Žádost o unban - kengy23 • Minicraft.cz



kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

1. Důvod banu:Cheating(autorespawn)

2. Datum a čas banu:4.12 v 17:53

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @100ry_

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:Protože je to divné že když jsem chodil do fightu mezi 100ry_ a xJankoo tak me pokazde zabily a pak jsem se normalne respawnul a asi se to storymu nelíbilo a chtěl fightit jen s xJankoo tak mi dal ban ani me nepozadal at do toho fightu nechodim jen mi dal ban z niceho nic 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:sky pvp








Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 2 let

Ahoj,
pozri, ja ťa nemusíš o nič prosiť, už len taká slušnosť by aj kázala, že by si nás mohol nechať, ale to neriešim, je mi to jedno. Ide tu primárne o to, že pri zabití si sa hneď objavil na spawne, bez toho, aby si musel zaklikávať manuálne respawn. Použil si autorespawn, berie sa to ako cheat, takže ban oprávnený je.

Story






Hey G

 



kengy23
VIP

23 postů
7 reputace

IGN: kengy23
Od kengy23 » přes 2 let

důkaz kde máš to že jsem neklikal na respawn

 








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
zasílám zde slíbený důkaz.

S pozdravem,
Bia :)






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let
Bia24 said:

Zdravím,
zasílám zde slíbený důkaz.

S pozdravem,
Bia :)

Ospravedlnujem, ze sa sem vyjadrujem, ale fakt nerozumiem tu "desperation" vo vyhotoveni toho dokazu. Trha to na mna dojem "podme na niekoho hodit spinu, ved sme dlho ban nedai". AutoRespawn je cheat, ktory nebreakuje ziaden protokol, minecraft zakon aspol. a preto nejde s urcitostou zistit ci dany clovek cheatuje. Nemyslim si osobne, ze ty ako helperka vies urcovat tieto cheaty lepsie ako anticheaty, ktore v priebehu 10kov rokov nevyhotovili ziaden check na AutoRespawn. Tvoje video je zasekane a keby si ho dala pustit cloveku, ktory by nevedel, ze si nejaky ban dala, tak by ani nemal tu odvahu ti povedat ze sa o nejake cheaty jedna. Mne toto pripada skor ako vykrik do tmy s poziadavkou ziskat zadarmo ban. Ako clovek, ktory riesi cheaty uz nejake tie rociky a riesi ich prevenciu a detekciu, toto fakt nie je ziaden cheat a nechapem odkial si vobec nabrala nieco take a na zaklade vobec coho si mala podozrenie na "AutoRespawn"... Ach jaj, ludia by sa fakt mali doucit v tejto oblasti, lebo je vidiet, ze neovladaju zakladne moduly a trestaju z vlastnej nevedomosti

 

//Vyjadrujem sa sem taktiez z dovodu, ze dany clovek ani nerozumie o com vy rozpravate a skoncilo by to zamknutim a zamietnutim.








Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 2 let

Zdravím,
ban jsem nedávala já, ani jsem neurčila, že hráč má daný cheat. Já měla za úkol pouze natočit, proto se nebudu ani dál vyjadřovat, protože k tomu nemám dále co říct.

S pozdravem,
Bia :)






Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let
Bia24 said:

Zdravím,
ban jsem nedávala já, ani jsem neurčila, že hráč má daný cheat. Já měla za úkol pouze natočit, proto se nebudu ani dál vyjadřovat, protože k tomu nemám dále co říct.

S pozdravem,
Bia :)

Pokial si neurcila, ze dany hrac ma cheaty, tak tym padom deklarujes, ze si ziadne cheaty nevidela? Pokial ty sama ako helperka nevidis cheaty a nejaky vas helper ano, potom nerozumiem o com je vobec rec a za co bol ban udeleny. AutoRespawn nie je cheat aj keby ho dany clovek mal, ale toto fakt s urcitostou nevies zistit. Mozem ti sem poslat par riadkovy kod na AutoRespawn, ktory je volne dohladatelny pri ani nie minutovom googleni a navyse vela YouTuberov svoje "mod files" rozosiela ostatnym a casto sa tam moze nachadzat aj spominany "AutoRespawn". Je to rovnake ako ostatne mody, a pokial by chcel niekto argumentovat tym, ze sa to nachadza v niektorych cheat clientoch - ano, ale rovnako aj ToggleSprint a nebanuje sa za to. Bolo by dobre keby ste si zohnali ako Minicraft plugin "HackedServer" a vedeli to riesit cez neho, viac informacii si dufam viete dohladat ohladom toho pluginu, pretoze vam to extremne pomoze v tychto situaciach, ale z toho banu mam pocit spekulacie a teorizovanie parafraz ako "Ved AutoRespawn je modul vo viecerych klientoch", ale stale sa priklanam, ze dany clovek ani AutoRespawn nemal.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 2 let

Ahoj,

Ja len taká informácia. Trest danému hráčovi nešiel od členky, ktorá dodala video. Základ návrhu trestu i samotný ban spočíva u iného člena s ktorým by mala byť vedená konverzácia ohľadom trestu u hráča a nie s Biou, ktorá v podstate s tým nič nemá, nakoľko z jej strany šiel len dôkaz na základe ktorého hráč mohol, ale i nemusel byť potrestaný. Príklad: ja ako hráč natočím niekoho ako má flyhack, odošlem to AT, ale už AT uváži, či má tento hráč reálne flyhack a podľa toho ho potrestá.

 

Ešte dodatok ku tomu, že jeden člen vidí cheaty a druhý nie. Nakoľko sme každý iný a každý sa význame v iných veciach (Bia - Survival časti, 100ry PVP záležitosti), tak je to vskutku pochopiteľné, že Bia neuvidí hacky, ktoré možno 100ry vidí. 

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 2 let
MILENAJETETA said:

Ahoj,

Ja len taká informácia. Trest danému hráčovi nešiel od členky, ktorá dodala video. Základ návrhu trestu i samotný ban spočíva u iného člena s ktorým by mala byť vedená konverzácia ohľadom trestu u hráča a nie s Biou, ktorá v podstate s tým nič nemá, nakoľko z jej strany šiel len dôkaz na základe ktorého hráč mohol, ale i nemusel byť potrestaný. Príklad: ja ako hráč natočím niekoho ako má flyhack, odošlem to AT, ale už AT uváži, či má tento hráč reálne flyhack a podľa toho ho potrestá.

 

Ešte dodatok ku tomu, že jeden člen vidí cheaty a druhý nie. Nakoľko sme každý iný a každý sa význame v iných veciach (Bia - Survival časti, 100ry PVP záležitosti), tak je to vskutku pochopiteľné, že Bia neuvidí hacky, ktoré možno 100ry vidí. 

Milenkovo 

Chapem tvoju pointu, no je to neskutocne zle deklarovane - flyhack proste vidis alebo nie. Cheating JE OBJEKTIVNY trest, zatial co 98% "poruseni pravidiel" je subjektivnych. Vase riesenie "trestania modov" nie je systematicke. Vypisali ste tie najviac pouzivane mody a potom tu riesite AutoRespawn... Pamatam si casy, kedy ste dokonca trestali za ToggleSprint, ale to je uplna hlupost :D Mozem spravit dalsie vlakno a navrhnut ako to vyriesit systematicky, no toto je jednoducho extremne pejorativne vyriesene a tym, ze "explicitne" napisete nejake mody, ktore su povolene predsalen neznamena, ze aj ostatne mody nie su povolene. Moznost vytvorenia modov do hry Minecraft je nekonecne vela a preto je nemozne vypisat vsetky povolene mody, ani zakazane...

Druha vec je, ze vidiet nieco co sa nazyva "non-law-breaking module" - nieco co neporusuje zakony minecraftu a tym padom je nemozne detekovat priamo anticheatom alebo nejakou cheat prevention jednoducho nie je mozne s urcitostou posudit, ze "Ano, dany clovek cheatuje a vieme mu udelit ban". AutoRespawn neporusuje zakony minecraftu, nedava ti nijaku vyhodu voci ostatnym a sam viem zreplikovat to co dany clovek urobil - vobec nie je tazke sa respawnut rychlo, uz len z principu, ze ja osobne viem klikat 0.3STD s 0 Outliermi a falsujem si autoclicker checky ako to len ide. Stale ma ale prekvapuje, ako sa da z videa, ktore nedosahuje akukolvek dobru kvalitu usudit AutoRespawn... Mohol tam byt delay, FPS vedeli taktiez posun spomalit a preto video nie je DOSTATOCNE na vyzistenie niecoho ako toto. Nechapem absolutne ze tu nejaka diskusia ohladom tohoto vznikla, ked je uplne jasne, ze k poruseniu pravidiel NEDOSLO








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 2 let

Ahoj, prečo tu riešíte nejaký autorespawn :D. Či to je hack, alebo to hack nie je, skoro nijak to toho hráča nezvýhodňuje a taktiež to ostatným nijak hru neničí. Ozaj mi to príde len ako hľadanie zámienky zbaviť sa nejakého hráča. Vopred sa ospravedľnujem, že sa sem vyjadrujem. Ale prosím vás, netrestajte fakt takéto somarinky. Radšej pomozte Biuške, aby jej tak nesekali videa/hra, lebo pri takych lagoch by kopec hackov ani nebolo vedieť rozoznať a video použiť ako dôkaz..