tak proste je to blbosť a nabudúce nebudem navrhovať takéto s prepáčením sračky ale niečo normalne. Na tejto stránke som po prvý krát a chcel som vyskúšať niečo také ale nabudúce budem rozumnejší.

 

Aspoň ďakujem za feedback a prajem pekný zvyšok dňa :)